Красиви, скромнички, засмянки сме всичките Дюканки -

  • 24 878
  • 659
# 405
Здравейте, момичета!
Ще се похваля, че откакто спазвам режима се чувствам чудесно даже и по-красива  Wink както е казала jedira. Със свалени кг за изминалите вече 11 дни не мога да се отчета, но се чувствам някак по-слаба (съжалявам, че пропуснах да се премеря преди началото на режима  Sad и не знам дали в този случай пък не са ми намаляли обиколите). Но настроението ми е прекрасно. Никога не съм се хранила така редовно и засищащо. Преди менюто ми се състоеше основно от плодове, салати вечер и много кашкавал. Изобщо бях вманиачена на всякакви видове сирена и колкото и да исках, не можех да се лиша от тях. Да ви призная обичах ги повече от шоколада. Всъщност тази любов главно към кашкавала датира от както драстично намалих храната. Тогава си мислех, че този апетит към него се дължи сигурно на факта, че на организма му липсва нещо (определено белтъчини!!!) и се опитва да го компенсира с една от "разрешените" от мен храни, но в голямо количество  Crazy. Не знам дали ме разбрахте от толкова приказки  ooooh!. Това което ми се струва странно е, че четейки отговора на Дюкан (Благодаря на Нели!), че са ни позволени сиренето и кашкавала на Маджаров, не изпитвам вече никакво влечение към тях. И разбирам огромната грешка, която съм допускала години наред в храненето си. Въпреки че доскоро избраният от мен режим ми действаше-той се е състоял предимно от въглехидрати (плодове и зеленчуци) и мазнини (кашкавал + подправките за салатите)  Sick.
За пръв път се чувствам толкова сита и нищо не ми се прияжда  Party. Макар че все още не мога да се отърся от страха, че ядейки толкова много, на следващия ден кантарът ще отчете плюсове. Все още изпитвам вина, че ям тези палачинки, струва ми се прекалено недиетично да ги приемам всеки ден.
Зная, че трябва всеки ден да се приемат овесените трици, но дали спокойно мога всеки ден да ги приемам под формата на някакво кексче, хляб или палачинка?

И още един въпрос: има ли тук сред вас и други като мен, които имат за сваляне 4-5 кг и спазвайки режима само поддържат теглото. Чудя се защо не свалям-прекалено рано е (т.е иска се търпение), много малко имам за сваляне или причината е в гладните диети, които преди съм спазвала или пък ... всичко заедно  Mr. Green?!
Виж целия пост
# 406
Благодаря ви много за вниманието и за това ,че сте се сетили за моят 30-ти рожден ден, трогната съм Hug
И за да няма проблем с авторското право пак, ви черпя от собственоръчно направената ми за първи път торта Laughing
Като хапването не е задължително, но гледането ДА

Виж целия пост
# 407
Здравейте, момичета-  bouquet
Дано не сте ме забравили, но напоследък нямам никакво време да седна да ви видя как сте- Tired
И сега не мога да наваксам с четенето, поне да се обадя, че мърдам все още и съм жива- Tired
Видях, че някакви празници се честитят- който има повод, да му е честито и всичко най-хубаво от мен-  bouquet
Със сигурност има и много постижения, честито и за тях-  bouquet
Сънче- видях ти снимките- прелестна си- Hug
Аз съм добре, карам си третата фаза, нямам намаления, но нямам и повишения- седя си на едно и също положение, но засега и това ме удовлетворява- Tired
Желая на всички спорен ден-
Виж целия пост
# 408
Ели,страхотна торта,браво  Hug
ReGe,вследствие на различни диети с много малко ядене,да не кажа глад,и аз малко по малко преборвах понатрупаните килца,нагоре-надолу,важното е борба да има  Laughing С тази диета открих,че може да се хапва вкусно и да се отслабва,може и да не е бързо,но и да запазвам постигнатото за мен е голям успех,имайки предвид какви йо-йота съм си правила през последната година,така че и аз последните 3-4кг не ги бързам,важното е,че си пооправих метаболизма и вече не скачам 2кг за една вечеря,това за мен е голям успех,а намалението в обиколките е факт,премери се,разликата е голяма,само за няколко дни ще я видиш  Hug
Виж целия пост
# 409
Понеже момичето е писало в старата ни темичка и не видях да е писало и тук,а предполагам ще чака отговор си позволявам да пейстна въпроса и тук:
Здравейте и от мен,сефтенце пиша....

и на всичкото отгоре съм още много далече от титлата горда "мама"

Но пък се стегнах,хванах се в ръце и вече и аз съм Дюканка/без нито грам луканка/


та имам въпрос:
Понеже съм малко крайна,днес с крайната си умна глава изпих 2 сурови белтъка
По-светнатите каки да ми кажат това дали е неправилно...
Салмонела Фицджералд,биотини и тъй нататък
да не взема нещо да се повредя с тез идеи (:


Въпреки че на мен ми се стори много...едно такова..Чист протеин.
Не знам.
Като за първи ден съм минус 1.2 килца.Тихичкооо ^-^

Айде,
живи-здрави
и вероятно не сурови  #Splat
Много съм се нахъсала,ей!/живи ви изЯдам/



мечка-космонаФт
Добре дошла  Hug
Виж целия пост
# 410
Ели, страхотна е!Изглежда ужасно вкусна!И досущ като предишната.Явно ти се е получила както трябва.Минавам на гала днес и си вземам парче от тортата с пожелание за много здраве!
И пак не мога да се стърпя за пустото авторство.Вчера се рових из самия закон, че голям дебат стана.Значи, ето я логиката.Авторска творба-изрично са упоменати обектите на АП, съгласие за издаване, но с упоменаване на автора.Това е.Щом някой е публикувал авторски материали в и-нет, значи е дал съгласие за използването им.Изрично изискване за даване на съгласие има в закона и то се прави под формата на договор.За нашите материали из нета няма такова изискване.Дано съм разтълкувала правилно нещата, но смятам, че това е.Следователно не може да се говори за нарушаване на авторско право, при положение, че е цитиран авторът. bowuu
Виж целия пост
# 411
Аууууу Елииии...удавих се, умрях и оживях....... #Crazy
Ралче,  Hug
Виж целия пост
# 412
ЕЛИ -честит рожден ден да си жива и здрава.Много любов и здраве ти желая  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 413
а на половинките на МИШЛЕТО иВАНЧЕТО-много да ви обичат и радват  bouquet
Виж целия пост
# 414
Ралче  Hug как ще те забравим бе мила, никога.
Елииии тортата е великолепна. Аз си хапнах сега едно к. мляко със степче и си гледах твойта торта мислейки си , че ям от нея Joy
Виж целия пост
# 415
Добро утро на всички
ЕлиЧестит юбилей,много здраже и лубов желая  bouquet
Сънстрахотна си newsm10
Завиждам на момичетата от Софиа за предстоящата сбирка,аз пропуснах жарненската и с нетърпение очаквам следващата
Виж целия пост
# 416
Здравей Реге.
На първия ти въпрос дали може да се приемат трици под друга форма- да, може, но само до 3 супени лъжици дневно. Можеш да си правиш палачинка, кексче, хлебче, без да се чувстваш гузна.
Предвид гладните диети, които си спазвала, предполагам и сезонът оказва влияние, както и малкото килограми за сваляне е възможно да сваляш по-бавно. Важното е, че се чувстваш добре, по-красива и свежа. Laughing Успех!  bouquet
Виж целия пост
# 417
Здравейте, милички!  newsm76
Бачи, Вещи, как се чувствате днес?  Hug Heart Eyes
Фенси, Цвети, Абракадабра, Зелено човече, Зайка, Кри, Катя73, Ванче, Бейби дол, Волна, Злати, Деси вал, Фоли, Мария, Джуфка, Жедира, Ралче, mamche_na_Rumche, благодаря ви, мили мои! Трогнахте ме до сълзи с вашите мили думи!  Hug Heart Eyes  Two Hearts Без подкрепата, която получих тук, никога нямаше да успея да постигна това. Благодаря ви, момичета!  Kissing Heart newsm51
Злати, преди да започна режима бях 69 кг. Сега съм 55-56 кг.  Grinning
Елена82, кашкавал - чак в 3-та фаза, по 40г на ден.  Peace
Абракадабра, честито кантарче!  Hug Да показва все по-малки числа и скоро да покаже желаните от теб килограми! Невероятни резултати имаш и то само за месец! Браво!  smile3501
Нели, Зайка, Юзър1, благодаря за кафенцата!  Hug
Зайка, Юзър1, Сузи и, Klemi, КатяДжин, честити намаления!  Hug
Тара, браво!  smile3501
Дидочка, направи си редуването според собствения си организъм - той сам ще ти подскаже кое е удачното за теб.  Peace
Дани$, добре дошла! Кажи ни нещо повече за теб - от колко килограма започна, каква е целта ти, на колко години си, имаш ли деца, колко си висока, какво е менюто ти - всичко това е от значение.  Wink
Екатерина Дел Немсо, добре дошла и успех!   bouquet
Ралче, как ще те забравим, съкровище?! Няма такова нещо!  Hug Heart Eyes
Реге, възможно е и да си си поставила нереална цел.  Thinking А и, както вече и Фоли ти е казала, предишните диети и йо-йото си казват също думата при задържането.  Peace

Ели, честит 30-ти рожден ден! Много здраве, любов и късмет! Много щастие и радост и дано усмивката никога не слиза от лицето ти!  Hug



Ванче, честит рожден ден на мъжът ти! Да е жив и здрав и много щастлив! Да се обичате и разбирате! Хармоня да цари в дома ви винаги!  Hug



Деси вал, честит рожден ден на бащата на твоето съкровище! Да е жив и здрав и много положителни емоции да ви създава! Hug



Мишленце, честит рожден ден на милото ти! Много здраве и успехи, много щастие и любов! И скоро да го направиш горд татко!  Hug



Желая на всички ви прекрасен ден!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 418
Ели, честит юбилей-много здраве и сбъднати мечти, любов и късмет!!!Страхотна торта си сътворила!
Честит празник и на половинките на Мишлето и Вани - много да ви слушкат Wink
Браво на свалилите днес!
Аз ще си помисля за срещата - малко съм си срамежливичка, да си призная - като за един рак!
Опитвам се да убедя свеки да се подложи на Дюкан - но като закупя книгата, стига да я намеря, ще имам сериозни аргументи.Моята кума започна Дюкан, спомена ми, че вече е свалила 3кг.Аз утре минавам на ПЗден и ще се премеря да видя, как е положението при мен.
Малко дългичко стана EmbarassedЛек ден ви желая!!!
Сънче, чудесно изглеждаш!!!
Виж целия пост
# 419
Екатерина, добре дошла!
Няма нужда да ядеш сурови белтъци. Свари си яйчицата и смело. Браво за свалените килограми до тук.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия