Gonul ne cay ister, ne de kahve, gonul muhhabet ister, kahve bahane! ТУРЦИЯ- 5

  • 20 605
  • 291
# 165
Честит рожден ден, Бенмари! Да си жива и здрава!  Hug





Дано свекърва ти се оправи и то бързо и лесно!  Praynig



bz, както казах, истанбулки нямате шанс, ако доведем с нас и тежката артилерия  Mr. Green  Ако сме само аз и Цветето, лесно ще ни надтанцувате...
П.П. 77 съм, след 1 месец остарявам...
Виж целия пост
# 166

Честит Рожден ден, Мария!!!!  Hug
 
Бз, приятно в NY  Sunglasses
Виж целия пост
# 167
Благодаря ви..
....що се отнася до свекърва ми ....молете се за нея...
 newsm17
Миналата година я оперираха от тумор на дебелото черво..Всичко бе добре..макар да знаехме ,че има и разсейки....Тя обаче не знаеше...не знае и сега.Преди месец ,лекарят отново и предписа химиотерапия..започнаха я,след 3-та седмица,състоянието и се влоши   Sad ...снощи,наистина бе зле,а тая сутрин така се бе свила ...вероятно много я боли Sad..повтаряше само
Allah sen buyüksin....Allah sen buyüksin... Cry

Дано направят нещо в болницата...

Почерпете се за мое и нейно здраве с тортичката ,която направих вчера..нямах и голямо желание,затова не се получи нещо особенно



Виж целия пост
# 168
Много съжалявам Мария   Confused ...Дай Боже да не се мъчи жената .... Hug  Praynig Praynig

пс: Тортата е много хубава Simple Smile ....ще си вземем с удоволствие за ваше здраве !!!  Пращам още + енергия .... Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 169
Бенмари, тортата ти е хубава, много дори, но разбирам, че не ти е до нея... Confused

Сериозна е болестта на свекърва ти... Дано поне и помогнат да няма болки и да не се мъчи. Дано и изхода от ситуацията да е щастлив, макар че тези болести са много коварни!
Дано се оправи, дано...  Praynig
Виж целия пост
# 170
ЧестИт рожден ден МарИ!   bouquet
БъдИ жИва И здрава!

 Praynig за Свекърва тИ!
Виж целия пост
# 171
Мария, моля се за свекърва ти и за цялото ви семейство - дано всичко е наред.
Желая ти сила през този тежък за теб момент!
Виж целия пост
# 172
Benmary, Çok geçmiş olsun! Дано се подобри свекърва ти или поне не се мъчи много! На баба ми също и откриха рак преди месец, много коварна болест!  newsm17


Честит Рожден Ден! Много здраве и щастие ти желая и по-малко тъжни мигове!
Виж целия пост
# 173
Мария Мария днес за теб трябва да е един прекрасен ден!ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
Желая ти много здраве и къснет.Здраво детенце и послушен мъж!
 Praynig Praynig PraynigМоля се за Anne-то.Толкова съжелевям че тов ати се случва.Но живот,Буди силна и се надявай на чудо.Дано  се справите леко! Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 174

Честит Рожден Ден! Пожелавам ти само хубави мигове, много здраве и хиляди усмивки!
Дано свекърва ти се оправи и скоро да се веселите заедно!
Хубав ден от нас!   bouquet
Виж целия пост
# 175
Искам да се похваля, че направих един бърз фризьор! Flutter За 15 мин ми измиха косата, подстригаха и изсушиха и е страхотна!! Peace Направо толкова готино не съм била подстригана, изкефи ме тази жена! Вече само при нея ще ходя! Crazy

Днес потанцувахме пак.... bowuu
Виж целия пост
# 176
Здравейте и от мен!  Hug

Бенмари Честит рожден ден! Да си жива и здрава и всичките ти мигове да бъдат изпълнени с щастие! [/color]
Cok gecmis olsun ve acil sifalar!  Hug

Пина Честита нова прическа!   bouquet
То и аз много спешно трябва да ходя на фризиор, но не мога да се реша къде. Къде ли не съм ходила...не могат да ме подстригвам точно така както искам...  #Cussing out Всеки пътна различни места ходя.....

Тоз ред съм на вълна испански ритми.  Heart Eyes Ето един поздрав с испанско-турски ритми: http://youtube.com/watch?v=TuYucFPNiIE





Виж целия пост
# 177
Бенмари, честит рожден ден!
Много здраве, щастие и късмет ти желая  Peace


Дано се закрепи свекърва ти, ще се молим за нея  Praynig

Пина, честита прическа!
бз, лек път и ползотворно и приятно изкарване в Ню Йорк!

дезърт, много приятна песен  Flutter

На останалите турски хубавици лека и успешна седмица  Hug
Виж целия пост
# 178
Привет пак момичета Simple Smile

Ние бяхем навън на brunch и после ни дойдоха гости ..dокато изглeдат мача ФБ vs ГС и то стана никое време....Наdявам се ,че всички сте добре Simple Smile Гледам слагате нови снимки, само така:) Ние живот и здраве зaмuнаваме в сряда за NY (заради зелените ни карти трябва да ходuм там поне на всеки 6 месеца, ако зависеше само от мен , аз там бих се върнала да живея, дай Боже някой ден и това ще стане  Heart Eyes,


Лека вечер  Hug

По едно hot цоцо (taka prevede kredora COCO Simple Smile за сладки сънища Simple Smile   hahaha Joy
http://www.theheartofnewengland.com/images/j0384703.jpg
Виж целия пост
# 179
bz, разбирам те напълно за САЩ. Макар че аз не съм фен на НЙ, бих предпочела Бостън или по-на юг - Шарлът, Чарлстън - аз съм живяла в Южна Каролина и тоя район ми е най-по сърце.

Колко време ще трябва да останете в НЙ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия