В огледалото се погледни и с Дюкан отслабни - 68 тема

  • 27 749
  • 696
# 90
Венити,  Hug
Шуменки, тези широки усмивки са дюкански запазен знак, знам аз  Hug
Виж целия пост
# 91
Венити,  Hug
Шуменки, тези широки усмивки са дюкански запазен знак, знам аз  Hug
Grinning Grinning Grinning Hug Hug Hug
Лориблгодаря за снимките   bouquet
Виж целия пост
# 92
Здравейте!!
Днес не съм се вясвали,че се метнахме на един мащабен шопинг тур за тате и бебе!!
Аз нали ще свалям и не смея да си купя нищо:)))
за протокола:На диета съм от 14.01. и вече съм -6 килцаSimple Smile newsm44
Ефектът е невероятен!!!
Аз все пак мисля да направя удрания режим 10дни,та да видим!
Момичета,вчера кръвното ми падна до 119/62.Аз съм с мнооооооооого високо кръвно.По време на бремеността даже ми беше 160/110 с лекарствата Rolling EyesКато ми падна кръвното,незнаех къде се намирам.....и както не пия кафе,пропих:)
Та,може ли от диетата кръвното да падне чувствително от диетката???
лека нощ  bouquet Hug
Виж целия пост
# 93
Шуменки, Hug Hug Hugмного сте красиви и усмихнати.Типични Дюканки...  bouquet  bouquet  bouquet

Вещи
,просто ми се повдига като си помисля само за месо Sick...Няма да е днес.... Confused
Виж целия пост
# 94
Добре заварила Вещи. надявам се все така да вървя:) първата ми цел е да почна да виждам цифрата 6 в началото на кг-мите, че скоро имам рожден ден и мисля това да ми е подаръка! но все пак имам 1 месец и малко така че ще напредвам. ВИЕ МИ ДАВАТЕ СИЛА!!!!
Благодаря ви на всички, момичета.

Поздрави,
Сузи
Виж целия пост
# 95
Та,може ли от диетата кръвното да падне чувствително от диетката???
лека нощ  bouquet Hug

И моето пада когато съм само на протеини ,може би все пак не трябва да правиш 10 дена П,но ти си знаеш най добре Peace
Виж целия пост
# 96
Небесна, тъй като аз все забравям дните бях на 7/7, направо от понеделник си знам, че съм на другата фаза. Сега уж се пробвам на 5/5, ама вече му загубих края кога започнах смесените. Така че може би пак ще се върна на 7/7  Crazy

Аз затова съм си записла в тефтера срещу датата ПЗ или П съответно  Laughing
Иначе няма начин, ще забравя със сигурност.
Виж целия пост
# 97
Лорче, мерси за снимките, много сте слънчеви и хубави дюканки! Heart Eyes
Венити, пожелавам ти никога повече на кантара да не видиш трицифрено цисло! Party
Христина К, чудесен резултат, браво! Peace
Добре дошли на Сузи, Роси мама и МДС! Успех! Peace
Виж целия пост
# 98
Небесна, тъй като аз все забравям дните бях на 7/7, направо от понеделник си знам, че съм на другата фаза. Сега уж се пробвам на 5/5, ама вече му загубих края кога започнах смесените. Така че може би пак ще се върна на 7/7  Crazy

Аз затова съм си записла в тефтера срещу датата ПЗ или П съответно  Laughing
Иначе няма начин, ще забравя със сигурност.
И аз да споделя опит - на календара съм си сложила червени, съответно зелени точки, за да знам каква храна да си приготвям за работа за следващия ден
Успех!
Виж целия пост
# 99
Като гледах снимките на шуменки ми стана едно мило. Аз също съм от Шумен, но от 1990г. не живея там.
Виж целия пост
# 100
tzvety roussimova  и на всички ...БЛАГОДАРЯ !!!!!  bouquet
 
Виж целия пост
# 101
Надявам се дамите, които диетуват да са наясно с явлението кетоза и в ПЗ дните да ядат достатъчно зеленчук. В млечните тоже има въглехидрат, но ако сте ги ограничили и не ядете достатъчно зеленчуци, тоест дълго време сте под 20гр въглехидрат дневно, рискувате със здравето. Исках да кажа, че не е препоръчително да се консумират само протеини. То не, че съм забелязала някой така да практикува, но се сетих и рекох да спиша тази информация.


Още съвети от http://www.bb-team.org/articles/904
...Друг неприятен момент е ниското съдържание на мазнини в режима, което може да доведе до някои кожни изменения – поява на лющене, гъбички и др. При жените ниско масления режим не бива да се практикува за повече от 6 седмици без прекъсване, тъй като може да доведе до трайни проблеми с овулацията. Такива проблеми лесно могат да бъдат избегнати с нощен и сутрешен прием на незаменими полиненаситени омега-3 и омега-6-мастни киселини.
Тоест, можете да  употреблявате рибено масло, качествено, като Ескимо 3 например, по 1гр дневно.
Виж целия пост
# 102
Като гледах снимките на шуменки ми стана едно мило. Аз също съм от Шумен, но от 1990г. не живея там.
Ами да вземем да те поканим на следващата среща, все пак 18 години е достатъчно дълъг период, а и ще ни е мило да се запознаем. Дето имаше в една стара песен " Ах, тези шуменки, с тези бели гуменки..." Много станахме, явно стремежът към красивото ни е вродено чувство.. smile3503 smile3503 newsm51
Виж целия пост
# 103
Браво,шуменски Дюканки!Фантастични сте. Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 104
Ами да вземем да те поканим на следващата среща, все пак 18 години е достатъчно дълъг период, а и ще ни е мило да се запознаем. Дето имаше в една стара песен " Ах, тези шуменки, с тези бели гуменки..." Много станахме, явно стремежът към красивото ни е вродено чувство.. smile3503 smile3503 newsm51

 И скромността Лорче,и скромността... hahaha Joy hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия