Стройни снагички с къси полички - това постигаме в Дюканските редички - 72 тема

  • 37 954
  • 794
# 660
Ехооооо!Днес за първи път си направих кексче на Дюкан!Направих и кис.мляко със степче малинка-ммммммм
Но обърках нещо! EmbarassedКажете дали е фатално!?
Сега карам 5/5 ПЗ и П
Обаче?-днес си мислех че е време за 1-я ми ПЗ,и хапнах краставица!А то било от утре! ooooh!

Поздравления на всички --------чета!
И честито на рожденниците! Hug  bouquet
Виж целия пост
# 661
ninna ,нищо фатално!Продължавай си нататък с режима! Peace
Виж целия пост
# 662
здравейте честито на празнуващите...днес изпитвам вълчи глад,само папкам...правих страхотни телешки кюфтаци от собствено смляно месо,чубрица,яйце и малко трици-станаха супер  и едно кило надолу...
Виж целия пост
# 663
Цвети виждаш ли я снимката,аз нищо не виждам
Виж целия пост
# 664
Катя, честита ти 9-ка в началото!   bouquet Скоро и 8-ка да я изпревари, пък после....постепенно и до 7-ка ще стигнеш! И аз така- като видях първо 8-ца, а после 7-ца.....цял ден ходех ей -така Crazy Flutter


Катя   bouquetПродължаваи в същия дух!


Кате честито мила и никога повече назад!



Катя, за теб едно изключително Браво smile3501! Това е много велик момент в твоя режим!

Момичета сърдечно ви благодаря    newsm51 без вас нямаше и до тук да стигна newsm51


Честито на всички празнуващи много здраве и късмет ви желая  bigdance2 bdbaloni
Виж целия пост
# 665
Кърмата ми и без това намалява , моля ви подкрепете ме. Бебка си хапва и други неще вече така , че........... Това не ме прави лоша майка нали? Confused Разберете вече не мога да се гледам направо, а и рядко се хадъхвам така,не изкам да изпускам момента.
За колко време горе долу мога да смъкна 15-20кг?
Благодаря Hug и успех на всички
mama tedinka, разбирам те напълно. И аз кърмих до 6 м., всеки месец качвах по 1 кг.- по моя преценка от кърменето и хормоните- не съм яла особено много и вредно. Аз не качих много през бременността, но качих преди това. И мъжа ми взе да ме гледа по друг, не чак толкова приятен начин...
Не мисля, че кърменето е нещо, което се прави на всяка цена. Ти си решаваш. И ако решиш да не кърмиш повече, това не те прави лоша майка, а жена от плът и кръв, която иска да се чувства и жена. Детето има нужда от пълноценни родители преди всичко   bouquet
Виж целия пост
# 666
Отивам да гледам Великолепната шесторка, племенничката ми Йоанна днес ще пее с Деси Добрева и Мартин Захариев. Laughing
Виж целия пост
# 667
ninna Браво за кексчето ,при мен така и не се получи сполучливо! Днес обаче пробвах хлаяба,който вчера някой публикува и стана супер!  chef

За краставицата не се притеснявай,аз понякога си хапвам и продължавам да си свалям,абе тя е само вода пустата и краставица! Peace
Виж целия пост
# 668
Кърмата ми и без това намалява , моля ви подкрепете ме. Бебка си хапва и други неще вече така , че........... Това не ме прави лоша майка нали? Confused Разберете вече не мога да се гледам направо, а и рядко се хадъхвам така,не изкам да изпускам момента.
За колко време горе долу мога да смъкна 15-20кг?
Благодаря Hug и успех на всички
mama tedinka, разбирам те напълно. И аз кърмих до 6 м., всеки месец качвах по 1 кг.- по моя преценка от кърменето и хормоните- не съм яла особено много и вредно. Аз не качих много през бременността, но качих преди това. И мъжа ми взе да ме гледа по друг, не чак толкова приятен начин...
Не мисля, че кърменето е нещо, което се прави на всяка цена. Ти си решаваш. И ако решиш да не кърмиш повече, това не те прави лоша майка, а жена от плът и кръв, която иска да се чувства и жена. Детето има нужда от пълноценни родители преди всичко   bouquet
Peace
Виж целия пост
# 669
Отивам да гледам Великолепната шесторка, племенничката ми Йоанна днес ще пее с Деси Добрева и Мартин Захариев. Laughing


Оооо, непременно ще я гледам - ама те всичките са такива сладури, а и пеят страхотно  Hug
Виж целия пост
# 670
Кърмата ми и без това намалява , моля ви подкрепете ме. Бебка си хапва и други неще вече така , че........... Това не ме прави лоша майка нали? Confused Разберете вече не мога да се гледам направо, а и рядко се хадъхвам така,не изкам да изпускам момента.
За колко време горе долу мога да смъкна 15-20кг?
Благодаря Hug и успех на всички
  Не се оставяй да станеш като мен,аз кърмих и замразявах кърма защото бях като крава и папках всичко,даже много и ето че станах 91 кг,детето започна да ме хапе и аз я отбих още на 5 месеца защото изкараха зъбки ,отбиеш ли го детето започвай веднага и не си лоша майка  знам за какво говориш...
Виж целия пост
# 671
Отивам да гледам Великолепната шесторка, племенничката ми Йоанна днес ще пее с Деси Добрева и Мартин Захариев. Laughing
Браво на ЙОАНА ЛАЧЕВА!!!!!!!!!!!! Heart Eyes Hug Hug Hug
А ти защо не си в залата за подкрепа??? Laughing
Виж целия пост
# 672
Здравейте, момичета!

Два дни ме нямаше - домашният любимец ACER се развали и се мъчиха разни хора да го оправят, накрая ми писна и си купих нов домашен любимец, е й хард диск за стария, жал ми беше да го изхвърля Joy

Няма да мога да ви изчета, че и работа ме е затрупала поради липсата на компютър вкъщи...

Но, да се похваля, вече твърдо съм минус 5, даже вървя към минус 6, абсолютно всички около мен забелязват отслабване, вече съм навила и две колежки, едната от които е наистина много пълна и е крайно време да вземе мерки - не толкоз за красота, колкото за здравето си.

Днес май малко ядох, но ще гледам от утре да хапвам по-често.
Виж целия пост
# 673
Как сте момичета?

 newsm43 връщам се в Дюканските редици Whistling
Виж целия пост
# 674
Волнаааа, къде си мила, казвай как мина първия работен ден  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия