Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са цените за ски училища?
Какви са различните начини за транспортиране до ски училище?
Какви са изискванията за записване в училище?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са цените за ски училища?
Цените за ски училища варират, като някои форумни участници споделят, че цената за 5 дни е около 170-195 лв. Въпреки това има и различни варианти, като например 175 лв. за 5 дни на ски училище на Мачирски. Някои изразяват опасения относно увеличаването на цените за ски училища, като се колебаят дали да запишат децата си.
-
Какви са различните начини за транспортиране до ски училище?
-
Какви са изискванията за записване в училище?
Изискванията за записване в училище могат да варират, но някои училища предпочитат деца, живеещи в района на училището, такива с братя и сестри, които учат там, деца на учители и такива с майчин език иврит. Освен това има спомен за промяна в изискванията, като например премахването на изпита за първокласници и записванията за първи клас да се извършват през април.
-
Какви са наличните възможности за спортни дейности и езикови курсове?
-
Какви са интересите на Калоян и какви дейности посещава?

Не съм доволна от рождения ден там а също и в Арената
Говорила с мама и "деди" (демек вуйчо си). Моя брат защо реши така да му казва Дияна не знам. Когато дойде да види Дияна за 1ви път. Тя едно мишле, на около 2 седмици. Легло голямо, дете се не види. Той се наведе и рече "аууу", а като я отвих той съвсем изпадна в потрес и само каза "въй, въййй". След това отношенията се развиха с "ауууу на дедиии". Та, така си остана - деди. Много голямо отклонение направих.
.нещо взе напоследък да ръси едни такива умни неща че даже ме е срам да кажа