Набор 2001 (8)

  • 17 622
  • 356
# 165
Честит рожден ден Диана!!!



Бъди винаги усмихната!!!
Бъди винаги добра, здрава и първа помощница на мама !!!


Честит празник Ан Мари   bouquet
Виж целия пост
# 166
ЧРД НА ДИАНА!  newsm59
ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА!  party023
Виж целия пост
# 167
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ДРУГИ, които празнуваха тези дни!
Виж целия пост
# 168
Честит Рожден ден на Слав и Елеонора!!!
и ДИЯНА
да са живи и здрави и много щастливиЗА МАЙКИТЕспециално за ДИЯНА от нейната адашка (не гледайте че пише 2 г Embarassed Embarassed)
Виж целия пост
# 169
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДИЯНА! ПОЖЕЛАВАМ Й СЛЕД n-бр. СЕДМИЦИ ДА Е НАЙ-ГОРДАТА КАКА!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СЛАВ И ЕЛЕОНОРА!
Виж целия пост
# 170
Ето една малко некачествена снимка на едната от тортите (за градината).
http://img.bgpetition.com/p4720/

Голям зор беше с тази торта. Мъж ми вчера пообиколил центъра, но разбира се не е намерил детски торти, а и варианта от днес за вчера... Сетих се, че в ам-ам има сладкарници и поръчахме онлайн. Донесоха я за 5 часа. Дияна я хареса, но каза, че била малка. Вярно, че е малка, но какво да се прави. Във вторник Дияна ще празнува в детски клуб, за там си е пожелала голяма торта с принцеса Simple Smile
Щерката на Xai рече за тортата "на мен ми хареса, ама после зъбите ми бяха зелени" Simple Smile Заведохме ги двете преди малко да порисуват в един детски център.
И... такова... живи мравки няма от де да намерим... мъж ми й купи телефон. Дияна е щастлива и снощи каза "аз като стана на 7 и малко ще го ползвам". Мама каза, че довечера ще й звънне, да я изненадат с вуйчо й Simple Smile
Виж целия пост
# 171
АН МАРИ даи линка за тези торти онлайн и къде ги доставят?дават ли сертиФикат.За КРИС искам голяма мисля да се комбинираме с една друга майка  защото той и още 1 момиченце са  на една дата  и ще се постарая последната година в детскатадае незабравима bowuu  bouquet
Виж целия пост
# 172
.....
И... такова... живи мравки няма от де да намерим... мъж ми й купи телефон. Дияна е щастлива и снощи каза "аз като стана на 7 и малко ще го ползвам". Мама каза, че довечера ще й звънне, да я изненадат с вуйчо й Simple Smile

В Скай Сити на етажа, където е Хиполенд има един магазин с по-странни и не толкова странни играчки. Та там преди време имаше мравешка ферма.
Виж целия пост
# 173
да, ама фермата се продава без мравките, трябва сам да си ги хванеш и да са от един мравуняк, за дда не се бият, така ми обясниха
за торти- романс доставят по домовете срещу 15 лв
Виж целия пост
# 174
да, ама фермата се продава без мравките, трябва сам да си ги хванеш и да са от един мравуняк, за дда не се бият, така ми обясниха
за торти- романс доставят по домовете срещу 15 лв

Тази, която бяха изложили, беше с мравки.

Гаврош също носят на адрес без допълнително заплащане. Даже може и директно в градината, дават сертификат.
Виж целия пост
# 175
да, но аз се интересувах и ми казаха че се продава без мравките
Виж целия пост
# 176
да, но аз се интересувах и ми казаха че се продава без мравките

Може
Виж целия пост
# 177
bezpanika.com
Цитат
Всичко, което трябва да направите, е да излезете навън и да хванете 15-ина мравки, за да заселите колонията. Сложете ги в контейнера, поставете капачето и гледайте... За няколко дена те ще изровят удивителна структура от тунели, ясно видима през прозрачните стени. Поддръжката е минимална - просто трябва да отваряте капачето за момент веднъж в месеца за да проветрите вътрешността.
Виж целия пост
# 178
Аз се извинявам за въпроса, но това с фермата - за подарък на детето ли става дума? newsm78
Виж целия пост
# 179
Да, за дете става дума Simple Smile Дияна има голямо желание за ферма, макар че има отлявлена паника към мравки. Може да ги гледа от далеч, но ако я полазят става лошо. Фермата я гледахме в един онлайн магазин. Празна. Пълзящите гадини се ловят отделно Simple Smile Като се постопли и Дияна все още има желание, ще пратим баща й на лов Simple Smile

DIVA_ORHIDEQ ние поръчвахме през am-am.bg Сладкарниците обслужващи района ни са Атлантик и Slyline.
Това са сайтовете http://www.atlantic.bg/ и http://www.skylinecakes.com/

Тортата я поръчахме от Атлантик. На мен ми се видя малка.
Аз вече не съм фен на сладкото, но бих хапнала една тортичка, домашна медена, от сладкарница Романс в Симеоново Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия