как отслабнах с 10кг. за 10 дни(2-ра част)

  • 89 407
  • 671
# 480
Записвам се да ви следя, успех на всички  Hug , аз днес направих поръчка и чакам да ми доставят сиропа.
Виж целия пост
# 481
OK setony Wink
Виж целия пост
# 482
svetul4eto  и мен ме поощриха всички като ме видяха днес колко съм отслабнала newsm44 , но тава не значи ,че ми е лесно ...... е аз имам много да свалям Whistling
Виж целия пост
# 483
о,луси,вярвам че ще успееш и нататък.щом досега си успяла ще продължиш в същия дух.между другото аз също имам адски много за сваляне и ме радва всяко килце с което успея да се сбогувам.ама сиропа ще ми дойде чак утре/сега говорих с тях/така че ще започна моята борба с кг  в сряда,че лято идва.....не искам на морето да съм голям хипопотам,а по-малко хипопотамче.
Виж целия пост
# 484
Да се похваля , Да се похваля ,Да се похваля уж не свалях този път , днес съм 1,700 еееееееееееееееееее  newsm44 newsm44 newsm44
Виж целия пост
# 485
Здравейте,момичета и аз съм 1кг. минус,вчера мина без странични ефекти дано и днес да е така  lusilusi smile3501 Успех на всички  Peace
Виж целия пост
# 486
При мен 7 ден свърши нямам разлика в сантиметри ,килограми 67 нямaм на долу и реших от днес да започна захранване .Имам умора.  ставни болки в глезените и никакъв тонус.  Но , се чуствам лека  Wink  Доволна съм от постигнатото Wink
Виж целия пост
# 487
svetul4e    smile3501 smile3525
Виж целия пост
# 488
Здравейте момичета, много се радвам като чета за постиженията ви...... Hug
На мен днес ми е 5-ти ден и съм свалила само 2.5кг., надявам се до края да сваля поне 5кг. че да не било напразно всичко това.... Rolling Eyes В събота се видях с братовчедка ми и като и казах- тя веднага реши да пробва.... CrazyЧе на 19-ти сме на сватба и.....трябва да изглеждаме добре все пак....... Wink
Виж целия пост
# 489
О и забравих да попитам - има ли проблем че съм изяла 3 дъвки, но вече толкова ми беше омръзнало да нямам нищо в устат а и тя така ми мирише Embarassed Confused ,че реших ,че няма да им проблем......Кажете така ли е? #Crazy
Виж целия пост
# 490
Дъвка?
Ти, пък - или е била без захар, или със, което пак няма значение, защото това гладуване е въглехидратно, в самия сироп има доволно много захар.
Няма проблем, естествено Wink
Виж целия пост
# 491
Как сте днес Grinning   ей за сиропа не съдържа захар , а сладостта идва от самата концентрация на палмов сок
Виж целия пост
# 492
Момичета, много съм гладна..... Cryедвам удържам да не ида да си взема едно зрънчо от кафето.....в момента на работа съм доста свободна и толкова бавно ми минава времето че...... #Crazyнаправо полудявам....Явно 5-ти ден ми е най-критичен....просто не знам как ще издържа до утре.... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 493
Моето сиропче сега ми го донесоха  Grinning , бях писала, че предпочитам след 16.30ч. и те ми го доставиха сега - в 20,10 часа  Shocked , момчето било много любезно, извинило се, че звъни по това време, след работа идвало, мъжа ми каза, че било слабичко  Mr. Green  .Поръчах вчера сутринта,бързичко дойде, 500мл., заедно с книжка е, сега ще чета book, а утре ще пия   Wine Glass .Има ли някой, който също стартира сега - за компания  cheers ?
Виж целия пост
# 494
Наистина 5 ден е най-критичен защото всичките токсини вече са в кръвта и се разнасят,а зрънчото не си го и помисляй най- неподходящото нещо ,пържено с консерванти Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия