Сериалът "Отчаяни съпруги" - сезон 4, тема 3

  • 19 686
  • 301
# 60
Значи да се надяваме, че тази неделя ще има! Crazy
Виж целия пост
# 61
В сайта на ABC пише, че следващият епизод ще е в петък, 21ч. тяхно време. Надявам се този път наистина да гледаме.
Виж целия пост
# 62
В сайта на ABC пише, че следващият епизод ще е в петък, 21ч. тяхно време. Надявам се този път наистина да гледаме.

но това, което пише е, че ще е епизода с партито по случай хелоуин - 6-ти епизод от четвърти сезон
Виж целия пост
# 63
Ох, жалко....но аз никъде не видях кой ще е следващия епизод  Sad Така ме е яд
Виж целия пост
# 64
това ви го копирам от темата за стачката на сценаристите в настоящия подфорум (в случай, че не сте го видели):
Цитат
Desperate Housewives - Expected to shoot 4 or 5 new episodes to air in April/May

т.е. ще снимат 4 или 5 епизода, които ще бъдат излъчени през април или май.
добре, че до април поне ще гледаме третия сезон по битиви
Виж целия пост
# 65
значи днес няма нов епизод нали? #Cussing out
Виж целия пост
# 66
значи днес няма нов епизод нали? #Cussing out

споко де  Flutter
ако стачката е свършила преди ден-два, как да заснемат и монтират толкова бързо?!?
Виж целия пост
# 67
Другата седмИца бИ бИло редно да са готовИ с епИзод.

Какво е това ''АпрИл, Май''  Close ?
Виж целия пост
# 68
бе и аз им давам същия срок ама не ме слушат  Crossing Arms
Виж целия пост
# 69
Току що в анонса на новините по БТВ казаха, че стачката на сценаристите в Холивуд официално приключи! Значи има време, ако не до тази неделя, дето идва до следващата да спретнат новата серийка!   ura newsm74 coolcool
Виж целия пост
# 70
Ура   bigdance2 Значи днес ще си изгледам останалите ми неизгледани 9 и 10 серии. Пазя си ги като за десерт  ura
Виж целия пост
# 71
Тъкмо щях да оборвам някакво списание, че са пуснали статия, в която пише, че Ева Лонгория е в Холивуд за снимки на сериала....
Наистина ли стачката свърши??  Twisted Evil  Thinking  Tired
Сори, не гледам много телевизия  Blush
Виж целия пост
# 72
Да, свърши. Peace Обявиха го официално в новините.
Виж целия пост
# 73
Да, свърши. Peace Обявиха го официално в новините.

 newsm20 omm  friendship Hands Clap  Hands Clap  Hands Thumbsup
Виж целия пост
# 74
Тук са 3-ти и 4-ти сезон за който не ги е гледал http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=desperate.hous … =0&incldead=1
И аз чакам нови епизоди.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия