Gonul ne cay ister, ne de kahve, gonul muhhabet ister, kahve bahane! ТУРЦИЯ- 5

  • 20 605
  • 291
# 180
bz, разбирам те напълно за САЩ. Макар че аз не съм фен на НЙ, бих предпочела Бостън или по-на юг - Шарлът, Чарлстън - аз съм живяла в Южна Каролина и тоя район ми е най-по сърце.

Колко време ще трябва да останете в НЙ?

Здр Queeny Simple Smile

зА съжаление само няколко дена ще сме там , детето е на учuлище , и няма да я вземем с нас този път, а и ние имаме рабита с мъжа ми тъй че отиваме за близо седмица ....На мен ми харесва и upstate NY и Connecticut , но за нищо не заменям NY ...душата ми е там ..... Confused
Виж целия пост
# 181
Как  завърши мача Гала тасарай-Фенербахче?
 bz Леле как ви завиждам за NY  чак позеленях Mr. Green-майтап.Да си изкарете весело и после чакаме снимки
pina къде откри тоЗи фризъор-факира мити?
Аз си имам много готина фриЗъорка и мога да ви дам координатите ако искате ама пишете на лични че пак ще ни направят модеаторите забележка  Mr. GreenМъжду другото тя може и да дойде в събота да танцува с нас и ще се запознаете
Benmary как сте?Оффффф дано всичко се оправи Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 182
Здравейте отново от мен!
Отдавна искам да ви предложа нещо.Сигурно сте чели в "Родители в чужбина"  имаше една тема "Колет от чужбина".Искате ли и ние да направим так?.Ако някой има нужда от нещо или пък просто му се е прияло турски локум или пък му се пийва чай от нар Heart Eyes или иска чубрица от Бг балкана ,черни семки за чоплене.... и каквото се сетите да си изпращаме.Рабира се всеки сам преценява на каква сума да е колетчето и колко може да си позволи.А като се има впредвид и ,че Истанбул не е много далече може и лично да си предаваме даровете Simple Smile.А за тези които живеят по-далеч ще пращаме колетче.Аз мога например да пратя на, тези които искат сладко от череши или български подправки или битова покривка за маса.Или пък ако имате специални желания само кажете и да е позволено от пощите разбира се!
Ако одобрявате идеята  да я обсъдим!
Виж целия пост
# 183
Тъй като се чувствам задължена към вас момичета - приехте ме радушно, добри рецепти намерих, с някои станах известна сред познатите си, от сърце се присъединявам към предложението на tsve_te. Ако мога да зарадвам с нещо някоя мама, ей ме на!
Виж целия пост
# 184
Тъй като се чувствам задължена към вас момичета - приехте ме радушно, добри рецепти намерих, с някои станах известна сред познатите си, от сърце се присъединявам към предложението на tsve_te. Ако мога да зарадвам с нещо някоя мама, ей ме на!
Исвинявай!Оффф първо здравейЕ
Аз нещо не се ссещам  newsm78  за теб.Не се обиждай ама съм малко разсеяна .Представи се моля те!А иначе моног благодаря   bouquetза подкрепата з апредложението.
сега май всички нанкат и утре ще видим дали и те са съгласни!
Айде лака нощ и от мен!
Виж целия пост
# 185
Аз не нанкам  Flutter
Шеди ми е позната от темата за баклавата  Hug Hug Hug
Съгласна съм с Цвети, аз дори и на Пина мога понички от Dunkin'Donnats ( Blush така ли се пише )
да и пратя  Laughing
Виж целия пост
# 186
Може би няма да се сетиш. Като казвам приехте ме радушно, то започна от една от първите теми,  когато тръгнаха представянията на различните страни, още от Индия, Кувейт,а  после и в Турската тема продължих да чета. Drize ми изпрати един речник - Благодаря ти. Да не говорим за рецептите в готварския форум...
Иначе аз съм от БГ, живея в Бургас. Посещавала съм Турция и съм запленена естествено.
Регистрирана съм във форума доста отдавна, но рядко пиша. Различни причини...
Но във вашата тема да съм на гости е приятно.  Добри домакини сте.
Сега - лека нощ.
Виж целия пост
# 187
Еех, Айля, твоята баклава...  bouquet
Виж целия пост
# 188
Добр'утро кизлар

До по-късно ...

Лек ден   bouquet

http://www.oceanbreezes.ca/images/breakfast.jpg

ps: Hosgeldin Shedi Simple Smile
Виж целия пост
# 189
benmary  да си жива,здрава и все обичана жена...
bz  страхотна закуска Peace
искам малкия да го водя на зоопарк,но къде?
Виж целия пост
# 190
Мархаба къзлар! Hug

За 'Колет от чужбина' на мен ми се видя чудесна идея и дори се включих. Стана тъпо при мене обаче... Една жена от Франция ми прати сирене 2 вида и шоколад с лют пипер, но колета се забави цял месец! Confused Като пристигна беше отворен, шоколада липсваше а сиренето беше развалено, не можеше да се яде, дори не можеше да се трае, на чорба беше станало!!! Мен ми докривя, както и на нея, цялата идея беше отишла на кино. Аз трябваше да и пратя сушени червени чушки за пълнене, но така и не намерих да купя... Embarassed Исках да ги заменя с лютеница или друго, да върна жеста, но тя каза, че има. Сега освен догодина да изсуша пипер и да и пратя.... ooooh! Embarassed Tired
Общо взето горчи ми като се сетя за това начинание.... Confused

За фризьорката, Цвете, кажи в кой район на града е?
Аз ходех при една жена на пазара, но тя ме подстригваше старомодно - като през '95г. Опитах се да и дам напътствия какво искам, ама не би... Тогава даже пуснах тема в 'Красива мама' за препоръки са фризьор във Варна. Много хвалят 'Студио К', ама ми е много скъпо... Там пратих една булка да се прави и тя е много доволна. Препоръчаха ми тогава Арлет и студио Поля - на Кракра. Аз отидох в Арлет и там ме подхвана една Светла - много бях доволна. Повече от година ходех все при нея в Арлет, но сега разбрах, че не работи вече там... Sad Нямам и координати.
Вчера внезапно реших да експериментирам в студио Поля на Кракра, имаха възможност да ме вземат веднага. Много съм доволна!! Peace Много евтино вземат, а ме подстрига наистина модерно. На мен това ми е основно изискване!!!! Не ми се ходи със старомодни прически! Косата ми е тънка, кофти е, поне да имам свеж и модерен вид, ако не друго. Та, така...

Айля, благодаря за предложението за поничките!!! Hug
Аз забравих в коя тема споменах, но вярно казах, че много ги обичам! Знаеш ли на колко познати съм поръчвала, като се връщат от София да ми носят... Mr. Green Пусто в таз Варна не направиха един Дънкин донатс... Confused Дано в някой от 8-те мола да вземат да направят и това.... Tired
Виж целия пост
# 191
Pina  сушени чушки бяха пуснали в "Пикадили"-ама то май си губи вече смисъла!А аз предлагам да си изпращаме само трайни продукти.Учудвам  се че е разрешено да се пращат сирене чрез колет.Аз пращах скоро до Испания на приятели и не ми позволиха-въпреки че сиренето беше в малка тенекийка.
А относно фризъорката-ще пиша на лични,че модитата нещо сноват из темичките и юе ни се скарат Mr. Green
Виж целия пост
# 192
benmary  да си жива,здрава и все обичана жена...
bz  страхотна закуска Peace
искам малкия да го водя на зоопарк,но къде?
Благодаря!
Ние водим Ати на зоопарка в Коджаели-Darıca
http://tr.wikipedia.org/wiki/Dar%C4%B1ca_Ku%C5%9F_Cenneti
....доста е голям,,има люлки и пързалки...входа е 15 лири....Ати много обича да го водим там,даже скоро искаше,но чакаме малко да се позатопли...
Виж целия пост
# 193

Benmary  кога може да се организираме и да отидем до Eminonu на пазар за кулинарни неща ....Събота или неделя е ок за мен  Hug

bz с удоволствие ще отидем,Eminonu ми е любим район за пазаруване..като се върнеш от Америката ще се уговорим и ще отидем...
Виж целия пост
# 194
Здравейте момичета!

Искам само да ви кажа, че се радвам че има и други дами от БГ в Истанбул. То аз винаги съм предполагала де, но досега (4 години) не съм се запознавала с никого тук. Blush

Поздрави за всички ви от мен Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия