"Дневникът 34" - една година заедно

  • 13 860
  • 299
# 45
Добро утро, милички!

Айде днес кафенцето от мен  Mr. Green



Аз след малко изхвърчам за лекции, така че ще пиша по-подродно после.  Peace


На всички сладки дневничета - една хубава седмица, изпълнена с много усмивки и свалени килца разбира се!!!  Crazy   bouquet

Виж целия пост
# 46
Добро утро, момичета!
Честита нова темичка!
Много минуси!
Аз от днес съм на свой си режим ще се опитвам да хапвам, че покрай всички проблеми май почти не съм яла 1 седмица (и не съм спала) - резултат - ВИДИМ!
Трябва вече да се премеря на кантар!
Ще ви изчета по-подробно по-късно!
Виж целия пост
# 47
Здравейте, миличкиии!  Hug
Честита ни нова темичка!  Heart Eyes
Браво, виждам, че повечето спазват режимите си! Аз съм доникъде...  Tired Но сега малко ще се вкарам в релси!
Доста съм изморена и изтощена! Два дни почивка след две работни седмици и само на спане и ядене го ударих! И на гушкане с мъжо....  Blush
Днес ми започват изпитите... Та от работа на изпит, и после пак на работа.... И така до края на сесията!  #Cussing out
crazy_tikva мерси за кафенцето! Ммммм!  Heart Eyes
На новите момичета, които съм изпуснала да посрещна,  welcome добре дошли и успех с диетките ви!  Hug
А на всички останли, милинки дневничета, много целувки   love001 newsm51 newsm03
Успешен ден!  smile3525
Виж целия пост
# 48
Добро утро и от мен ,  Дневничета!
Аз да се похваля в новата тема с минус един кг /малко , но все пак минус - направо си надбягах линийката и ще я поправям/ Joy Joy Скоро може и килата със седмичка да ми почват #Crazy #Crazy #Crazy
ТиквичкаHug мерси за кафенцето!
b_ivanova   Hug браво за видимия резултат , той е по-важен отколкото кантара.
На всички Дневничета - лека и успешна седмица и много трайно свалени килограми! Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 49

Добро утро на всички-желая ви хубав ден, изпълнен с късмет и воля Heart Eyes Heart Eyes  bouquet
Аз ще закуся овесена каша Peace и ще се мятам да уча (как се приготвят кремове) Hug
Виж целия пост
# 50
Иле , страхотна закуска , мила , направо върха. Аз си взех грейпфрут!
Забъркай ми едно кремче за подмладяване Hug
Виж целия пост
# 51
Hug ще ми трябват доста съставки, че от тоя тип са сложни кремовете Peace но се сещам за масло от жожоба като 1 от съставките Hug Heart Eyes
Аз грейпфрут не харесвам, обожавам мандаринки  bouquet Mr. Green
Виж целия пост
# 52
Добро утро мили дневничета Peace
Да се отчета че и аз съм режимна Joy Joy Joy
Успешен и диетичен на всички
Виж целия пост
# 53
Здравейте и от мен Hug.Много сте се развихрили с тези кафета и шейкове Heart Eyes.
Резултата от новогодишните ,,пости,,+рожденния ден да Дари = +4кг #Crazy #2gunfireТази сутрин се престраших да се претегля и ми стана много криво.
За обяд мисля яйчица да си сваря с малко пилешко филе и за вечеря салата най-вероятно от зеле и кашкавал.

b_ivanova браво за резултата,но не с цената на проблемите,които споменаваш. Peace
Тедъ
изглеждаш много добре,честно! Wink
Лея добре ти е хапването,спор няма.Колко свали до сега и с тази диета ли newsm78
Миранди ти отново ли плодуваш или си на нещо друго?
На всички които пропуснах желая през новата седмица много свалени килограми или сантиметри и повече вяра че можем и ще успеем! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 54
добро утро мацки
иле, като каза кремове (кой за каквото си мисли) на мен ми се дояде крем-карамел Embarassed
Лиде, много хубави снимки. Но без усилия няма резултати
Тедъ, много сте сладки с дечицата  Hug Има голяма разлика от преди и сега,браво
да не ви разправям събота и на обяд и на вечеря бяхме на заведение и после се юрнахме в другия край на града да хапнем тирамису, че кръсничката е бременна. Ама не знам дали на мея да не и стане нещо или на нас Crazy та, нямаше тирамису, обаче имаше невероятна бисквитена торта ooooh!
С другите кулинарни изкушения няма да ви занимавам да не си нарушите режимите.
Аз пак се чудя с какво да диетувам
Мацки, реших да спра кафето! Сега си пийвам овесено-ръжения му заместител Blush Не е толкова зле колкото очаквах
Виж целия пост
# 55
аз не успях да видя на тедъ снимките...  newsm78
каприсче, те някои като ги правя са точно като за ядене-с кафяво, с бяло като се смесват... мм като за торта Joy
Виж целия пост
# 56
Тедъ, снимките във всички албуми са пленителни.
Замечта се душата ми за пътешествия.
И аз се размечтах!
Виж целия пост
# 57
Грух-Грух, пак съм тук!
От днес съм на режима с потопа.
Това мойто на нищо не прилича!

Миранди, страхотна темичка! Hug  bouquet

На новодошлите  Hug

Ще ви чета следобед и пак ще пиша.
Целувки и успешна седмица момичета!
Виж целия пост
# 58
миранди-отново smile3501 smile3501 страхотна си,справила си се блестящо. newsm51                                                                                                  аз забегнах за два дни и хоп нова темичка.да си призная,ядох като за световно тези дни,не излязох от ресторантите. Mr. Green но има и за хвалене,очаквах да кача 3-4 килца но е само едно Mr. Green не можах да повярвам на очите си  #Crazyкато видях.зареди ме оптимистично моето кантарче ooooh!    а сега започнах лунуване само на чай,мога да хапна и плод ма нещо не ми се ядът вече,омръзнаха ми малко. Sickна чай се чуствам добре.                                                                               успешна нова седмица на всички!  bouquet                                                   за мен ще в много важна,искам да видя 7 в началото на кантара. newsm17 smile3521
Виж целия пост
# 59
 Добър ден и от мен!На всички желая хубава и слънчева седмица!Аз я започвам с поредния/четвърти/свален килограм и нови мерки,които ще изпратя на Миранди.Продължавам  на стария режим,единствено си разнообразих уикенда с две порции пиле с ориз в разумно количество.
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия