Стройни снагички с къси полички - това постигаме в Дюканските редички - 72 тема

  • 37 954
  • 794
# 375

А за тези, които преритват за шоколад, нека си направят exguisa + 1ч.л. какао и подсладител. Става страхотен дюкански течен шоколад!!!!! Peace



perlata, този вариант съм си го правила само един път и не смятам да го правя скоро, но си задоволих мерака. Wink
Така, че измисли си някакъв повод, престраши се и си хапни. newsm10

Ще изчакам на следващата гала вечеря и ще си купя парче шоколадова торта. PeaceНе смея цяла,че току виж се изкуша да си хапна и повече. Embarassed Peace Peace
Виж целия пост
# 376
Здравейте, момичета. Минавам набързо и няма да успея даже да прочета всичко.
Лорче, аз за 5кг надолу съм свалила 10см от талията. За предните 4 не знам, защото преди началото не посмях да се премеря с метъра hahaha
Аз последните дни спрях да се тегля, цикъла ми закъснява вече няколко дни, и се чувствам цялата като балон.
Зелено човече, добре си се запасила   bouquet  А мислех, че аз нося много манджи на работа  Simple Smile
Вещи  Hug, аз пък даже не знаех, че има сол която не подлежи на топлинна обработка! Ей сегичка отивам да си чета моята.
Виж целия пост
# 377
Авана, не знам каква ти е солта, но доколкото помня някоя не подлежеше на топилнна обработка.




тази мисля, че става
Виж целия пост
# 378
Момичета, благодаря ви за отговорите на въпросите ми. Мислех си, че никой не ме чете в един момент!  bouquet

За хляба - аз много дълго време не ядях хляб преди да забременея. Миналата година също го бях отказала трайно. Но явно много малко е нужно и пак си свиква човек. От опит - първия път ми беше трудно да свикна без хляб 2 седмици. Втория път около седмица. Надявам се и сега да е така.

AvAnA, супер идея за триците. Още утре на обяд ще пробвам! Peace
Виж целия пост
# 379
ЗЕЛЕН0 Ч0ВЕЧЕ, благодаря ти!  HugЩЕ я погледна, че ми писна да я обирам от микровълновата вече 3 дена! #Cussing out
Виж целия пост
# 380
Добър вечер на всички и честити намаления  Hug
Вещи благодаря, че си отразила килцето ми в първа страница. Дано и утре го няма, че днес се тъпках със зеленчук като невидело и сега съм подута, ама много.
РеГе със закъснение и аз да отговоря за пийването като една бивша весела пияница. Откакто съм на режима на няколко пъти имах "тежки" сбирки със сериозно смучещи компании. Не ми се пиеше /както и на теб/, нареждах трите чаши пред мен - вода, кола лайт и айрян - и обявявах, че от днес съм хроникьора на компанията и един вид паметта на племето и ще им разказвам всичките глупости, дет са ги творили на пияни тикви цветно  Simple Smile. Хората ме харесват, разбират и ме поздравяват за упоритостта. А иначе и нашето семейство е от битовите алкохолици - всяка вечер, редовно и неумолимо се къркаше нещо. Сега гледам, че и мъжа ми е понамалил алкохола.
Ним и аз умирам за хляб, но с кексчето и палачинките ми минава дивотията по трохи.
Лорче ай давай снимки, де... Hug
Виж целия пост
# 381
момичета здравейте-много съм радостна-първо днес пристигна книгата и ме няма тук защото я чета и второ преди малко се прибрах -бях до 345 където имаше овесени трици за по 1.75,цената не е важна ,а това че ги намерих и си взех 4 пакета е това е ...отивам да чета
Виж целия пост
# 382
Злати, къде се намира този магазин 345. Има един в Надежда, на Ломско шосе, този ли е?
Виж целия пост
# 383
Коментирали сме за солта. Но аз използвам обикновена и не съм обърнала много внимание  Embarassed Ставаше въпрос за Калас (дано не бъркам името) с кафяв етикет. За останалите не знам. Кри използва и ще трябва тя да се изкаже.
Виж целия пост
# 384
  Момичета привет отново. HugДа ви се оплача,че от утре и аз съм на къра,което ще рече ,че започвам работа.Няма да мога да съм постоянно на линия,ама ще ви следя.Да не ме забравите ей.Ще съм на смени тъй че....внимавайте...Хихихии.

 Днешното ми меню-протеинов ден
 Закуска-сладък кекс в микровълновата
 Обяд-2 пакетчета рулца от раци и извара
 Сл.закуска-около 130 г. пуешко филе
 Вечеря-5 белтъка с малко извара и пуешко филе,на омлет
 Сега-1 кофичка мляко+извара и канела
 Вода-минавам 4 литра
 Цигари-минах една кутия Embarassed


 И малко офф.Историята с нашата мама,загинала в катастрофата ме смаза.На фона на това,което се е случило,имам чувството,че се занимаваме с глупости.Зная,че не е така,но се почувствах празно и тъпо. Cry Cry Cry

 Господ да пази нас и всички,които обичаме. Praynig
Виж целия пост
# 385
  Момичета привет отново. HugДа ви се оплача,че от утре и аз съм на къра,което ще рече ,че започвам работа.
Пеперудке, успех в начинанията! Надявам се, че след стоенето в къщи с трима разбойници, ще ти е направо облекчение.. Hug Hug
Виж целия пост
# 386
Кукумявке аз живея близо до този в Света Троица,има много видове диетична храна но днес се втрещих като видях....
Виж целия пост
# 387
Днес една колежка-дюканка /имам 4/ донесе режимна торта и сега направих и аз- много добре се получи и половинката изяде половинката дори.  Laughing Използвах степче - боровинка и се получи един хрупкав ефект от триците, все едно има боровинки вътре- уникално съчетание! В резултат на хапването на тортата на работа, опитването на моята и т.н., си предозирах триците за деня, но на фона на прегрешенията от днес не личи.....  Mr. Green Айде няма да се самобичувам, все едно съм имала гала-ден /а не вечеря/ и това е.
Лека нощ!
Виж целия пост
# 388
Скок в новата тема, която вече не е чак толкоз нова  Joy  Joy  Joy
Joy Joy
Виж целия пост
# 389
Пеперудке, успех в начинанията! Надявам се, че след стоенето в къщи с трима разбойници, ще ти е направо облекчение.. Hug Hug


Лорче  Hug благодаря ти мила.Абсолютно си права.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия