Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са някои от стратегиите за отслабване, обсъдени в дискусията?
Какви са някои от предизвикателствата, пред които са изправени участниците по време на процеса на отслабване?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
Основните теми в дискусията включват режима на хранене по метод Дюкан, споделяне на постигнати резултати при отслабване, обмен на съвети за подходящa диета и насърчаване на мотивацията за отслабване. Освен това обсъжданите теми включват споделяне на лични постижения при отслабване, обмен на съвети и подкрепа помежду си и отпразнуване на рожденни дни във форумната общност.
-
Какви са някои от стратегиите за отслабване, обсъдени в дискусията?
-
Какви са някои от предизвикателствата, пред които са изправени участниците по време на процеса на отслабване?
-
Какво представлява диета Dukan?
-
Какви са препоръките за използване на зехтин в диетата на Дюкан?
Добре дошли на новите
.Почвам протеинови дни, пак 5/5 и така.Що се отнася до вниманието и отношението тук, леко се поколебах по едно време дали изобщо ме забелязва някой от ветеранките, но реших че, така или иначе съм започнала режима и отказване няма, с времето ще поопозная момичетата, а сега черпя от техния опит, за което благодаря
Не съм вярвала, че мога да издържа толкова време на определен режим, но тук времето лети.Извинете за лиричното отклонение
Как може липсата или наличието на алкохол да влияе на настроението ти?!?
Настроението си ми беше екстра - шегувахме се с хората, разказвахме си вицове и т.н. Сега всички в офиса знаят, че съм на "диета", шегуваме се, че ям пилешки пържоли като разпрана и слабея. Никой не може да повярва, че не гладувам
Когато излизаме на обяд, се съобразяват дали мястото, което ще посетим приготвя храна, която мога да ям. Освен това, приятелят ми се облизва доволно на дюкански манджички и си иска по 2 допълнителни порции
Пак съм нагоре...И пак се върнах в 6ците отпред...
НО пък успях да си закопчая дънките отпреди раждането, което си е успех! Мисля днес да ми е последен ден ПЗ и от утре да съм на 4 П дена, та да видим тоз кантар ще ли помръдне надолу или ще го 
на ден



. Лошо ми е и никак не ми се яде. Ще пречи ли, да си остана да вечерта на двете яйца с извара и кофичка кисело мляко?