Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са някои от стратегиите за отслабване, обсъдени в дискусията?
Какви са някои от предизвикателствата, пред които са изправени участниците по време на процеса на отслабване?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
Основните теми в дискусията включват режима на хранене по метод Дюкан, споделяне на постигнати резултати при отслабване, обмен на съвети за подходящa диета и насърчаване на мотивацията за отслабване. Освен това обсъжданите теми включват споделяне на лични постижения при отслабване, обмен на съвети и подкрепа помежду си и отпразнуване на рожденни дни във форумната общност.
-
Какви са някои от стратегиите за отслабване, обсъдени в дискусията?
-
Какви са някои от предизвикателствата, пред които са изправени участниците по време на процеса на отслабване?
-
Какво представлява диета Dukan?
-
Какви са препоръките за използване на зехтин в диетата на Дюкан?
. Страх ме е дори да го произнеса на глас от суеверие да не се върне 

Отивам да си забера любимия и да си ходим да сготвим вкусни патешки сърчица!
Не, не съм бременна пак 
А и трета фаза ми харесва, мога да си хапвам плодове, а и самата мисъл,че един път седмично мога да си хапна нещо нишестено и да си направя гала вечер ми действа успокояващо и не прибягвам към непозволени неща, освен към едно - сиренето. Не мога без него май, въпреки че и изварата ми харесва. Мъж ми нали и той се включи в режима, но леко модифициран, хапва си и той сиренце. Пък да видим какъв ще е резултата. Той почна в понеделник, ще се претегли следващия понеделник.
Най-накрая се сдобих и с триците,мммчи те не били толкова лоши.Даже ми харесаха.
. И след всичкото това , ако отслабнаааа
.





), защото както много пъти вече писах така или иначе ще се наложи да го спирам след няколко дни, тъй като почвам лечение с лекарства и няма как да кърмя тогава - то не че и голямо кърмене пада, но..... 
Незнам - ако има по-компетентни нека ни осветлят по въпроса