Красиви, скромнички, засмянки сме всичките Дюканки -

  • 24 878
  • 659
# 390
Честит празник на всички които имат да черпят  bouquet
Аз продължавам да свалям.Днес съм -0.300 Mr. Green
Доволна съм,ако продължава така.Поне не съм в застой/засега/
Виж целия пост
# 391
Ели, честит рожден ден !! Да си все така красива и обичана жена!!



Ванче, Мишле да са ви  живи и здрави мъжете и много да ви обичат и слушат !



Вещи, радвам се сте добре с детето!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Деси, да ти е жив и здрав и на етб рожденика!
Виж целия пост
# 392
Дюканска среща, София, 02.02.2008г. в ДИВАКА на "Христо Белчев"16, от 16 часа-събота.
И аз ще дойда  Party
Виж целия пост
# 393
Честит Рожден ден и от мен ЕЛИ! Жива, здрава, слабееща и красива бъди!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Ванче, Мишле честите ви рожденици и на теб!!! Да са ви живи и много здрави!!Да ви обичат и подкрепят!!!  bouquet   bouquet

Честито на всички с минуси от днес и най вече на моето гуру - Майка Зайка!!!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquetГолям зор това килце беше!!!!!!!! Hug

Не мога да повярвам на очите си какво се случва с мен!! Аз съм свикнала като се кача, всеки ден да виждам как кантара пъпли бавно нагоре с по 100 или 200 грама... А днес отново съм на долу!!!!! Whistling Whistling Още 400 грама!!!! ГЛЕДАМ И НЕ ВЯРВАМ НА ОЧИТЕ СИ!!!! Не мога да повярвам, че може да е толкова лесно и да СТАВА!!!!
ЗАгубените килограми са вече над 5! Голям ми е кеф да се тегля всяка сутрин и после бързо бързо да си оправя лентичката  Mr. Green
Да видим от утре на Пз дали ще свалям и  тогава?!! newsm78
лек и слънчев ден за всички!!!!  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 394
Добро утро момичета!
Благодаря ви за топлото посрещане. Grinning
Честито на празнуващите днес  bouquet
Честито и на тези с минусчетата.
Както бях споменала в момента нямам кантар и не мога да си следя килограмите, но тази сутрин си облякох една пола, която преди беше доста опъната на мен, а днес просто ми е по мярка Laughing. Как да не се усмихва човек.
Аз съм опитвала какви ли не диети и на плодове съм била, 10кг. съм сваляла и после ги качих, че и от горе. Определено този хранителен режим ми допада, не съм гладна и най-важното имам доста енергия, когато съм във фитнес залата.
Благодаря ви, че ви има и че чрез вас разбрах за режима на Дюкан  love001
Мисля да се включа в срещата ви на 02.02.08 Grinning
Виж целия пост
# 395
Волна ,Абракадабра,клеми,Фоли,Блеки,Кате,Деси благодаря.

Деси,да е жив и здрав бащата на детето ти. Hug
Мишле,честит рожденник  и на теб.Да те слушка и обича много ! Hug

Честито на свалилите.Аз за съжаление съм нагоре,но чакам МЦ и доста съм отекла. Tired

Бачи,как е главата?

Вещи,вие как се днес?Хубаво е ,че си поплакала.Поне си се поуспокоила. Hug
Виж целия пост
# 396
Здравейте милички.
Авана добре дошла при нас. На мен ми се яде много сладко. Даже вече започнах да сънувам, как унищожавам огромни количества. Преди седмица сънувах, че съм се надвесила над една торта и направо от кутията я излапвам. А тази нощ сънувах как съм си напълнила една купичка със сладко от горски ягоди и в чинията мажа около 5-6 палачинки.
Вещи много съжалявам, за случилото се. Стескам палци всичко да е наред и уплаха да изчезне. Една приятелска прегръдка от мен  Hug Praynig
SECILIA7 честито намаление.
Тара добре дошла.
Зелено човече благодаря за инфото относно млякото.
Сънче страхотна си на снимките, манекенките ряпа да ядат Hug
Ели честит рожден ден и от мен, да си жива , здрава и много обичана. Да получиш много и красиви подаръци, но според мен ти си подари най-красивия подарък - перфектна фигура.   bouquet
 
Виж целия пост
# 397
Добро утро
Виж целия пост
# 398
здравейте момичета и аз съм на тази диета обаче вече не свалям,защо така?от 1 месец кретам и нищо,явно трябва на нещо по гладуващо да мина Shocked
Виж целия пост
# 399
МИШЛЕ--- Hug Hug HugДА ти е живо и здраво Мишлето.Много да се бичкате.
Виж целия пост
# 400
Марини, относно майка ти - аз вече писах ,че няколко жени между 50.55г./включително и аз/ много успешно провеждат режима и за 3-4 месеца свалиха от 12 до 15 кг. При тези с хормонални проблеми става по-бавно ,но става.
Виж целия пост
# 401
Добро утро!
Ели, честит ден ден  bouquetМного здраве и късмет Hug
Мишле,честити рожденник,много да те радва  bouquet
Едно огромно "Браво" на всички с минусчета Simple Smile
Сънче,на всички снимки си прелестна ,но сега уби вожда  bouquet
Усмихнат ден ,момичета Hug
Днес ме чака доста работа....
Виж целия пост
# 402
Бачи, Hugнали не е фатално ,ако дам отговор за срещата до няколко дни?Много ми се иска да бъда с вас и ще се постарая да организирам нещата  bouquet
Виж целия пост
# 403
здравейте момичета и аз съм на тази диета обаче вече не свалям,защо така?от 1 месец кретам и нищо,явно трябва на нещо по гладуващо да мина Shocked

Здравей Дани, добре дошла.  bouquet
Сподели повече с нас. На колко си години, колко кг. имаш за сваляне, с какво се храниш? Странно е, че не си свалила нищо досега.
Виж целия пост
# 404
Мишле,Ванче,честито на половинките ви,да са ви живи и здрави и много да ви слушат и на ръце да ви носят  bouquet
Ели,Честит Рожден Ден  newsm51
Сън,като пуснеш снимки направо... #CrazyКато реклама на режима си Hug
Момичета,страхотни сте  Hug
Аз вчера си хапнах доста забранености на обяд,пиша го гала,в трета фаза Дюкан разрешава по две галавечери(или обяди Laughing) седмично,аз за 10 дни правя втори,първия път се чувствах много виновна и стресната от себе си,сега се насладих максимално на удоволствието,е,няма да си позволявам повече от веднъж седмично такъв разкош,защото имам още да свалям  FlutterЗа себе си установих,че пораженията са по-малки когато е на обяд,а не на вечеря,я другите третофазнички да споделят как се справят с изкушенията в трета  Grinning
Тара,добре дошла,тук със сигурност ще ти хареса,и ще се радваме да се запознаем и на живо  Hug
Авана,добре дошла и на теб,за сладкото бъркай мляко със степче или аз открих напоследък една друга хватка,понеже ограничих млечните си правя желе от степче само с вода,без мляко,става страхотно десертче,имаш чувството,че ядеш крем,пък то си е гола водица  Crazy Или прави си кексче от трици,съвсем режимно е и с канела става вълшебно,така че има и тук сладости,аз за пръв път пазя диета с такива вкусотии  Blush
dani$,нещо този месец и аз не свалих ,но сега след пълнолунието прогнозирам бързо задвижване на кантарите наляво,търпение му е майката  thumbsup
katyadjin,Зайка,браво за намалението  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия