Стройни снагички с къси полички - това постигаме в Дюканските редички - 72 тема

  • 37 954
  • 794
# 285
след три дни П вече съм -1кг  Joy. Страх ме е дори да го произнеса на глас от суеверие да не се върне  Praynig
Spring, произнасяй го спокойно, вече е безвъзвратно отишло си гадно и досадно килце! Hug

Мацки, сдавам работния фронт! Peace Отивам да си забера любимия и да си ходим да сготвим вкусни патешки сърчица!
Лека и спокойна вечер на всички ви! Hug
Виж целия пост
# 286
Мишле - мерси   bouquet Hug
Виж целия пост
# 287
И да се появя и тук.

Вещи, благодаря, че си ме включила списъка.

Аз съм пред МЦ, т.е. вече трябваше да е тук, ама...  newsm78 Не, не съм бременна пак  Rolling Eyes И умирам за сладко, направо се пристрастих към желираното мляко  Sick

Spring, и аз съм от кърмещите Дюканки. Но си направих 5 дена ударни, докато разбера, че трябва да почна направо трета фаза. Дано не съм навлякла проблеми на бебо  Sad А и трета фаза ми харесва, мога да си хапвам плодове, а и самата мисъл,че един път седмично мога да си хапна нещо нишестено и да си направя гала вечер ми действа успокояващо и не прибягвам към непозволени неща, освен към едно - сиренето. Не мога без него май, въпреки че и изварата ми харесва. Мъж ми нали и той се включи в режима, но леко модифициран, хапва си и той сиренце. Пък да видим какъв ще е резултата. Той почна в понеделник, ще се претегли следващия понеделник.
Виж целия пост
# 288
Благодаря Ви!   bouquet
Поръчах си я. И вече с нетърпение очаквам книжката!
До скоро!
 newsm51
Виж целия пост
# 289
Скок в новата тема, която вече не е чак толкоз нова  Joy  Joy  Joy
Виж целия пост
# 290
Добре дошли на новичките( Mr. Greenвече и аз мога да го кажа)Не мога да ви смогна с четенето.Днес сутринта си обух ботушите(високи до под коляното)и за сефте от както ги имам успях да ги закопчая до горе. newsm68Най-накрая се сдобих и с триците,мммчи те не били толкова лоши.Даже ми харесаха. ShockedИ друго имам да питам:По принцип аз и преди не ядях кой знае колко,но пък все качествена храна(пици,пържени картофи,сандвичи)абе всичко което може да ме докара на тоя хал,но яденето ми беше един-два пъти на ден.Проблема ми е че сега тези хранения ми идват малко множко.Трябва ли да се насилвам и да ям или да се храня колкото ми е приятно?
Виж целия пост
# 291
Днес  ,  както съм на диета изядох повече храна отколкото от началото на седмицата  smile3506  . И след всичкото това , ако отслабнаааа  newsm44 .
А  като си помисля , че трябва и да се вечеря   Sick
Виж целия пост
# 292
Еликс, добре дошла  welcome
3-те, чакаме те и ти да се присъединиш   bouquet
В пет, добре дошла  welcome
Креми и Дори, супер сте  lovekiss
Мариума, браво за сантиметрите  smile3501
Рокси, браво  smile3501
Сисита, не само от вакумираните кюфтета и кебапчета не трябва да се яде, но и готовата кайма. Не се знае какво има вътре, затова е абсолютно нежелателна.  Naughty
Авана, напълно е възможна тази работа - обиколките падат дори и килцата да се задържат  Party
Вани, Кри,  Hug  аз от големите майки с малки деца  Joy
Дарк, добре дошла  welcome
Славе, браво за ботушите  smile3501



Виж целия пост
# 293
Добре дошли на новичките( Mr. Greenвече и аз мога да го кажа)Не мога да ви смогна с четенето.Днес сутринта си обух ботушите(високи до под коляното)и за сефте от както ги имам успях да ги закопчая до горе. newsm68Най-накрая се сдобих и с триците,мммчи те не били толкова лоши.Даже ми харесаха. ShockedИ друго имам да питам:По принцип аз и преди не ядях кой знае колко,но пък все качествена храна(пици,пържени картофи,сандвичи)абе всичко което може да ме докара на тоя хал,но яденето ми беше един-два пъти на ден.Проблема ми е че сега тези хранения ми идват малко множко.Трябва ли да се насилвам и да ям или да се храня колкото ми е приятно?
Славе,основния принцип е да не чувстваш глад. Peace
Виж целия пост
# 294

Spring, и аз съм от кърмещите Дюканки. Но си направих 5 дена ударни, докато разбера, че трябва да почна направо трета фаза. Дано не съм навлякла проблеми на бебо  Sad А и трета фаза ми харесва, мога да си хапвам плодове, а и самата мисъл,че един път седмично мога да си хапна нещо нишестено и да си направя гала вечер ми действа успокояващо и не прибягвам към непозволени неща, освен към едно - сиренето. Не мога без него май, въпреки че и изварата ми харесва. Мъж ми нали и той се включи в режима, но леко модифициран, хапва си и той сиренце. Пък да видим какъв ще е резултата. Той почна в понеделник, ще се претегли следващия понеделник.

Ами аз незнам дали има проблеми за бебето или за нас - мненията, които чух до тук бяха противоречиви - някои казват, че мога да навредя на себе си, защото бебето си дърпа всичко, от което има нужда, други пък твърдят, че токсините, които се отделят по време на диета преминават в кърмата и от там при бебето. Направо незнам  newsm78, но аз спирам с кърменето (за което предполагам ще си навлека доста  #2gunfire), защото както много пъти вече писах така или иначе ще се наложи да го спирам след няколко дни, тъй като почвам лечение с лекарства и няма как да кърмя тогава - то не че и голямо кърмене пада, но.....  Tired
Пък и съм сигурна, че от храните, които ядем няма проблеми за бебоците - а за токсините незнам - аз лично съдя за тяхното количество по главоболието, което съм изпитвала по време на други диети - а тук когато се храня нямам главоболие, което според мен означава, че може би не се отделя толкова голямо количество токсини, ако изобщо се отделя  Thinking Незнам - ако има по-компетентни нека ни осветлят по въпроса   bouquet
Виж целия пост
# 295
Фрактал, хубаво нещо е спортуването, но  травмите са опасни. Peace Бих те посъветвала да плуваш, а по-нататък вело, най-щадящо е за ставите. Аз почнах велото чак в 3 фаза, тогава се почуствах готова. Освен това като спортувам, свалям по-бавно. Sick

Благодаря, Кри!!!   bouquet Хм, на велото чак такава мускулна маса не се трупа май (на малките натоварвания, дето трябва да се кара продължително и се изгарят мазнини), а и нали уж метаболизмът се бил засилвал?

На плуване ужасно се притеснявам да ходя.  Embarassed Не че в Русе има и голям избор на басейни де...
Виж целия пост
# 296
Дори,Креми,невероятни сте! newsm51 newsm51   love001   love001
Виж целия пост
# 297
Някъде в задните страници прочетох,че с много енергия са се сдобили част от Дюканките.Аз се чуствам по същия начин,все едно са ми поникнали крилца и на всякакви подвизи сам готова.Яка му душица на благоверния,че тая енергия трудно се избива. Twisted Evil
Виж целия пост
# 298
За спорта, в книгата /доколкото помня/ пише, че Дюкан не го препоръчва за ударния етап, за втори,трети, четвърти ДА. И то аргументапротив за ударния беше, че тогава ти трябва воля, за да издържиш първите дни и + това има вероятност да си по-отпаднал. Аз започнах да тренирам успоредно с началото, даже 1 семица преди това. Не съм се чувствала отпаднала. Но истината е, че наистина като направя 1 ден почивка, на другия ден съм свалила. Явно задържам от тренировките. Но пък такова стегнато дупе съм направила от кростренажора, че за нищо на света не се отказвам от тренировките.
Виж целия пост
# 299
Мерси,Перличка много добре ми дойде отговорът ти. Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия