Дюкан събрал е тук любителки на месце и зеленчук - 71 тема

  • 30 388
  • 749
# 45
Среднощен запис в новата тема  Peace
Аз все така си стоя с минус 6кг - ни надолу, ни нагоре  Laughing

Лека нощ!


Утре ще се появя с кафето.
Виж целия пост
# 46
Лека и от мен, че трябва да ставам в 6:45  Cry


                           
Виж целия пост
# 47
Като гледам сте стояли до късно, е аз пък станах рано. Добро утро на всички и хайде на кафето като станете

Виж целия пост
# 48
Добро утро момичета,
Нели–ив, изпревари ме с кафенцето, много е вкусно. Hug
Ето и от мен едно

 
Вещи страхотна тема отново, как ги твориш възхищавам ти се.  bouquet
И двете феи се виждат идеално.
Виж целия пост
# 49
Трябва да се похваля тази сутрин кантара е моята любов още 1 кг. е вече в историята/надявам се завинаги/,  newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 отивам да си сменя лентичката а на всички вас пожелавам да видите на кантара желаните цифри  bouquet
Виж целия пост
# 50
Добро утро милички!Приятно ви кафе!Мотах се тук из темите, чудех се какво да правя откъде да я почвам с диетите,но вече реших Дюкан и това е,като се има впредвид страхотните резултати които са постигнали повечето отвас За мен е непростимо че стигнах дотук,но всичко е поправимо нали,даже си поръчах книгата как да отслабнем завинаги Пожелайте ми успех пожелавам го и на вас целувки Приятна и успешна седмица на всички!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  bouquet
Виж целия пост
# 51
Добро утро и от мен!
виждам има вече кафе, аз да ви сервирам водица - бистра!!!!!


Честито намаление на адашката!!
Кате, айде още едно тези дни и да паднеш при двуцифрените!! Wink
Слънчева седмица ви желая, въпреки времето навън!!!!
Виж целия пост
# 52
Добро утро милички!Приятно ви кафе!Мотах се тук из темите, чудех се какво да правя откъде да я почвам с диетите,но вече реших Дюкан и това е,като се има впредвид страхотните резултати които са постигнали повечето отвас За мен е непростимо че стигнах дотук,но всичко е поправимо нали,даже си поръчах книгата как да отслабнем завинаги Пожелайте ми успех пожелавам го и на вас целувки Приятна и успешна седмица на всички!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  bouquet

Успех и търпение ти пожелавам  bouquet

Катя Джин  Hug благодаря ти, стискай палци.
Виж целия пост
# 53
 Добро утро!!! newsm51
 Мерси за кафето. Грабвам едно и тръгвам на работа .
Да ви се похваля имам вече ел. кантар newsm44 newsm44 newsm44 ,но не мога да се тегля още защото от 18 съм в MC и  мисля че няма да е точен резултата. newsm78
Виж целия пост
# 54
Добро утро, момичета!
Честита ни нова тема, благодарности на Вещи
                                                                         
Честит рожден ден на сина на Инка! Да е здрав, весел и да радва мама!
Честито намаление на Талис, Елид, и Катя! smile3501 newsm51 Кате, това да е последната ти трицифрена тема! newsm10
Добре дошли на Екзакт и Бенмари! Приятно отслабване в нашата компания!  smile3525
НелиИв, Кате, КатяДжин, не сте спали май да ни поднесете кафенце и водичка, мерси! Аз сега отивам да си правя палачинката и трябва да излизам.
Зазу, пий калмацин.  bouquet
ИнкаКар, откъде го измъдри тоз суджук  Mr. Green Момиче, имаш доста да сваляш, така че не се заглеждай по суджуците  Naughty
От една страна е вярно, че режимът е истинска благодат за повечко наднормени килиграми. Вярно е, че в началото се сваля бързо и това страшно амбицира. Но от друга свалянето на над 20 кг си е трудно и продължително, пък да не говорим за 3 фаза  Crazy И да не споменаваме колко лесно се връщат обратно гадните килограми  #Cussing out Така че наистина се запасете с търпение и постоянство и бъдете режимни!  bouquet

Пожелавам ви слънчева и усмихната седмица!
Виж целия пост
# 55
Благодаря че Ви има момичетааааааааааааааааа! Hug
Виж целия пост
# 56
Добро утро! Идвам само да ви поздравя, защото ми липсвате  love001

Не знам кога ще имам време да чета, тази седмица сигурно ще изпусна някоя от темите. Сина ми има толкова за учене в края на срока, а той само за  football мисли и се налага последните дни да го контролирам  bambam
Вещи, искрено ти се възхищавам как успяваш да намериш време за всичко  Flowers Sunflower
Честит рожден ден на сина на Инка!  baloniМного здравичък, жизнен и щастлив!
Честито и на всички свалили!
Аз съм пред цикъл и минуси нямам, даже плюс, но нали това е нормално?
Отивам и аз да правя палачинка Simple Smile
Хубава седмица на всички!
Виж целия пост
# 57
Добро утро, момичета! Толкова бързо изписвате темата, че не успявам всичко да прочета Crazy
Да се похваля отново-още 300-400гр. паднаха. Все пак си е стимул! И това при положение, че в4ера ядох и крем карамелче Laughing
Пожелавам Ви много минусчета през новата седмица!
Розичка, нормално пред цикъл да имаш малко отгоре, следващата седмица и аз ще съм така.  Rolling Eyes
За триците и аз да питам-толкова ли са необходими, не мога да свикна с тях  Sick и мисля да ги пропусна.

П.П.
Вещи, в табличката може да ме пишеш, че започнах Дюкан на 20.01.2008г. Peace
Виж целия пост
# 58
Добро утро и от мен.Нямаше ме събота и неделя,но не мислете,че съм се отказала.Стискайте палци от днес започвам.Оказа се,че единият от магазините за овесени трици е близо до работата ми Laughing.Лек ден на всички довечера ще прочета изпуснатото. newsm51
Виж целия пост
# 59
добро утро Hug
Мойто кантарче днес ме зарадва вече съм 69,4 Blush бавно но славно Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия