Поредната тема на увеличаващата се 59-та немска дивизия :D

  • 15 659
  • 284
# 135
Има ли някой друг от Хановер? Става дума за това момченце http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=239691.0
Ще го приемат във вторник на 29-ти в 9 часа в МНН и търсим някой, който да превежда, тъй като родителите не говорят немски.
Аз все още съм работа, а от другите ми познати никой не можа 100 % да потвърди.
Виж целия пост
# 136
Нат, Мартина няма ли да йм превежда пак?  newsm78  Тия дни говорих с Ива и тя не ми спомена 4е имат проблем с превода4  Thinking

Съботен поzдрав   Mr. Green
Виж целия пост
# 137
Мартина имала лекции. Тая сутрин ми писа, че търсят някой.
Виж целия пост
# 138
Мартина имала лекции. Тая сутрин ми писа, че търсят някой.

Уфф.... Tired Дано намерим някой. Имам приятел българин в Ханновер, но не zнам къде му zагубих номера....Ще потърся. Детелин се каzва, слу4айно да го поzнаваШ? Студент по Гартенбау.
Виж целия пост
# 139
Татяно, каква е тази перверзия, хохохо?

Сори, далече съм от Хановер,
а и не познавам никого там.
Виж целия пост
# 140
Бибин Спаров, честито!

Татяна,Мерси за линка, нямам идея какво е Кисс newsm78

Цитат
А аз половин литър зелева супа опатках. Яд ли ви е?  Joy
Какво се хвалиш, ще видиш като дойдат извънземните  Laughing

Новина:
Превод на пари от сметка в Sparkasse до сметка в Българска пощенска банка е БЕЗ КОМИСИОННА!
за срещите- ами то само аз и Лале можем на осми, аз ако изобщо стане номера, бих могла по обед, а Лале след 18. Което си е баш само кафе с Мата. При тези обстоятелства, вместо да я карам да прекарва точно 8ми  в Кафето, ще й звънна да пием кафе като се наканим да ходим в Мюнхен.
Виж целия пост
# 141
Ола, мадамос!

Преводи и към Първа инвестиционна банка също са без комисионна.

Татянче, сериозен обрат е налегнал интеграцията на немското общество в новото турско такова. Ich bin ein Döner. Хахаха
Бибе, ти сигурна ли си, че на Einbürgerungstante-то за немското държавно устройство си ù говорила? Mr. Green

Да ви напомня, че след малко почва ДСДС. Mr. Green
Виж целия пост
# 142
Хора, май изпуснах ДЗДС, но пък видях
магазина, така че Мендерес ми е ясен.

Дали пък Рос няма да стане Цар на джунглата?!
От това предаване най ме впечатляват костюмите
на Дирк Бах, както и коремът му, кога ли ще ражда...

Виж целия пост
# 143
От това предаване най ме впечатляват костюмите
на Дирк Бах, както и коремът му, кога ли ще ражда...

Ще му пиша да си сложи лентичка. Mr. Green
Виж целия пост
# 144
От това предаване най ме впечатляват костюмите
на Дирк Бах, както и коремът му, кога ли ще ражда...

Liske,не съм очаквала от теб,че гледа6 вън6ният вид на хората. Много жалко. И като си помисля колко майки тук правят диета...  ooooh! Как ли биха се почувствали при това иzкаzване  Thinking
Виж целия пост
# 145
Чико, освести се, моля те. Wink
Виж целия пост
# 146
aу.
не се шашкай, чико. тез дет правят диетата са железни. семуа тоже. не обръщаме ние внимание на подобности. пък и лиска коментира бах, а не нас, прекрастниците.
впрочем аз много си падам по дирк бах. като топчица е. имам чувството, че не ходи, а подкача. голям сладур е, особенно в костюм на заек.
ако не беше швул, щех да го пожелая. може пък да е би и да имам шанс Thinking
а може човека наистина да е бременен.
Виж целия пост
# 147
Днес кака ви Ната ще духа много свещички.
Цапнете му по едно по случая, на кой каквото му е присърце.
Няма да качвам снимки на торти от уважение към диетуващите.
Виж целия пост
# 148
Ха честит рожден ден на Нат! Да си жива и zдрава и много бърzо да намериш това, което търсиш!
Виж целия пост
# 149
Честит Рожден ден, Нат  bouquet
Пожелавам ти 3драве и да се сбъднат желанията ти.
Честито и на останалите пра3нуващи, които съм пропуснала.
Вечке, ние сме се спрели на количките Хатран. Мъжът ми по_точно, е очарован от тях.
Д3ДС го гледах снощи и съм въ3мутена от тъпи кандидати Shocked Тия хора в гората ли живеят, не се ли чуват как пеят, или е умишлено направено?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия