Набор 2001 (8)

  • 17 622
  • 356
# 90
Дияна е започнала да пише правила за у дома. Започна с "не се карайте на детето", но сега малко ги промени. "Облечете се", "срешете се" и се в този дух. Имаше предложение за "не влизайте с мръсни крака у дома". Аз уточнявам за мръсни обувки у дома, тя държи на мръсните крака Simple Smile
Ще видя какво ще измисли накрая Simple Smile
Виж целия пост
# 91
Здравейте Hug
красиан, много интересна идейка ми даваш
Цитат
Ще ми се детето да види реалната полза от това да умееш да пишеш и да смяташ
  bouquet
И това също ми допадна
Цитат
Дияна е започнала да пише правила за у дома
Ан,  bouquet
много ми е интересно ,какви ли правила ще измисли моето дете newsm78 ще опитам и ще споделя Но от сега съм сигурна че не тя, а аз ще срещна трудност в изпълнението им
Днес София имаше интересно домашно по математика- чертане.Госпожата посочила посоката и броя на квадратчетата ,а детето чертае и познава получилите се геометрични фигури
Лек и приятен ден на всички
Виж целия пост
# 92
Дияна спря за почивка на 12тото правило, ама такива предложения имаше... да ти падне шапката Simple Smile Като ги допише, ще ги постна.
Имаше полза. До сега не оставяше разстояние м/у димите, сега се научи. Само се плаши от дългите изречения и веднага казва "не мога". Най-много се смях на правилото "лягайте с чисто дупе" Simple Smile
Не завиждам на началните учителки. На мен пришки ми излязоха да обяснявам кое как се пише.

Тъща май в Моливко имаше подобна занимавка, с квадратчетата и посоките. Помня, че и Дияна беше правила нещо подобно.

Ето и прослувутите правила дет Дияна почти цял следобяд ги мъдри Simple Smile


Успяхме да се разходим малко навън, но аз окапах много бързо. Походих малко и ме стегна корема, голяма мъка съм. А мислех да се качим малко на Витоша. Май живея в голяма заблуда Sad
Виж целия пост
# 93
AnMary, страхотни са правила! Много хубаво пише, да ти е жива и здрава!
А теб защо така те заболя коремчето, от студа ли? Времето беше доста приятно днес и ние се оваляхме в калта стабилно сутринта  Crazy ooooh! Но пък вчера бяхме не ски и ние с таткото окапахме, а дребосъците питаха за още  Party
Виж целия пост
# 94
Плацентата ми е ниско разположена и си боли Sad Перспективата е почивка, никакво пътуване (явно и по малко ходене), и секса стана мираж.
Виж целия пост
# 95
ние не пишем правила, ама ме "тормози" да четем втората част от Златния компас (първата гледа на кино). пресъхва ми устата от четене, но предпочитам така, спрямо варианта да виси пред РС или ТВ
Виж целия пост
# 96
Плацентата ми е ниско разположена и си боли Sad Перспективата е почивка, никакво пътуване (явно и по малко ходене), и секса стана мираж.

ох,милата  Sad

почивай, не се натоварвай
Виж целия пост
# 97
Сега виждам темичката
Да се запиша и аз
Нашето гардже Grinning Борис 27.10.2001 год. Hug
Да споделя, че все още не мога да избера училище:(...иска ми се да е някое със собствен транспорт(държавно)
Виж целия пост
# 98
БРЪМЧЕ изчисти си кутията имам да ти казвам нещо
Виж целия пост
# 99
Днес следих ужасията със записването за детски градини чудя се  \ дано не чуе и не чете никой от министерството на просветата\, кога ли ще ни спретнат такъв екшън и за записването за училищата.  ooooh!
Ориентирахте ли се вече твърдо къде ще записвате мъниците?
За мен нещата са доста неясни и мъгляви и това ми действа доста изнервящо, но на този етап нищо повече не мога да направя. newsm78 newsm78 newsm78

п.с.Момичета предполагам повечето от вас са в течение с трагедията сполетяла нашата съфорумка  - нейният среден син Ради е роден също през 2001 година и ще е първолак наесен. В момента семейството им изживява огромен стрес и затруднения - помогнете им с каквото и колкото ви е възможно! Поне финансово бихме могли да намалим непосилното им бреме  Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 100
ами аз не успях освен това имаме проблеми зъз записването в 1 от училищата.Оказа се че щяло да има 1 паралелка с английски език #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing outс малката излезнахме в 11 и се прибрахме в 5.Ни е яла ни е спала заради градините и училището на баткото.Това е бахти да живееж в центъра и да не можеш да СИ ДАДЕШ ДЕЦАТА СПОКОИНО НЯКЪДЕ
Виж целия пост
# 101
Орхидея,ти в кой училища подаде молба?
Защото мен в 18-то и 32-ро ме върнаха миналата седмица. Thinking
Виж целия пост
# 102
Орхидея,ти в кой училища подаде молба?
Защото мен в 18-то и 32-ро ме върнаха миналата седмица. Thinking
Писах ти на лични
Виж целия пост
# 103
DIVA_ORHIDEQ,много ти благодаря за информацията.   bouquet

Лени,не зная до колко е вярно,но чух че евентуално от следващата учебна година може да се въведе същият принцип на записване и в училищата. Tired

Аз вече се ориентирах в кои училища ще подам молба.Друг е въпроса,че наплива за тях е голям и има вероятност да не се класираме.В този случай ще я запиша в съседния квартал, в най-обикновено училище.Просто ще и увелича извънкласните дейности.
Виж целия пост
# 104
Бианка--това всъщност може да се окаже и по-правилно Peace
знае ли човекSimple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия