В крайна сметка не може човек да ти вдъхне доверие, ако има лошо отношение.
Аз ще направя каквото трябва, пък ако ми откаже ще си търся друг, естествено, не съм малоумна... просто исках да питам за мнения, нали затова е тия форум.



Писала съм назад във времето, че въпреки високи диоптри родих нормално два плода по близо 3 кг (при това след вертикално секцио 3 години по-рано). Обстоятелствата го наложиха. Човек колкото и да планира, невинаги нещата стават както му се иска. Доверете се по-скоро на гинеколога за преценка, не на очния. Да, опитът ми е вече доста стар, децата големи, но пак е показателен, понеже касае същия лекар и най-вече наложило се нормално раждане след правено преди това секцио и всякакви други смиcлени доводи и за второ такова. 


Препоръчани теми