Родожил+бременност

  • 3 028
  • 3
Здравейте,

Проблем ли е пиенето на Родожил при бременност?
Пих този антибиотик заради зъб, но тогава още не знаех, че съм бременна.
Разбира се, че ще попитам лекаря, като отида тази седмица на преглед.
Но междувременно малко информация ще бъде добре дошла.
Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 1
http://www.bgstuff.net/content/view/1744/457/
Виж целия пост
# 2
Здравей Irinaradeva,
аз имам същия проблем-пила съм Родожил преди да разбера че съм бременна.Някъде 1-2 седмица след оплождането.Когато споменах за това на гинеколога ми,той каза че на толкова ранен етап нещата са "или-или",т.е. ако зародиша е увреден ще се стигне до спонтанен аборт,или изобщо нищо няма да му има.Да обаче,колкото повече време минава,толкова повече ме хваща страх.Вече съм в 7 месец и естествено нищо не може да се направи.Плодът си е съвсем нормален според  правената ми феталната морфолгия,но....четох доста гадни работи за този антибиотик в един американски сайт.На теб какво ти каза лекарят ти?
Виж целия пост
# 3
Защо не се регистрираш да минем на лични, за да не занимаваме аудиторията?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия