Дюкан събрал е тук любителки на месце и зеленчук - 71 тема

  • 30 388
  • 749
# 585
на компютара са
Виж целия пост
# 586
Ооооооо, колко много нови дами има вече тук Crazy Отдавна не съм писала и мога да кажа, че вече никой не познавам.
Вещи, не съм се отказала и ще те помоля да ме запишеш в 3 фаза до 18.2.08  bouquet
Имам 1 въпрос - в протеиновия ден свинско месо позволено ли е?

Целувки на всички, с които се познавам, а на другите, които не познавам кураж с режима. Аз лично съм изключително доволна Wink
Виж целия пост
# 587
мъничка-звинско не Peace
Виж целия пост
# 588
Здравейте Момичета,

Мале какъв роман сте изписали, почвам да чета


от няколко дена съм в застои с килцата, но съм - 6.5кг.  Hug искам да стана 7 и да ги задържа и променям линииката

Аз днес и миналата седмица вече двапъти, до сега бях супер стриктна, но двамата ми колеги имаха РД и направо само ми викат вземи си бонбона за здраве, ако не си вземеш няма да сме здрави и аз им викам , но аз като си взема ще съм дебеле, ни убедиха ме  Embarassed много ме е срам за две седмици два бонбона в прегрешение Ако някой иска да ме бие на линия съм ще се остава да ме натупате

Обещавам повече такова нещо да не правя  Praynig  Hug  Hug  Hug

От два три дена не ям изобщо солено, но корема ми стои някакси подут

И триците вече не ми помагат за 00, какво да правя???  Thinking
Виж целия пост
# 589
Снежи, регистрирай се тук и си качи снимките там. На български е и не е трудно

http://www.snimka.bg/

Мъничка пита за свинко за третета фаза Simple Smile Мъничка , не знам, дано някой от третофазничките види и ти каже, че аз съм далече от нея. И сега имам работа и нямам време да гледам книгата какво пише. Ако до довечера не ти кажат ще погледна.
Виж целия пост
# 590
Сладуревиииииииииииииии,
що не ме светнахте, че вече съм
6 месеца с Дюкан ?

Дорииииииии,  newsm18
Виж целия пост
# 591
Вещи, мерси!
Не съм на 100% убедена,но мисля,че е жлъчка!Боли ме в дясно,но не е под ребрата а почти под гърдите!Болката се усилва и от вдигането на малкия!Дали е това?? Thinking
Виж целия пост
# 592
Munichka,ще  ти цитирам от книгата.

 "До сега ви бяха разрешени  постните части на говеждото и телешкото и почти всички части на конското.От тук нататък можете да прибавите агнешкото бутче и свинското печено,както и обикновената шунка.,и да ги консумирате без ограничения в количеството един или два пъти седмично."
Виж целия пост
# 593
Вещи, мерси!
Не съм на 100% убедена,но мисля,че е жлъчка!Боли ме в дясно,но не е под ребрата а почти под гърдите!Болката се усилва и от вдигането на малкия!Дали е това?? Thinking
Ами честно казано не знам. На мен ми видяха камъните на ехограф и в момента съм в пробен период дали ще се оправя без операция. Другия вторник съм на преглед и ще ми кажат дали имам подобрение. Просто отиди на лекар да разбереш какво е.
Виж целия пост
# 594
Munichka,ще  ти цитирам от книгата.

 "До сега ви бяха разрешени  постните части на говеждото и телешкото и почти всички части на конското.От тук нататък можете да прибавите агнешкото бутче и свинското печено,както и обикновената шунка.,и да ги консумирате без ограничения в количеството един или два пъти седмично."

Волна, да, но става въпрос за протеиновия ден.
Виж целия пост
# 595
Здравейте момичета ,
много отдавна не съм влизала във форума  ама пусто все по-малко свободно време ми остава.
За протокола все още съм на старите килограми,което означава че успешно се справям с третата фаза, дано да продъжава все така до 8 март малко още остана.
През времето в което отсъствах успях да навия мъжа ми да изкара няколко дни на режима, изкара ги и имаше резултат 5 дни ударни- 4 килограма ама до там отказа се.

Разбрах и за Бургаската среща ще направя всичко възможно да присъствам Peace
Лека вечер на всички!
Виж целия пост
# 596
Привет момичета, аз приключих с ударния етап  от 7дни и резултата е само 2 кг, но и на тях съм доволна!!!  Hug До сега и толкова не успявах да сваля, за това ще продължавам да упорствам. Днес ми се случи нещо  неприятно , сина ми си счупи ръката и го гипсираха, а аз бях по-притеснена и стресната  и от него, но се надявам да зарасне  и да няма проблеми. Стига съм се оплаквала, пожелавам на всички да сте здрави  и да продължавате да се храните разумно Laughing!!!
Виж целия пост
# 597
Munichka,ще  ти цитирам от книгата.

 "До сега ви бяха разрешени  постните части на говеждото и телешкото и почти всички части на конското.От тук нататък можете да прибавите агнешкото бутче и свинското печено,както и обикновената шунка.,и да ги консумирате без ограничения в количеството един или два пъти седмично."

Волна, да, но става въпрос за протеиновия ден.

 Не.Пише ,че през ударният протеинов ден,само най-чисти белтъчини.
Виж целия пост
# 598
Shocked Нарочно ли пишеш така?
Виж целия пост
# 599
снежи - аз също съм ти писала и отговаряла много пъти , дори не само за Дюкан  Mr. Green...или си в цикъл или секса ти е малко..я се стегни  Wink
Ей момичета ,нямаше ме малко време и вие сте напъплили като мравки тук  Hug
фоли  Flutter Hug
Аз се чувствам прекрасно...с моите нови кила...  Flutter
Дори, душкоооо..честити ти 6 месеца  Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия