Стройни снагички с къси полички - това постигаме в Дюканските редички - 72 тема

  • 37 954
  • 794
# 210
Зарибихте ме с вашите резултати  Mr. Green От утре съм с вас! Даже в обедната си почивка отскочих до близката книжарница да я видя тази книга наживо! Simple Smile Ми... това е...!
Виж целия пост
# 211
Изчетох ви по диагонал, ми вие пишете като за световно. Joy
Еликс, добре дошла!  bouquet
Снежи, солта пада малко, ама мазнината..... newsm78
Виж целия пост
# 212
Нина верно голям зор ми е сладкото................. ooooh!
ама идеята си е бива,нали?

Само незнам има ли такова сухо мляко?

sneji Целувките от рецептите ли ги прави?

Елена 82-определено идеята ми харесва!На мен също много ми липсва,а детето всеки ден ми се облизва ,оплескано от шоколада !Направо не се издържа! JoyВ къщи толкова вкусотии се насъбраха,и няма кой да ги изяде бързо!Стоят със седмици,да ме дразнят! hahaha


Я ми кажете какъв подсладител се използва за целувките и за крем карамела?
Виж целия пост
# 213
Аз се чудех друго,дали има някакво обезмаслено мляко на прах,което да използвам с малко какао............... Sick да стане като течен шоколад. newsm78
аз имам такова - 1,5% е - би трябвало да става  Hug
Виж целия пост
# 214
Привет на всички отслабващи мацки  bouquet
Аз съм на диета от четвъртък и имам въпросче (не ми се карайте  Embarassed)
Нещо се омотах и не разбрах - 7дни на протеини, сега трябва да съм 7 дни на прот.+заленчуци, и след това пак 7 дни само на протеини newsm78
Така ли е?
И още нещо Embarassed
Когато съм на ПЗ през всичките ли дни (&) мога да ям зеленчуци или не baby_neutral
Виж целия пост
# 215
Зарибихте ме с вашите резултати  Mr. Green От утре съм с вас! Даже в обедната си почивка отскочих до близката книжарница да я видя тази книга наживо! Simple Smile Ми... това е...!

Ми..заповядай!
Ми как ще е това, давай мерки, теглилки, години, ръст , ЕГН, лична карта , номер обувки Joy
ми...това е.
Успех!  bouquet
Виж целия пост
# 216
Фоли-аз пробвах единият път със сиренето на Маджаров-но го сложих във гореща вода.И познайте водата стана мазничка и после го преместих във друга садинка и почти имаше вкуса на изварата Peaceаз исползвам подсладителя Хискол ли беше нещо такова newsm78уффф че съм разсеяна Hug
Виж целия пост
# 217
Фоли-аз пробвах единият път със сиренето на Маджаров-но го сложих във гореща вода.И познайте водата стана мазничка и после го преместих във друга садинка и почти имаше вкуса на изварата Peaceаз исползвам подсладителя Хискол ли беше нещо такова newsm78уффф че съм разсеяна Hug

Това трябва да е нова технология за обезмасляване, не я знаех. Joy
Хуксол е, и аз ползвам такъв.  bouquet
Виж целия пост
# 218
Goody Знам го това мляко ама незнам дали става? newsm78 Ако мога днес ще ида до някои диетичен маг и ще питам дали има обезмаслено. Flutter

V_pet След ударната ,почваш да редуваш дните със зеленчуци и после пак само протеини ама защо искаш 7/7 ?По добре 5/5, според мен
Виж целия пост
# 219
Ми как ще е това, давай мерки, теглилки, години, ръст , ЕГН, лична карта , номер обувки Joy
ми...това е.
Успех!  bouquet
newsm78 яяяяяяя, за това ли не съм на първа страничка - пропуснала съм мерките и теглилките  Joy
няма пък да ги кажаааа  Crazy
 Blush още се оглеждам за да преценя колко кг. е реалистично да посоча като цел  Hug а иначе най-много ми се иска да посоча - 20 години  Joy
Виж целия пост
# 220
Време е за кафе! Flutter
   
или чай:
Виж целия пост
# 221
Привет на всички отслабващи мацки  bouquet
Аз съм на диета от четвъртък и имам въпросче (не ми се карайте  Embarassed)
Нещо се омотах и не разбрах - 7дни на протеини, сега трябва да съм 7 дни на прот.+заленчуци, и след това пак 7 дни само на протеини newsm78
Така ли е?
И още нещо Embarassed
Когато съм на ПЗ през всичките ли дни (&) мога да ям зеленчуци или не baby_neutral


Е добре де, няма да ти се караме. Joy
Да, ако си започнала със седем дни протеини , си продължи със седем дни на протеини плюс зеленчуци, като през всичките 7ПЗ дни си ядеш зеленчуци, но не забравяй протеините.Успех!  bouquet
Виж целия пост
# 222
manna_mi ?Елена82 ,И аз като вас се затъжих за нещо сладичко и вчера си забърках това!

Напълно ме задоволи като вкус,но ще хапвам на ден по парченце!
И аз търся обезмаслено сухо мляко,но още не съм открила.
Като правих сладкиша и смесих жълтък с какао,подсладител и майзена го опитах и си беше като течен шоколад
А с разбитите белтъци си е истински мус,ако постои в хладилника.Пробвайте. Hug
Понеже съм на кулинарна тема да поздравя neli_iv,за хубавите рецепти и чудесните снимки за илюстрация!  bouquet
Виж целия пост
# 223
Мишле мерси за кафенцето.Да ви се похваля -от както свалям мъжо се ходи около мен във офиса и ме шляпка по дупето.Било станало по стегнато Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 224
Фоли,а по колко Хуксол се слага примерна за целувките?
Незнам,нещо ме е страх да не прекаля Embarassed Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия