Тийнейджърите VIII

  • 19 885
  • 337
# 150
pisi-missi , да ви е жива и здрава  newsm59, много, много да ви радва!

Да има прекрасен живот и много обожатели (каквато е красавица- несъмнено)   bouquet.
Виж целия пост
# 151
Честита ви рожденичка, pisi-missi!   bouquet
Да ви е жива и здрава и много, много да ви радва!  Grinning
Виж целия пост
# 152
благодаря ВИ момичета от сърце   bouquet
Виж целия пост
# 153
pisi-missi , честит рожден ден на госпижицата! Да ти е жива и здрава, много щастие, любов и успех в живота и желая!

Виж целия пост
# 154
Писи-Миси,Честит Празник.Да ви е жива и здрава.
И моят днес има рожден ден-става на 17!
Той е 10 клас в художественото у-ще.
Виж целия пост
# 155
venistefani  ДА  ти е жив и здрав и твоя младеж и дано да прави по-малко изцепки Peace
 nbirthdayвиждам,че малкият ти е на възраста на моя син,а па с тях какво ли ще ни очаква Sickсамо да са ни живи и здрави на всички децата  bouquet
Виж целия пост
# 156
Честит рожденик и на теб, venistefani !   bouquet
Да ти е жив и здрав младежът, с най-добри пожелания!  Hug
Виж целия пост
# 157
Писи Миси ,много ти е красива щерката Hug!
Да е жива и здрава,  много късмет и успехи   bouquet newsm59
Венистефани, честит рожденик и на теб  bouquet
Дано успее да постигне това ,за което си мечтае   bouquet nbirthday
На вас мили майчета пожелавам здрави нерви и все по- малко поводи за притеснения Hug
 http://fiorebg.com/katalog/alloca/no20006.jpg   http://fiorebg.com/katalog/alloca/no20009.jpg
Виж целия пост
# 158
Честит рожденик и на теб, venistefani ! Жив и здрав да е и повече да слуша.
Виж целия пост
# 159
Благодаря Ви много,момичета!
Наистина ми се иска повече да слуша,защото вече се уморих.
А малкият и той вече започва да си показва рогата.
На всички вас-много щастие и повече усмивки!
Виж целия пост
# 160
  bouquet
Виж целия пост
# 161
Иначе това с хвърлянето на предметите ...не зная, schreier , как си удържаш нервите Sick Аз такъв шамар щях да отвъртя, че повече нямаше да му мине през ума да "нервничи" по този нелеп начин!!!
За наказанията - подкрепям заплахата за публично унижение! И аз съм я ползвала - заплаших, че ще намина покрай училище, ще вляза в часа и т.н....Подейства! Laughing

 Mr. GreenАз даже си отвъртам още по един два Closeръката ми била кльощава ама тежка LaughingВ четвърти клас ме беше заплашил че ще се оплачи на училищната психоложка и агенция за закрила на децата ooooh!-тъкмо ги ограмотяваха по въпраса за правата им в час на класа Wink-аз му отговорих тогава че всеки човек/даже и децата Laughing/ освен права си има и задължения,които ако не спазва не може постоянно  да има претенции за правата си.А относно ходенето в у-ще,поради физическа невъзможност през деня да отида аз/освен в случаите когато съм специално "поканена" Mr. Green/сега често се отбива баща му и някак мъжкото присъствие не се брои за толкова унизително и обидно Crossing Arms
Виж целия пост
# 162
Здравейте мами аз съща имам една луда тинейджърка във вкъщи.Искам да ви питам вашите тийнове пушат ли и също как да кажа на дъщеря ми, че заня, че тя пуши
Виж целия пост
# 163
Моят не пуши още, надявам се и да не пропуши. Предупреден е обаче, че пари за цигари няма да получи и ако иска да ходи гладен и жаден заради цигарите, да действа.  Mr. Green
Не знам как да й кажеш, според мен сядайте и говорете открито. Аз бих наблегнала на естетическите причини да не пуши повече, отколкото на здравословните. Миризмата, ранни бръчки, пожълтели пръсти... Използвай суетността й като довод.  Wink
Виж целия пост
# 164
Пуши яко, а после и дъхни дима право в лицето. Нека и стане противно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия