Дюкан събрал е тук любителки на месце и зеленчук - 71 тема

  • 30 388
  • 749
# 555
Авана, 7 дена са достатъчни. Аз правих 10, но след 6-тия се спира да се сваля и няма смисъл да са повече  Peace

и аз останах с такова впечатление и май от утре ще съм на ПЗ

Мерси   bouquet /не е режимен! внимавай!  Joy/

dorchester честито! Браво за волята  Hug
Виж целия пост
# 556
Фоли права си във това отношение.Извинявайте  bouquetи ми кажете имаше някъде рецепта за шкембе чолбичка по дюкянски къде мога да я намеря newsm78

Май няма рецепта. Поне аз незнам да има. Прави си го, както си го правиш, само че с мляко 0,1% и без мазнина. newsm78
Рецептите са тук:http://dukanskirecepti.wordpress.com
Виж целия пост
# 557
Снежи, мисля че няма рецепта за шкембе чорба - просто вариш, режеш на парченца, застройваш и ядеш.
Виж целия пост
# 558
dorchester newsm10 smile3501Браво,е толкова време издържаш!
Момичета,аз имам сериозен проблем май.Жлъчката яко ме боли и незнам какво да правя.Ядох яйца и май е от това,ама ако и тях не ям,трябва да мина само на месо.... Rolling EyesДано мине!! Praynig
лека вечер  bouquet
Виж целия пост
# 559
Мерси, Снежи, Авана, Христина!

Ето манджите!





Виж целия пост
# 560
Христина, жълтъци не трябва да се ядат, не знаеш ли?
Виж целия пост
# 561
Дорче мерси, честит юбилей.
Виж целия пост
# 562
Дори, честита ти ПОЛОВИН година с Дюкан! И никога вече нагоре, само надолу до целта!

                                 
Виж целия пост
# 563
Вещи благодаря ти  :bouquet:dorchester  благодаря ти за вкусните гозбички.Аз също не исползвам жълтъци.Само за застройка на супичките и по някога като правя палачинка но не всеки път Peace
Виж целия пост
# 564
Снежи, и аз съм отскоро тук, дори съм почнала режима  след теб. Ще те поддържам винаги когато те мерна, всеки от нас има нужда от поощряване понякога. Това че си прегрешила веднъж- случва се , затова не трябва да оставаш гладна, за да се ядат само режимни неща. Аз за 8 дни ударни свалих само 2 кг, но не мисля да се отказвам.Пък и си ми градска ще те подкрепям , я.  Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

dorchester , браво за хъса да издържиш толкова време  newsm10 smile3501

Абе това "поощряване", така ли се пише, че 3 пъти го поправям.
Виж целия пост
# 565
Христина, значи аз заради жлъчката ям месо (варено, печено и на супи), правя си кексчета с белтъци само, риба, рачешки рулца , извара и мляко. Това през протеиновите дни. През смесените ти казах - обезсолена туршия, готвя си с готови буркани консерви, чушки от фризера, салати. В момента не се сещам друго, ако се сетя ще ти го напиша.
Кафето, какаото и газираното също са забранени.
Виж целия пост
# 566
PRYSILA благодаря ти за поткрепата Hug Hug  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 567
PRYSILA благодаря ти за поткрепата Hug Hug  bouquet  bouquet

Няма защо  Sunglasses.
Виж целия пост
# 568
Благодаря на всички за страхотните пожелания!Даже вече предадох на майка ми и тя беше много зарадвана, как получава толкова честитки от хора, които не познава! Laughing
Ние се приготвяме и тръгваме към заведението, голямо празнуване ще пада. Party
Ще гледам да е съвсем режимно! Thinking

И ще мога да пиша чак утре вечер!
А вие да не сте изписали 2 теми дотогава Wink

Дорич, честити ти 6 месеца! Браво на теб, резултатът ти е страхотен!  bouquet
Виж целия пост
# 569
Благодаря ви, хора.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия