Дюкан събрал е тук любителки на месце и зеленчук - 71 тема

  • 30 388
  • 749
# 225
Здравейте! Искам и аз да се включа в редиците ви тъй като от диетите, които прегледах във форума тази като, че ли най ми легна на сърце, но искам първо да попитам дали е подходяща за кърмачки, че да не объркам нещо и да ми секне кърмата Rolling Eyes
Виж целия пост
# 226
Леле,то тук сини мечета,прасета,какво ли не!Уф и  лилави ,хайде розови  261uu има. hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Клюки,браво!Невероятна си!Дори, smile3525 smile3525 smile3525 Хлапе,е те хубава работа!И аз ще те  bambam
Виж целия пост
# 227
goody триците се включват и в първа и във всички останали фази,по три супени лъжици на ден.
За кафето не мисля,че има значение стига де е без захар,аз пия нес!  bouquet
Виж целия пост
# 228
Виж целия пост
# 229
момичета Sad само не се карайте  Flutter - за първи път(ден) ми е  Mr. Green
триците включват ли се в ударната фаза?
има ли значение какво кафе се пие?


Триците се включват от първия ден на режима, до края на живота  Joy
За кафето - да , има, кой каквото обича. Joy

Виж целия пост
# 230
Здравейте мили Дюканки  bouquet
Колко сте изписали пак Hug
Аз да се оплача пак от трета фаза, че не мога да свикна и ми омръзна да виждам как кантара постоянно играе Sad Cryнаправо си е мъка човек да задържи тези свалени килограми Rolling Eyes
Виж целия пост
# 231
Здравейте, момичета!

Може да се повтарям с въпроса си, но не мога да успея да изчета всички теми  Embarassed . Моля Ви, кажете ми дали диетата може да се прилага от кърмачки, защото вече кърмя почти седем месеца и съм стигнала килограмите си отпреди да родя и като, че ли продължавам да пълнея - не мога да опиша ужаса, в който съм постоянно......не се притеснявам толкова количеството на кърмата, колкото за токсините, които може да се отделят по време на диетата в кърмата. Ако може някой да ме просветли по този въпрос ще съм Ви изключително признателна   bouquet
Виж целия пост
# 232
 Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Днес ми обещаха на пазара Д.Петков, че до 2 дни ще имат овес4ени трици, най-накрая и аз да се добера до тях. Евентуално де.  Confused
Виж целия пост
# 233
Здравейте! Искам и аз да се включа в редиците ви тъй като от диетите, които прегледах във форума тази като, че ли най ми легна на сърце, но искам първо да попитам дали е подходяща за кърмачки, че да не объркам нещо и да ми секне кърмата Rolling Eyes

Валка, можеш да правиш трети олекотен етап - виж на първа страница е описано какво представлява  Peace
Виж целия пост
# 234
От утре почвам ПЗ - има ли ограничение на количеството зеленчук ?
Не.  Peace Позволени са домати, краставички, репички, спанак, аспержи, праз, зелен фасул, броколи, карфиол, зеле, гъби, керевиз, салати, цвекло, моркови, тиквички, чушки, патладжан. Моркови и цвекло по малко и не на всяко ядене.
Не са позволени - картофи, ориз, царевица, бакла, грах, леща, боб, нахут.
Внимание! Да не се прави грешката да се ядат само зеленчуци, а не и протеини!
Били, има такива моменти.  Hug Погледни си снимките преди, помисли си колко усилия и воля ти костваше да стигнеш до тук, помисли как борихме последното кило... да не си преди МЦ? че не си била никога толкова унила  newsm78
Виж целия пост
# 235
Мима, това е обяснение от Сънчето:Щом кърмиш още, обаче, никаква ударна!   За кърмачки е ОЛЕКОТЕНА 3-та ФАЗА.   Т.е. 3-та фаза + още 1 плод + млечните да са 2% + БЕЗ протеинов четвъртък!
Кри, мечките са във 2-ра фаза, в трета вече са газелите
Дори, пожелавам ти успех в новото ти начало
Виж целия пост
# 236
mima28, valkata78 Някъде назад, може би във 3-тата тема имаше такъв въпрос. Момичетата бяха препоръчали да се спазва 3 фаза + 1 плод в повече повече и без протеинов ден един път във седмицата. Незнам ако по напред в темите са решили нещо друго, аз съм твърде от скоро тук сред момичетата... надявам се че някой от тях ще ви разясни по добре нещата. Успех!

Даже са ме изпреварили докато пиша  Laughing
Виж целия пост
# 237
Забравих да ви кажа, че с Лорчето днес се видяхме,  станала е страхотно готена мацка newsm51
Виж целия пост
# 238
Мерси много за отговорите, много бързо пишете в тази тема  Simple Smile Значи почвам трета фаза и няма да отровя бебето с гадни токсини ?  newsm78
Виж целия пост
# 239
Забравих да ви кажа, че с Лорчето днес се видяхме,  станала е страхотно готена мацка newsm51
Нямаме никакво съмнение по въпроса! Ти също си готина мацка! smile3521 newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия