

Явно не съм се изразила правилно-пръскам,капя..абе все тая кола ми е в главата,да вземе да пристига и да я видя
,че луда калинка станАх. 
,някой да има идея?
За виброцила и аз знам, че не трябва повече от три, четири дни! Днес му е трети ден от утре няма да капя, а може ли утре да почна с Коларгела или след Виброцила не става? За Стеримара знам също, но съм ползвала подобно нещо - Низита или Нисита и не му помага.Аз знам, че капките не лекуват, но вечер горкото като не може да диша и се буди и реве и като капна Виброцил се отбъбва лигавицата и спи спокойно.Даже като бше по-мъничък имаше пак хрема и нашата лична, (която не е педиатър) ми каза да капя 3 пъти по две капки!След това отидихме и при Българанов и той каза, че даже трябва да разреждаме разтвора и да му капя не повече от два пъти, че можело да стане нещо като хроничен ринит или нещо от сорта, но каза, че въобще не е хубаво да се прекалява. аз за сега капя два пъти на ден, само вчера три , по 1 капка във всяка ноздра, но нали се сещате как той стои и ми дава да му капя, та по колко капки отиват в нослето си нямам на идея.Уж гледам да не са повече от една, но то като не стои и гледам да стисна бързо пипетата, защото иначе се дере и не мога да го удържа!

Препоръчани теми