Стройни снагички с къси полички - това постигаме в Дюканските редички - 72 тема

  • 37 954
  • 794
# 555
Мерси за кафенцето,а и млекце хапвам.........ееееее това е живота! newsm08
Виж целия пост
# 556
Здравейте на всички!
Славе, Елид - браво!!!!!!!!!!!!  bouquet
Днес ми е четвърти ден на ударната фаза. Снощи едва устисках да не си взема едно парче банан! Много ми липсват всички плодове!
Кажете ми дали е нормално, но последните два дни ме мъчи страшно главоболие? Дали е от диетата!?
Успех на всички!!!!
Виж целия пост
# 557
Сиси честит рожден ден! newsm59 Tada Gift
Виж целия пост
# 558
jouzi , нормално е, до няколко дни ще ти мине и ще започнеш да се чувстваш много по-добре  Peace
Виж целия пост
# 559
Момичета днес не ми е ден SadСутринта кантара пак показа повече Rolling EyesЗапочнах да се отчайвам...съжелявам малко съм сдухана,но ми е кофти и исках да го споделя с вас,тъй като ви чуствам много близки HugТози последен килограм ми разката майката от всякъде... #Cussing out
Виж целия пост
# 560
СИСИ честит рожден ден и от мен!  bouquet

Не ти желая всички дарове.
Желая ти това, което повечето нямат:
време да се радваш, да се смееш, да милееш...
Използвай го и можеш да спечелиш.
Желая ти време за действие и размисъл;
време не само за теб, но и за другите.
Не ти желая време за бързане и тичане,
а време да бъдеш щастлива.
Не ти желая време, което просто да убиваш-
иска ми се да ти остане в излишък.
Като време за удивление и вяра,
вместо непрекъснато да гледаш часовника.
Желая ти време да достигнеш звездите!
Желая ти време отново да мечтаеш!
Желая ти време да откриеш себе си!
Да приемаш всеки ден и час за щастие.
Пожелавам ти и време да прощаваш


Виж целия пост
# 561
jouzi 2-3 страници по-напред го разисквахме,ако искаш надникни. Laughing
Виж целия пост
# 562
Два часа нямахме нет и в момента, в който се включих при вас изведнъж такъв глад ме обзе, чак ми се сви стомахчето, но ще изчакам 15,30 да си изям киселото мляко със степче
Джини, Мария, честито ви трета фаза!
Дидоки, честит рожден ден! Жива, здрава и много красива!
Кати, и моя съпруг още първата седмица на режима беше удивен и много ме подкрепя. Дори някои ми казват, че трябва вече да спирам, но той вика, абе, изкарай си до края както си решила, макар че аз изобщо нямам намерение да спирам.
Ралче, кажи кой те ядосва бе човече, ще му пратим Вещи с тиганите по главата.
Снежи, и на всички други (не си записах имената и ги забравих, за което се извинявам, но на мен знаете, че ми е простено) честито намаление.
Виж целия пост
# 563
Дано Мамс, защото мъжО ми каза че хубавичко щял да ме набие, ако продължавам с диетите.  Simple SmileМъжка му работа!?!?

СИСИ честит рожден ден и от мен!!!!
Виж целия пост
# 564
Дано Мамс, защото мъжО ми каза че хубавичко щял да ме набие, ако продължавам с диетите.  Simple SmileМъжка му работа!?!?


Обясни му, че това изобщо не е диета, а режим на хранене, при това-вълшебен   bouquet

Дидоки, честит рожден ден и на теб! Много здраве, късмет и усмивки Simple Smile
Виж целия пост
# 565
Здравейте момичета,

От два дни влизам тук да ви се похваля, че съм в отбора на 7ците вече, зачитам се и не остава време за писане  Laughing
Та да си кажа 79кг съм вече  Flutter Party. Много съм радостна  Simple Smile
Поздрави на всички, които празнуват и на всички свалили. Извинявам се, че не споменавам никой поотделно, но напоследък влизам рядко, а има и много новички. То едва ли и мен вече някой ме помни тук  Hug
 Heart Eyes
Виж целия пост
# 566
Айде пак въпрос: какво закусвате?

На мен проблемът със закуската ми е, че трябва да е тайно от детето. Значи палачинката не става, тя се приготвя, мирише на вкусно... Варени яйца 2 броя? Или е малко?

Днес програмата ми е
Сутринта - кафе с мляко
На обяд - палачинка от трици, извара и пуешко филе
Следобяд - кафе с мляко
По-следобяд - кисело мляко
Вечеря - пъстърва на скара, евентуално с малко извара. Може ли да я преглътна с Кола Лайт или в ударната фаза не е разрешена? newsm78

До момента 1,5 литра вода. Вчера след третия литър спрях да смятам, ама аз съм си жаба по принцип.
Виж целия пост
# 567
Срокът свърши, ваканция!!!  newsm68 Три дена  Joy
Цвети, много си хубава на снимките  newsm51
Катя, Зайка, Деси , мерси за кафето и чайчето smile3525
Зеленко, имотиконата я откраднах от друг сайт, ама предполагам че не е авторска и може да се ползва  Mr. Green
Катя, честито за преминаване в двуцифрените числа
                                                                                          
Екстакт, браво  smile3501
Криси мб, честито за килцето  newsm51
Юзер, браво  smile3525
Гуди, браво   smile3501
Дидочка, 100 грама са си 100 грама  smile3525
Джини, честито преминаване в 3-та фаза  
                                                                                  
Талис, браво, чудесен резултат!  smile3501
Далия, добре дошла  welcome
Христина, сваляш главоломно, направо ще се загубиш след месец  newsm51
Марини, спокойно, всичко ще си дойде на мястото, ще видиш. Послушай Фоли за менюто си  Peace
Манна ми, едва ли е само вода  Crazy Обикновено ниското кръвно върти главата - Кола Лайт и айрян със сол помагат  Peace
Еги, нещо ми се губиш напоследък  newsm78
Снежи, браво  smile3501
Лорейн, тръгвай за дрешки  newsm56
Голд, добре дошла  welcome
Дей, добре дошла  welcome  Дайте малко повече инфо - както каза вчера Фоли - лични карти, ЕГН, пломби и имунизационен паспорт  #Silly
Тотуния, браво  smile3501
Елид, и ти се губиш  Tired
Рокси, всичко ще се оправи, нали знаеш  newsm10
Вани, като си гладна защо чакаш някакъв час?  newsm78
Пепери, честито преминаване в новия отбор!  newsm51
Кри  Hug Фанси  Hug Розичка  Hug Мишле  Били  Hug Ейпъл  Hug Ичка  Hug Славе  Hug Джуфка  Hug Мира  Hug Талис  Hug Фоли  Hug Блеки  Hug Вани  Hug Баева  Hug Мария  Hug  Годи  Hug Елеонора    Ним  Hug Ели  Hug Блондинка  Hug Дори Hug Бачи  Hug Жедира  Hug Тиси  Hug Зазу  Hug Катти  Hug Ралче  Hug Мока  Hug Креми  Hug Мише  Hug Клеми  Hug  Мамс  Hug Джоузи  Hug
Аку съм прупуснълъ някуй шъ мъ звини   bouquet
Виж целия пост
# 568
Добре дошли на Голд делишъс и Най най!
Мишле, Снежи съни, с къв прашец да ви поръся, бял, ще ме затворят , ей?  Joy Joy Joy
Елид, честито намаление, браво!
Виж целия пост
# 569
Вещи  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия