Стриктна съм Дюканка, бивша дебеланка! - 73 тема

  • 28 118
  • 600
# 135
Съни, привет, липсваше ми  Hug
Виж целия пост
# 136
Реге и аз като теб мисля , че резултата на  tanich е много добър.И отново също като теб се чудя , къде се губих толкова дълго време , та не хванах вълната по-рано.
Виж целия пост
# 137
"Ако сега се включвате на вълната - къде по дяволите бяхте?!" :35:
[/color]

 smile3501
Виж целия пост
# 138
Сънче добре дошла у дома Hug,снимките са невероятни,за тебе просто нямам думи  Heart Eyes
Мише ,честити 6 месеца с пожелание никога да не ти се налага пак да преборваш толкова килограми  bouquet
Деата честити 3 месеца   bouquet
Мишле мерси за обяда,вече примирам Mr. Green
Фенси завиждам ти благородно ,че си вече у вас Wink
Жедира скорошно оздравяване на детенце Peace
Танич,аз за 12 дена съм свалила 4кг,и не мисля че е малко,все пак не карам гладолечение или японско чудо ,по-добре по малко и трайно Peace
Виж целия пост
# 139
Здравейте, момичета!
Извикаха ме на работа тези дни и не съм ви писала. Сега толкова много сте изписали, че ще ми трябва повече време да ви почета  Hug

 Най-хубавото е това, че още като ме видяха казаха че съм ослабнала Laughing а щом е видимо само за 7 дни, какво остава за няколко месеца  #Crazy
 Днес започвам с ПЗ  smile3508
 Общо за ударния съм свалила 4 кила, мисля че е добре...чувствам се превъзходно Grinning
 И пак казвам...всичко това благодарение на вас, милички  newsm51
 
 Честити минусчета  Peace
 Честит празник   bouquet
 Много Hug на всички...
 Отивам да чета  Simple Smile
  
Виж целия пост
# 140
Боже Мария, докато рабера, че се шегуваш си глътнах сърцето, а след това умрях от смях smile3532
Мишле, какъв обяд бе душко, какви 5 лева, аз още в 11,45 си изядох моя.
Виж целия пост
# 141
Дюканска среща, София, 02.02.2008г. в ДИВАКА на "Христо Белчев"16, от 16 часа-събота.
Не на Гладстон, а на "Христо Белчев"16 е срещата този път.

Прилагам линк за карта на мястото на срещата  ето го (линка друг го приложи-май Мишлето, ама нали трия и........ сори)
Виж целия пост
# 142
Момичета установявам, че съм пристрастена към омлет в тефлонов тиган за обед. Брзам в обедната почивка с една единствена мисъл "ОМЛЕТА".
Joy Joy Joy
Бачи, ти и в Бургас ли ще ходиш  newsm47
  newsm47 Понеже съм ЗА дюканската кауза, та реших да обединя призивите Simple Smile)

SUN! Ще те изпитваме на сиртаки  newsm53
Виж целия пост
# 143
Sun Добре дошла, липсваше ни!Много хубави снимки  newsm51
Виж целия пост
# 144
ехоооооооооооо, докато се включва и вие сте изписали всички букви  Mr. Green
връщам се да чета 8 страници - гледайте да не направите още 8 докато свърша  Crazy
края на работния ден е близо затова от сега
Виж целия пост
# 145
Деата, честити ти 3 месеца! И да не се връщат никога повече килцата от преди тях!

                      
Виж целия пост
# 146
Съни, много хубави снимки   bouquet
Виж целия пост
# 147
Обзаведох се с нов анцунг и 2 много сладурски потничета в пастелни летни цветове! Супер! Flutter
Сега си дояждам обяда- пилешки пържолки на тиган и броколи Peace
Виж целия пост
# 148
Снимката на първа страница ми е огромен стимул и обмислям да я разпечатам и залепя на хладилника. Само че нямам принтер и за момента ще си я букмаркна и ще си я гледам редовно. Отивам да варя яйца.
Виж целия пост
# 149
Мишле, Деата, ЧЕСТИТИ МЕСЕЦИ НА НАЙ-ДОБРОТО МЯСТО!
Sun, добре дошла! Така те чакам...като замина и кантара се разбесня, но днес те усети, че си наблизо и се усмири! Много си сладка с новото палтенце...и не само с него, де! Heart Eyes
foli, Fancy, благодаря за окуражението!  HugДнес съм в по-добра форма и духът е на висота!
И ЧЕСТИТ ТРИФОН И ОТ МЕН...пък на 14ти пак ще празнуваме...в  душите си!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия