Дюкан събрал е тук любителки на месце и зеленчук - 71 тема

  • 30 388
  • 749
# 465
Вещи, не е солена...доста е водниста даже...
Щом няма нищо обезпокоително, въоръжавам се с търпение и отивам да си правя кексче в МВ.
Благодаря ви за помоща, baci, Вещи! newsm51
Виж целия пост
# 466
Сбъдваща, какво ядеш вечер, когато се чувстваш така и по кое време?
Протеини , тоест месо ми е вечерята.
Към 20 вечерям. Лягам си около 22.30. Будя се към 2 с тая тежест в стомаха и е трудно да заспя пак.

А преди режима случвало ли ти се е така?  newsm78  Не помня някой друг да е имал подобен проблем тук.
Виж целия пост
# 467
dd667  Thinking Сън имаше петна, червени май и установиха алергия.
Сбъдваща мечти на трима мъже............ Имах проблеми в навлизането на ПЗ. От някои зеленчуци ми се възпаляваше корема.
Виж целия пост
# 468
  marini,нали се сещаш,че не може всеки ден да се събуждаме с минуси.Просто няма начин.Аз преди седмица,като стъпах на кантара показа кило и малко отгоре.Но си дойдоха нещата по местата.Така че,не бива да се тръшкаш,че не сваляш всеки ден на килограми.Нали все пак на обиколки сваляш.
Виж целия пост
# 469
хм,  Thinkingдано не е алергия. аз си мислих, че мойе а е от липса на желязо и нисък хемоглобин. през бременността имах проблеми с ниския хемоглобин
Виж целия пост
# 470
Сбъдваща, какво ядеш вечер, когато се чувстваш така и по кое време?
Протеини , тоест месо ми е вечерята.
Към 20 вечерям. Лягам си около 22.30. Будя се към 2 с тая тежест в стомаха и е трудно да заспя пак.

А преди режима случвало ли ти се е така?  newsm78  Не помня някой друг да е имал подобен проблем тук.

Не си спомням да съм имала такъв проблем преди. В дните ПЗ вечерях доста големи салати (маруля, домат, яйце, червено цвекло, шунка и сирене), тежест в стомаха нямах. Все след вечеря с месо ми става така. Освен да правя вечерята омлет, да видим как ще ми се отрази...
Виж целия пост
# 471
Сбъдваща,ти май още взимаш пшеничени трици?Ако е така от това е тежестта в корема.
Аз съм все още само на тях и не ги вземам сурови.Много лошо ми действат на коремчето.Само на палачинка!Успех!
Лорче, HugС теб сме!
Цвети,честит юбилей на майка ти!  bouquet
Волна,браво! PeaceДа черпиш!
Виж целия пост
# 472
  Сбъдваща, пробвай вечер омлет само от белтъци и виж ще ти стане ли тежко пак.

Волна,браво! PeaceДа черпиш!

 Разбира се,че трябва да черпя.От три години не съм виждала 6-ица.Само в бележниците на децата.... Joy

  Режимно е... Joy
Виж целия пост
# 473
Здравейте! newsm51
Цвети,  Честит юбилей на мама, да ти е жива и здрава . newsm38
Лорче  Hug
Марини, що не свиркаш. Утре ще се похвалиш с голям минус.
Отивам да  ви чета.
Целувки за сега.  love001
Виж целия пост
# 474
 и аз получих някакви червени точици по кожата, но реших, че е от лекарството което пия.

Сега да се отчета, нямам свалени кг вече една седмица и нещо НО видими тялото ми се променя всеки ден .....данките които ги запълвах мината седмица и ми бяха леко хлабави , днес ги сложих с колан иначе падат  newsm44

Цвети , честит празник.
Виж целия пост
# 475
Катя73 - благодаря за инфото! Аз не че прекалявам (битов алкохолизъм) с алкохола, но явно и няколкото дни около Н.Г. се оказаха достатъчни да объркат режима за дълго - от 3-4 януари като "дойдох на себе си" и започнах отново с редуването на П и ПЗ, едва на втория П период мръдна леееееееееееееекичко кантарът надолу. Иначе на Коледа и рождения ми ден (27.12.) издържах геройски на всички изкушения. Явно всичко е в главата, отпуснеш ли му края там, не само битката, но и войната е загубена.  Sad

Бачи, няма проблем за цитирането. Проблемът е повода, а той не е никак приятен.  Hug Rolling Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 476
Привет отново!
Добре дошли на всички нови и успех.  bouquet
Мирахриз, честито килце, да не се връща вече. Hug
Волна, и на теб честито смаление. Що си скрила шестичката? bouquet
Зазу, що не ядеш?
Мише, Вещи Бачи   Hug
Бъги, скорошно оздравяване  bouquet


Хубав ден момичета.  bouquet
Виж целия пост
# 477
Мерси за отговорите. Едва ли е от триците - хапвам си ги вече само на палачинка - сутрин за закуска. 1 лъжица пшенични и 2 лъжици овесени (гледам че по френските дюкански форуми все така смесени ги дават триците).
Ще опитам с омлет тая вечер , пък да видим.
Виж целия пост
# 478
Сбъдваща,ти май още взимаш пшеничени трици?Ако е така от това е тежестта в корема.

Да, Дюкан казва, че пшеничните трици са по-трудно смилаеми и дразнят стомаха повече  Confused

Волна, нищо режимно не видях вътре, може би само водата, с която е направено  

Бъни, супер   bouquet
Виж целия пост
# 479
Сбъдваща
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия