Дюкан събрал е тук любителки на месце и зеленчук - 71 тема

  • 30 388
  • 749
# 15
 Heart Eyes
Виж целия пост
# 16
Добре дошла на benmary 2    Hug
Вещи, благодарности за неуморния труд   bouquet
Аз май ще трябва да понаблегна на витаминките, че ноктите ми взеха да се чупят напоследък, което не е било до сега  newsm78 Имам и проблеми с кожата под мишниците- утре съм при дерматолог- да се произнесе по въпроса. Не знам дали има връзка с режима. Ще пиша подробности като разбера.
Малкият е с диария- горкото човече- много му се събра напоследък, мъжът ми пък току-що го втресе... У нас е  #Crazy
Виж целия пост
# 17
Аз май ще трябва да понаблегна на витаминките, че ноктите ми взеха да се чупят напоследък,

 Зазу, и при мен така се получи.Май наистина трябва да си взема и аз витамини.Бързо оздравяване на мъжете ти,че инак ще се стопиш...  bouquet

 Вещи аз виждам само тънката фея, а като пусна темата не виждах никоя.
Виж целия пост
# 18
Момичета, виждате ли феите? Не ми отговаряйте специално, че ще се изредят 10 поста, просто като пишете ми кажете Simple Smile
Виж целия пост
# 19
newsm78 Бре! Тринайстата годеница - фатал Simple Smile)
Преди малко май съгреших ама не съм много сигурна пък си мисля, че не е и чак толкова фатално. Четох рецептите и много често срещах кисела краставичка и толкова ми се дояде киселко,  Embarassed че си сипах в една лъжичка на върха оцет да ми закиселей в устата и ми мина - нали не е страшно  Rolling Eyes
Joy Joy
Аз пък мислех сега да съгреша, ама няма с кой  Thinking
да та покана с този:,ама шЪ ни бият.  love001Вещи,преди малко се виждаше едната,сега вече и двете. Peace
Виж целия пост
# 20
Леле, нова тема...а мислих да се връщам да изчитам старата  Shocked
Виж целия пост
# 21
Привет и от мен.
Zazu1, да не ти казвам в нас какво е - детето май е със заушка (утре ще потвърдят), кашля маре, , мъжът ми е болен, киха, кашля, на всеки различно да готвиш и за мен много време не остава, днес съм на мляко и малко рибка.
Виж целия пост
# 22
Хайде и аз в новата тема.
Вещи страхотно стимулиращи снимки Hug
Абракадабра преди години имах много голям проблем с 00. Помогна ми многото пиене на вода, храненето с много зеленчуци, най-вече зеле и пиенето на гореща вода или чай сутрин. Това с горещата вода сутрин го бях прочела в накаква йогийска книга и при мен има невероятно добър ефект. Когато започнах режима най-голямото ми притеснение беше да не се появи отново проблема със запека, но за моя радост всичко е ОК.
Виж целия пост
# 23
Перле, приемам, да не ядем бой Simple Smile) Къфто ми се паднал от първия път, такъф  Joy
ТРЯБВА ВИ САМО ТЪРПЕНИЕ И ПОСТОЯНСТВО
Това доста сполучливо се е получило, Вещи!
Виж целия пост
# 24
Аз виждам и двете феи. Тъкмо си мислех дали моят бюст някога ще стане като на втората- за смаляването, ще се смали, но ще е по-скоро като печени чушки или квото там беше  Crazy
Виж целия пост
# 25
айде да ни е честита новичката тема и благодарности за нея....свалихме ли вече 1 тон....хайде дружно да се понапънем ама да внимаваме къде напъваме smile3533 smile3525 четох аз в предишната колко изкушени от хранителни изкушения има-момичета  стягайте се в кръста и да не се налага да се наказваме  bouquet
Виж целия пост
# 26
zlatizcd,да те питам аз теб.Нали ти днес пусна поста за протеиновите вафли?Кажи ,моля те,как се казва диетолога.Защото виждам,че си вкарала в подписа си,на един познат мотото.  bouquetТа да разбера за него ли става въпрос.

Вещи ,още виждам само слабата.Дали не ми стана нещо на мозъка.... newsm78Само слаби да виждам.... Joy

 И да ви кажа клюката.Небесната краставица е дезертирала пак при мазните.Обаче я улових и засрамих. hahaha
Виж целия пост
# 27
Момичета,лека нощ!
Виж целия пост
# 28
 Вещи, благодаря и от мен   Hug

 Днес си купих телешки суджук, дали мога да си хапвам тъъънко нарязани парченца?

 Утре при нас ще има торта и други изкушения, големият ми син има рожден ден, юбилей става на 10  Simple Smile ...как ще издържа незнам

 Как мислите мога ли да пия кола по това време?
Виж целия пост
# 29

ТРЯБВА ВИ САМО ТЪРПЕНИЕ И ПОСТОЯНСТВО
Това доста сполучливо се е получило, Вещи!


Нещо намек ли е това, какво е? За тези, като мен, дано не са много, които прегрешават?!  Laughing

Каквото и да е, ще го приема лично, белким се хвана сериозно най-сетне...искам да кажа, че ти благодаря... Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия