Набор 2001 (8)

  • 17 622
  • 356
# 195
МОНДА ,здравей

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК ДНЕС!!!!
ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА  ЕМИ!!!!







Виж целия пост
# 196
Монда,да ти е жива и здрава Еми,пожелавам и много здраве,щастие и късмет!!!   bouquet



Честит празник с малко закъснение и на другите рожденнци!

Виж целия пост
# 197
Честит рожден ден на Еми на Монда   bouquet
Здраве и успех през тая година ви желая!
Виж целия пост
# 198
Добре дошла,Монда и честит рожден ден на Ема nbirthday Tada Да е много щастлива и винаги обичана.
Виж целия пост
# 199
Да са ни живи и здрави водолейчетата Simple Smile Монда весел празник Simple Smile
Виж целия пост
# 200

Честит рожден ден на Ема! Да расте здрава и много щастлива!

Монда, честито и на теб
Виж целия пост
# 201
Монда, радвам се много да те видя тук Simple Smile

Честит ви празник днес!
Виж целия пост
# 202
Монда, да ти е жива и здрава рожденничката и много да те радва!
Виж целия пост
# 203
 Честит рожден ден Еми!!!
Много усмивки и прекрасни детски весели дни!!!

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet


Добре дошла в темичката на Монда

Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 204
МОДНА,МАЛЕНА ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДЕЦАТА ВИ.ДА СА СЛЪНЧЕВИ И ЗДРАВИ
Виж целия пост
# 205
честит рожден ден на РЕНИ Пожелавам ти Здраве - то Винаги е нужно!
Пожелавам ти Щастие -то никога не стига!

Море от любов на брега на
което винаги те чака някой

Честит Рожден Ден мило виртуално другарче
Виж целия пост
# 206

Малко позакъснял поздрав послучай рождените дни на Дианчето и Еми!!! Да сте здравички и послушни , скъпи дечица!
Честит празник и на Рени!Желая ти дълъг живот в мъдрости блаженство!!!



Виж целия пост
# 207
Честито на всички рожденици! Да се живи и здрави и от късмет да не се отърват!
Виж целия пост
# 208
Да, веселбата ще е голяма, но Донкова както е спокойна, така е и взискателна, което е добре. 16-то ми е резервен вариант, а пък в нейния клас ще е най-доброто приятелче на сина ми, а честно казано двамата в комплект не са много добра комбинация за училище. Аз се боря за едно начално училище в Илиянци, но за съжаление никой тук не знае нищо повече за него. А ми се щеше да чуя и други мнения за въпросното.

мога да ти кажа това което знам. за родителите е добре, училището е като детска градина, ходят по пантофки. плаща се 27 лв на седмица допълнително за втора закуска, + транспорт) рабоят по експериментална програма, иначе е държавно. спокойно училище, удобство за родителите, но децата остават неграмотни. освен това е начално . само до 4 клас. в 16 има деца от там, повечето са неграмотни. благодаря.

Честито на рождениците!   bouquet искрени поздравления от сърце
Виж целия пост
# 209
Благодаря ви Hug
Честито и от мен на Ема bdbaloni Нека да е много, много щастлива! Много се радвам за нея и Монда Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия