Тийнейджърите VIII

  • 19 868
  • 337
# 165
Пуши яко, а после и дъхни дима право в лицето. Нека и стане противно.
А преди това я вържи здраво, да не може да мърда.
Щом вече пуши ще й стане много противно.  Rolling Eyes

...Искам да ви питам вашите тийнове пушат ли и също как да кажа на дъщеря ми, че заня, че тя пуши
Моите не пушат, ама аз от много години говоря по въпроса - че не може едно хубаво момиче да мирише на пепелник; че само циганките вървят и пушат по улицата; че е липса на характер, защото обикновено децата пропушват, за да не са "различни" и "задръстени"... такива работи.
Ти май си изпуснала момента за подобни разговори, затова най-добре й кажи направо, че знаеш и покажи, че си много разочарована. Ако си сигурна, че си дава джобните за цигари - намали ги или й ги спри (тъп съвет сигурно, ама не се сещам за друг)
Виж целия пост
# 166
Почти всеки ден  говоря че не е хубаво да пуши зщото и приятелките и пушат но кой ме чува.
Виж целия пост
# 167
Ани пропуши от 12 год., баба и дядо и даваха много пари и я учеха да крие от мене/аз бях лошата мама/. Целта беше да прекарва повече време при тях, те да са добрите. Както и да е, лека им пръст. За съжаление пропуши като циганките - малко, нежно момиче върви и дими. Като питах защо в хола мирише на цигари/те не пушеха/ майка ми винаги много убедено казваше, че проветрявали и някой съсед пушил и дима влязъл през прозореца. Сега нарочно давам малко джобни и ден за ден, но използва да чопне от цигарите на баща си. Даже вчера му беше взела 1 кутия ЛМ. Ще и ги удържа от джобните. Говорих, виках, не спира. Да прави каквото ще, живота си е неин и само тя може  да си го провали най-успешно. Ралица, направо и кажи, че устата и мирише на цигари, че не ти е приятно. То ясно, че с приятелки ще пушат, но поне в къщи не разрешавай. Като ги гледам с галона бира в 10,30 пред у-ще....
Виж целия пост
# 168
Почти всеки ден  говоря че не е хубаво да пуши защото и приятелките и пушат но кой ме чува.
Не знам дали ще ти помогне,но аз никога не съм пробвала цигара защото съм разглеждала бели дробове на пасивни пушачи,голям ужас е. ooooh!
Виж целия пост
# 169
Ето някои снимчици Sick ooooh!:


Виж целия пост
# 170
Тя вкъщи не пуши а парите за цигаите си ги изкарва сама работи като келнерка в едно кафе.
Виж целия пост
# 171
Тя вкъщи не пуши а парите за цигаите си ги изкарва сама работи като келнерка в едно кафе.
Покажи снимките и виж как ще реагира,въпреки,че едва ли ще се откаже от пушенето...но все пак...
Виж целия пост
# 172
Така е по-сложно. Щом сама си изкарва парите, има право да ги харчи както иска, все пак.
Въпреки това, заложи на суетата...  Wink А и повечето мъже в днешно време не пушат, а как е гадно да се целуваш с пушач, как е гадно...   Mr. Green
Виж целия пост
# 173
Ще се  опитм със суетата дано стане защото за нея това е най важно. 
Виж целия пост
# 174
Малиий, Уич, аз както си пуша, когато си искам, сто процента си видяла бледолика, добре облечена, сиганка да ходи с цигара из квартала. Аз съм това. Ама детето как го мрази това...
Скоро няма да пропуши, активно де.


Виж целия пост
# 175
а как е гадно да се целуваш с пушач, как е гадно...   Mr. Green
все едно целуваш пепелник Joy Joy
Виж целия пост
# 176
Писи-Миси,Честит Празник.Да ви е жива и здрава.
И моят днес има рожден ден-става на 17!
И аз да присъединя Нана към родените на 19.02.
Стана вече пълнолетна!
Виж целия пост
# 177
Жива и здрава момата на патерица   bouquet
интересни съвпадения с рожденните дни на децата ни  Mr. Green
Мойта щерка не пуши,опитвала е,споделяме всичко  Peace,но не и допада,а нейните дружки пушат.Но пък на скоро след един купон,от който трябваше да се прибере най късно в 22ч. се прибра порядъчно почерпена с текила, ром и водка  SickПри това баща и ходи да си я прибира към 12.30 от рожденият ден #Cussing outДо момента на прибиране нямахме никаква връзка с нейният тел.защото и паднала батерията,а приятелката и решила да не си вдига телефона на никой  #2gunfireЕдинственото което знаех е ,че събитието е някъде на площад Славейков,но и тя не знаела къде точно  живее рожденника.Нали се сещате като не се прибере в уреченият час какво става с нас  #CrazyВъртене на телефони от мен и баща и,ту на нейният, ту на приятелката и без никакъв резултат а и междувременно се чувахме с родителите на приятелката и за да разберем някой  знае ли вече нещо.Добре че се сетих за едно момче от у-ще на което имам домашен тел.още от нова година ,защото празнуваха в тях.И най вече че съм го запазила в тефтера Rolling Eyes.Та от там направихме връзката с майка му,защото синът и бил и той на този купон и ми даде жената и дом.тел.на рожденника.Та така.............извинения,ревове  SickА наща мома, лудо влюбена в едно момче което е 12 клас .Юнакът не искал да имат нещо общо,защото той пък бил влюбен в друга която не му обръщала внимание. Sad Той бил на въпросният купон и сладурката го направила от мъъъъкааааааааа.Да,все трябва да сме нащтрек.От тогава си поговорихме много,за различни неща,уж разбра пък..............времето ще покаже.
Виж целия пост
# 178
Да ти е жива и здрава пълнолетничката, Монда!   bouquet

Проблемът с купоните тепърва ще ме вълнува, започва се вече лека-полека. Синът ми пие бира, по малко засега, издънки е нямало, но все някой ден може и да се случи. Засега наблягаме с баща му на профилактиката, много говорим, преди да тръгне нанякъде, гледам да е хапнал солидно...
Иначе сподели, че на някакъв РД едно момче се напило зверски, повръщало, развалило купона... Надявам се, че това ще му държи доста време.
Виж целия пост
# 179
Синът ми иска да излиза също, но аз след 22 не го пускам никъде. Снощи дъщеря ми си празнува рождения ден и той искаше да продължи с големите на дискотека- не го огря, естествено, но се обади да ме врънка, че и парламентьори ми изпрати. Той изобщо не си дава сметка, ч е  е толкова малък. Ние се отнасяхме с него като  с голям и той си повярва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия