Стройни снагички с къси полички - това постигаме в Дюканските редички - 72 тема

  • 37 954
  • 794
# 585
Славе, страшни сладури, ама наистина! Ти с Дюкан ще станеш чудна мама.

Снежи, пак не скивам.
Виж целия пост
# 586
Ей, момичета голям кеф, да се похваля, въпреки малкото килограми, който махнах от себе си, се чувствам в едно приповдигнато настроение и днес си направих подаръчета, две блузки, малко по прилепналички, от другите, все широки дрехи, който имам. Почуствах се супер!
Благодаря Ви, че ви има и сте така позитивни и подкрепящи!
Slave, много сте готини, да са ти живи и здрви децата!  smile3525
Виж целия пост
# 587
Снежи, това което си показала е моето детенце.
Виж целия пост
# 588
Славе страшна си чаровница и децата ти са страхотни!
Снежи не се вижда!
КОй вчера писа за ацетон в урината? И какво се оказа?
Виж целия пост
# 589
как да си покажа снимките,нещо не се получава,а уиндолса ми е на български newsm78
Виж целия пост
# 590
Благодаря,момичета.Сега съм чудовищна,а ще стана чудна мама. Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 591
Привет, момичета!Честит рожден ден Сиси nbirthday - много сбъднати желания Wink
Днес вярно е чудесен ден - толкова момичета имат минусчета! PartyЕли и аз си свалих програмката - когато мога ще я разгледам, много е готина, благодаря!Цвети чудесна си Flutter
Вещи HugХайде лек и режимен ден на всички и черпЪ по едно

СлавеПу, пу чудесни девойки!!!И с такава мама
Dido4kaСъс здраве да си ги носиш Flutter
Виж целия пост
# 592
Здаравейте, Дюканки! Hug
Да се похваля имам минус4е, сутринта кантара от4ете -1кг. Вещи, моля те поправи ми данните на 1 стр.Супер доволна съм! Laughing
Фоли, не знам за заглъхването, може би наистина ми пада кръвното...., а за храната наистина ли ви се струва малко? newsm78
Честито на всички, които имат минусчета!  bouquet
Виж целия пост
# 593
Сисче, честит рожден ден и от мен! Да си жива и здрава и бързо да се оттървеш от гадните килца!
Ралче, сподели си мъката с нас, ще ти мине! Аз днес не се чувствах добре и казах, че ще си взема до края на седмицата почивни дни, мръщиха се, мръщиха се, но не отстъпих и сега съм в кревата с вас..
Цвети, много добри резултати си постигнала, много си секси с рокличката, аз те харесвам и с дънки и така..
Катя, браво на теб!
Криси мб, май скоро ще ме задминеш с минусчетата, а скъпа?
Марини, аз почнах да свалям след 1 месец задържане като намалих млечните и акценирах върху чистото месо (телешко, пилешки гърди).
Далия, Голд, Дей, добре дошли!
Рокси, споко приятелко, нямаме бърза работа!
Виж целия пост
# 594
Здравейте,

Искам за да ви поздравя ,после ще чета и ще пиша!

Днес моето момче става на 1г. и 5м. ,не ,че е кой знае какъв юбилей ама аз да си го кажа и да почерпя с по едно кафенце!


и сокче


Сокчето е само за разкош,иначе не е режимно!
Виж целия пост
# 595
Здравейте днес и от мен.
Добре, че всеки ден някой си публикува снимчиците, че малко ние новаците да се ентусиазираме. Въртящите снимчици са чудна идейка  - гледам и се възхищавам. Ели, благодаря, че сподели това с нас, че да се нагледаме днес на готини мацки.
Аз няма да се меря до следващия четвъртък, защото съм една от тези, които почти не свалят. Да видим тогава какви ще са резултатите. Но ви чета.......

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 4 нови отговора.


Елена82, честито и мойта госпожица скоро ги направи. Отивам да си правя кафе и ще ти правя виртуална компания.
Виж целия пост
# 596
........... обещавам тържествено утре да закуся! Simple Smile

Ей, какво навиване падна. Joy
Виж целия пост
# 597
Мерси за почерпкатаЕли.Да ти е живо и здраво детенце и да се вихри яко с пакостите! smile3525
Виж целия пост
# 598
Честит рожден ден на Сиси, много здраве, щастие и пътешествия по белия свят!  bouquet
Виж целия пост
# 599
Момичета, аз ще ви изоставям.  Confused  Имам бъбречни кризи и болки във ставите от вчера насам. Очевидно за мен е, че ми се натоварват много бъбреците от протеините, а не ми се пие вода. Започнах със явната представа, че  високо протеиновия режим не е за мен и май ще се окажа права... освен това доста често имам сърцебиене (това не знам дали да го отдам на режима, но от както го започнах се усили сърцебиенето)  Rolling Eyes
Но... желая на всички вас да свалите желаните килограми и да достигнете най-доброто тегло за себе си! Успех желая на всяка една от вас!!!  Peace  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия