Дюкан събрал е тук любителки на месце и зеленчук - 71 тема

  • 30 388
  • 749
# 495
дано помогне пръчицата и на мен, искам до рождения ми ден да съм поне -1, а той е след 2 дни Laughing

Виж целия пост
# 496

Фоли, тези дни имам нужда от твоята вълшебна пръчица! Praynig


Фолиииии, к'ви са тия 5 лева, к'во е това чудо, бе, жена? newsm78
Каква е тази корупция, дето се шири из форума,а? Crossing Arms
Фоли, не 5, неколкостотин по 5 ще ти дам, само пръчицата да ми донесе късмет  Praynig Praynig
Като за начало, ето ти нещо, равностойно на 5-те лева
Виж целия пост
# 497
Мерси  за пържолката Мишле, като немаш пари и яйца приемаме Joy  Joy

Я, пропуснала съм Волна, ааа, не може така



Виж целия пост
# 498
Мерси  за пържолката Мишле, като немаш пари и яйца приемаме Joy  Joy
Плащаме в натура, ако не.....ще се разберем насаме Joy
Виж целия пост
# 499
Мерси  за пържолката Мишле, като немаш пари и яйца приемаме Joy  Joy
Плащаме в натура, ако не.....ще се разберем насаме Joy

Абе първо да свършим работата, пък после ще се разберем. Joy Joy
Виж целия пост
# 500
Здравейте и от мен. От вчера съм на режима , но до сега не съм мръднала и с грам Wink. А вие момичета кога започнахте да сваляте?
Виж целия пост
# 501
фоли - как си се разорисвала  Joy Joy Joy
мока - я пък ти..с нито един грам за един ден... шегуваш се  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 502
Здравейте и от мен!Много ,ама много рядко пиша-но условията са такива...Искам да ви се похваля и аз.Днес завършвам цикъла-5ПЗ и 5П-и мога да отбележа за тези 10дни-1кг.Благодаря ви момичета ,че ви има,за съветите  и че с ваша помощ открих Дюкан!Ура!
Виж целия пост
# 503
 най-късно след няколко дни ще видиш резултати
Виж целия пост
# 504
 най-късно след няколко дни ще видиш резултати
Виж целия пост
# 505
Здравейте и от мен. От вчера съм на режима , но до сега не съм мръднала и с грам Wink. А вие момичета кога започнахте да сваляте?

Зависи и колко имаш за сваляне, от режима ти на хранене (особено ако си била на друга диета, йо-йо-тата) преди това и мн. др. неща. Аз тръгнах с доста "висок" старт (120 кг), плюс склонност към задържане на вода и още на втория ден бях много надолу (над 1 кг), като продължих да свалям сравнително равномерно първия месец; втория - с по-бавни темпове, макар че включих и поне едночасови разходки при същото долу-горе хранене. След това се издъних по Нова година и, мисля, в момента нещата отново се забавиха, но баааааааааавничко влизам в темпо.

Пърмата седмица е най-трудна откъм планиране, особено ако работиш от 8 до 5, а и за семейството трябва да пазаруваш отделно. Резултат задължително ще има, ако спазваш изискванията на режима. Успех!   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 506
Абракадабра, не знам дали е от нерви, ама вече започвам верно да се нервя #Cussing out
Ми то това на нищо не прилича- хапвам режимно, спазвам уж всичко, а гадината му кантарска е на друго мнение! Ама ще взема най-накрая да му счупа стъкления фасон #2gunfire
Ето, сега в яда си омуах едно яйце.  Rolling Eyes
Мишле, не се отчайвай аз така три дни се мерих и  не помръдваше тоз пуст кантар надолу, даже единият ден леко отиде нагоре се ужасих. Но, днес много ме зарадва.
Лора, радвам се, че си жива и здрава. Колата е тенекия и ще се оправи!  Hug
Виж целия пост
# 507
Фоли много хубаво ви орисва, ама аз се чудя дали моята пръчица няма да свърши тази работа и безплатно
                                                       
Виж целия пост
# 508
Момичета, кажете от къде си вземате течен подсладител, в какви разфасовки е и т.н/думата ми е от аптеки ли? от супермаркети или специализирани магазини?/ че направо ми втрасна от кисело мляко със степче и канела и ми се хапва "друго" сладичко:)
Виж целия пост
# 509
Фоли много хубаво ви орисва, ама аз се чудя дали моята пръчица няма да свърши тази работа и безплатно
                                                       

Хубаво, то, вярно, всичко е в главата... ама не може ли и по целулита да удряш?  Embarassed Rolling Eyes Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия