Дюкан събрал е тук любителки на месце и зеленчук - 71 тема

  • 30 388
  • 749
# 315
Лора
Пиле, много сладки пиленцата Simple Smile)
Виж целия пост
# 316
Хи, хихи не точно слабея, просто искам да махна "карфиола", освен това тази пола, с която съм не ми ставаше допреди две седмици Crazy...Мерси, мерси Hug
Виж целия пост
# 317
Благодаря ви, момичета! Аз тъкмо се бях настървила за ударният етап и  се надъхах как ще сваля 5 килца набързо, ама добре, че ви попитах дали пречи на кърменето, иначе кой знае какво щеше да стане ooooh! Прочетох за олекотеният етап, но с тея съкращения не можах да схвана какво значи ПЗ- може би протеини с зеленчуци newsm78
Виж целия пост
# 318
Много ви благодаря за подкрепата!!!
Надявам се да не се изложа пред вас....
Искам на срещата в събота да се похваля с някакъв резултат. Сигурно ще разбера от метъра, защото / нали разбирате/ трудно е да си намеря кантар с моите параметри .... не ми се ходи до борсата   Wink
Виж целия пост
# 319
Волна, виж с линк дали не може да я видиш

http://np.by/humorblogmessages/images/ff8c984f.jpg
Виж целия пост
# 320
Бачи, златна си Hug Hug Hug Дано само такива да са ми проблемите с дупето Joy Joy
Момичета, обичам ви, защото сте страшно позитивни и дори като нещо ми е криво, сядам, чета ви и някак си получавам желание да продължа напред. Както казва Майкъл Търмънд-падаш от коня, оттърсваш се, но отново сядаш на седлото и продължаваш да яздиш...Така е с диетите, така е с живота...
Виж целия пост
# 321
Добър вечер!! в този късен час съм пак при Вас!
Искам да предупредя,че от спанака днес,тази вечер жлъчката ме скъса от болки!
Та,който има проблеми с нея,да не рискува,макар аз пак да възнамерявам да си направя,защото много ми хареса
лека нощ Hug
Виж целия пост
# 322
Май всички се одремахте? newsm78
Айде лека, милички и утре да е един красив, слънчев и усмихнат ден, а кантарчетата мнооого да ни обичат! Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 323
Някои ги гушкат, пък другите кучета ни яли Cry
Хубав и усмихнат ден!

Ясно, че сървърът беше счупен до преди малко, ама сега къде стиииииииииии?
Никой не ми обърна Фнимание на новата табела.
newsm03 Я! Каква табела newsm03 Бравус
Искам да Ви похваля, хвърлих поглед на рецептите Ви просто са превъзходни, вие да не сте готвачи, много сте изобретателни БРАВО на всички ВАС   chef  Heart Eyes
Joy Joy Joy Режим за отслабване с цял готварски сайт Wink Супер звучи Simple Smile)
Надявам се да не се изложа пред вас....
Искам на срещата в събота да се похваля с някакъв резултат. ...........................
Мариума Simple Smile) Ще има да се хвали тепърва Simple Smile) Нека завържем визуален контакт, да обменим опит. Да си бъдем полезни. За това са ни срещичките Simple Smile) Така подмамих Фоли лятос да се видим, че да и изчерпя целия дюкански опит Simple Smile)) Joy Аз дебеланка, а тя беше вече фина мацка.
Имам нужда от по-специална подкрепа. Confused Скапах се нещо-като мотивация. Close
Подкрепяме те. Всеки от нас изпада в такава ситуация. Помисли за резултата, за това , че е реален, че знаеш ключа за решаване на проблема. То наистина проблемите нямат край, но важно е да се дерзай Simple Smile)
Виж целия пост
# 324
Благодаря ви, момичета! Аз тъкмо се бях настървила за ударният етап и  се надъхах как ще сваля 5 килца набързо, ама добре, че ви попитах дали пречи на кърменето, иначе кой знае какво щеше да стане ooooh! Прочетох за олекотеният етап, но с тея съкращения не можах да схвана какво значи ПЗ- може би протеини с зеленчуци newsm78
Правилно си си отговорила ПЗ означава протеини и зеленчуци  Peace Успешна трета фаза ти желая, ако си решена да започнеш  Hug Аз лично си позволих да видя снимките ти в албума, голяма красавица си имате, да ви е жива и здрава  Hug И ти изглеждаш много добре  Hug
Лорче, тук съм, душко, но ще лягам вече и аз  smile3507
Fancy, страхотни песнички ни пускаш, благодаря ти  Hug
Виж целия пост
# 325
Христина, от спанака не знам Rolling Eyes, ама от яйцата боли доста Sad

Лека нощ! Hug

 Joy и като казвате, че са хубави, повече ще ви пускам, тъй че ако не ви харесват, си признайте, аз от намеци не разбирам Joy

БачиHeart Eyes!
Виж целия пост
# 326
Fancy N,ами аз съм яла само 1 днес и то беше в спанака Rolling Eyes
Виж целия пост
# 327
Здравейте, момичета! Докато изчета новата темичка и вие ще заспите Wink
А иначе относно моите кг - всичко е наред - нов електронен кантар - с измерване на процент мазнини и вода и.... нови минуси!!! Но реших само сутрин на гладно и обезводнено ще се меря, че...тая вода си тежи #Crazy  Така,че Вещи ще те информирам за корекции в табличката утре вечер ! ЛЕКА НОЩ, момичета!   bouquet
Виж целия пост
# 328
Христина, лекарката абсолютно ми забрани да ям спанак и зелени зеленчуци!
Виж целия пост
# 329
Вещи,защо?
Че то какво остана за ядене тогаз из ПЗ дните?
Мен много отдавна не ме е боляла жлъчката........странно защо сега Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия