

Идея имам,в Пловдив го няма-за София незнам
Всичко съм пресметнала по П-3,14
Пари няяяяяяяяяямам


, но сигурно ще са единици тези които ще споделят идеите си , което ми е малко странно защото има неща които за да ги вършиш не се искат само пари , ами знания , талант и др. ,така че и да искаш няма как да откраднеш идеята , защото просто ще се провалиш
Момичетаааааааааааа--Искам да имам магазин за кафеееее-Да има вътре всичко свързано с кафето-----Да предлагам над 100 ароматни кафета/с аромат на малина,на канела,на сметана,на мед,на череша.................../Пили ли сте
Влюбена съм в тези ухания-невероятно е........ morning
И всякакви уникални аксесоари свързани с кафетоооооооооо----Много ли искам
Тоооооооваааааааааааааа е моята мечта ----споделена с ВАС
Препоръчани теми