Стройни снагички с къси полички - това постигаме в Дюканските редички - 72 тема

  • 37 954
  • 794
# 495
Ето за всички които се интересуват от фото програмката
от тук си я идтеглете
 http://www.photoscape.org/ps/main/index.php
а после използвам ПРИКАЧИ Laughing
Виж целия пост
# 496
Здравейте Hug
Да се оплача- тъкмо стана супер стриктна и ми се отваря възможност за мини почивка. Да ме оплаче  човек Joy.
Дано устискам Praynig

Тисиии  Naughty никаква почивка, ти си на режим.  Hug
Виж целия пост
# 497
Ей. Тази програмка е супер.
Ели    bouquet
Виж целия пост
# 498
Добро утро и от мен!

Честито на всички свалили грамчета и килограмчета   bouquet

Честити рожден ден, Сиси! Много щастие, здраве, късмет и любов  newsm38

Днес дребоса се ме събуди в 7.20  Shocked И сег аси заспа блажено, а аз тъкмо си гаврътнах сутрешното кафе и закусих с тричава палачинка, успявайки да ви изчета.

Вчера забравих да ви се похваля, че мъж ми каза, че ми личало, че съм свалила няколко килограма. Направо паднах. Той моичкия, хич не е по комплиментите, но това щом го казва, значи е истина  Flutter

Хубав и слънчев ден на всички  Hug
Виж целия пост
# 499
Здравейте, момичета-  bouquet
Стискайте ми палци днес, моля, защото имаме важно събиране с едни важни хора и много ме е страх как ще мине всичко- Crazy
Цвети- изглеждаш прекрасно-  bouquet
Браво на всички с намаления-  bouquet
Мария- браво за дънките-  bouquet
Честит рожден ден на празнуващите-  bouquet
Успешен ден на всички и дано и за мен мине добре, че ще се пръсна от нерви- Crazy
Виж целия пост
# 500
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, СИСИ! БЪДИ ЗДРАВА И СТРОЙНА...
ЧЕСТИТО И НА ВСИЧКИ, КОИТО ДНЕС СА ОЩАСТЛИВЕНИ ОТ КАНТАРА!

foli, днес имам друга оферта: дали да не ти подаря нова пръчка за Трифон Зарезан? Какво ще кажеш за тази:

Кантарът неумолимо се е устремил нагоре и хич не мисли какво ми причинява като го видя! Да не би да задържам вода от нещо? Ама от какво? Не съм съгрешавала, не ям сирене...От днес съм пак на 5П дни, пък да видим...
Креми и Дори, страхотна промяна има и при вас! Hug
Цвети, като момиченце си! Hug
ели, чудесна идея да ни стимулираш по този начин!   bouquet
ралче, стискам палци!
Виж целия пост
# 501
Ако има някой който иска да му направя слайд шоу, само да казва Laughing
Пуснах програмката който иска да си я изтегли Wink
Виж целия пост
# 502
Ралче , newsm17 Hug
Марини, дай си менюто. Нещо не е наред.  newsm78
Виж целия пост
# 503
Ами за вчера, 3ти ПЗ ден:
Закуска - кексчето на Fancy + 300гр.кисело мляко;
Обяд - бях си готвила /по рецепта на Пухче  bouquet/ гъби, лук, домати и сирене във фурната - ометох 1/2 тавичка;
Следобедна закуска - пилешка пържола;
Вечеря - салата: домати, краставица, чушка и извара + 3 парчета телешка шунка;
Десерт - 300гр. кисело мляко с подсладител;
Вода - около 2л.
Друго май няма...
Виж целия пост
# 504
Амии, добре ти е храната, но:
На обяд нямаш протеини, а те трябва да са на всяко основно хранене.
Салатата колко беше голяма?
Имаш повече въглехидрати, отколкото протеини. Обърни ги като грамаж. Увеличи приема на месо, за сметка на зеленчуците:hug:
Виж целия пост
# 505
Днес не съм се разписвала. Продължавам да дюканствам без прегрешения, намаленията в теглото са минимални (сигурно заради МЦ), но в талията имам намаление -6 см, а в ханша - 4 см. Чукча доволен.

Я мацки кажете, около цикъл как задържате? Кога сваляте повече и кога по-малко? Изобщо, как ви се отразява цикъла на теглото при режима?
Виж целия пост
# 506
 Hug
Виж целия пост
# 507
Сбъдваща, при мен се наблюдава следното: около датата на овулация започвам да задържам или леко да покачвам теглото. За   период /около 14 дни/  апетитът ми се увеличава постепенно, както и глада за сладко. След края на МЦ-то, започвам да свалям /м-у 0.500-1 кг първия ден / .  bouquet
Виж целия пост
# 508
Ели, Hug  Hug  Hug

аз готов

Виж целия пост
# 509


Време е за чай! Зелен е, за добро храносмилане на предстоящия обяд! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия