Сериалът "Отчаяни съпруги" - сезон 4, тема 3

  • 19 686
  • 301
# 75
Серии ще има края на април.

DESPERATE HOUSEWIVES (ABC)
RETURNS Late April
EPISODES TO AIR 4 or 5
Виж целия пост
# 76
Серии ще има краят на април.

DESPERATE HOUSEWIVES (ABC)
RETURNS Late April
EPISODES TO AIR 4 or 5

 Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 77
Сърцето ми се къса Cry
Виж целия пост
# 78
В момента в АВС-то пише следното:

AIRS IN: TBD

Next scheduled episode
TBD
The next episode has not yet been scheduled. Check back soon for more information!

А какво е TBD??  newsm78
Виж целия пост
# 79
TO BE DETERMINED

тоест още не се знае
Виж целия пост
# 80
Докато чакаме новите серии, може пак да си гледаме трети сезон с дублаж по бТВ от 26 февруари.
Виж целия пост
# 81
Докато чакаме новите серии, може пак да си гледаме трети сезон с дублаж по бТВ от 26 февруари.

така казаха в рекламата по битиви, но в сайта им пише от 25 март, кое е вярно... newsm78
Виж целия пост
# 82
Това чакане направо ме побърква. #Crazy
Виж целия пост
# 83
Докато чакаме новите серии, може пак да си гледаме трети сезон с дублаж по бТВ от 26 февруари.

така казаха в рекламата по битиви, но в сайта им пише от 25 март, кое е вярно... newsm78
От вторник,21 часа започва. Simple Smile
Виж целия пост
# 84
Малко утешение по БТВ
Виж целия пост
# 85
Може ли да ми каже някоя от вас, която е гледала сезон 3, защо Орсън (гаджето на Брий) бутна Майк и наистина ли е убил жена си?
Мерси предварително.
 Peace
Виж целия пост
# 86
Бутна го, за да не се сети Майк, че Орсън е убил една мацка (ама коя беше мацката  newsm78) и е натопил него.
Орсън не е убил жена си, има доста серии с нея и нейните истерии  Joy


Виж целия пост
# 87
Бутна го, за да не се сети Майк, че Орсън е убил една мацка (ама коя беше мацката  newsm78) и е натопил него.
Орсън не е убил жена си, има доста серии с нея и нейните истерии  Joy




Орсън не е убивал никого, майка му уби мацката.
Виж целия пост
# 88
Бутна го, за да не се сети Майк, че Орсън е убил една мацка (ама коя беше мацката  newsm78) и е натопил него.
Орсън не е убил жена си, има доста серии с нея и нейните истерии  Joy




Орсън не е убивал никого, майка му уби мацката.

 smile3555 Вярно, бе!  ooooh!
Еми кво да направя, вече всичко изпозабравих с това чакане  Confused
И на главния сайт нищо не пише!!! Писна ми от тия сценаристи  smile3511
Сега е по - зле и от времето, по което беше стачката им!!!  smile3515
Виж целия пост
# 89
Убитата е Моник Пулие, била е любовница на Орсън, но не я е убил той, а майка му. Докато се разбере това обаче ще минат доста серии и интриги. Майк е намесен там в качеството си на водопроводчик, който нелепо отива да оправя повреда, а попада на Орсън и майка му, които се опитвам да се отърват от тялото.
Жената на Орсън - Алма, е жива и е в комбина с лудата му майка. Ще направят доста белички на Орсън и Бри, вкл. и ще упоят Орсън, за да може Алма да го "изнасили" и да забременее от него. Накрая и двете ще умрат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия