Стриктна съм Дюканка, бивша дебеланка! - 73 тема

  • 28 118
  • 600
# 120
Момичета установявам, че съм пристрастена към омлет в тефлонов тиган за обед. Брзам в обедната почивка с една единствена мисъл "ОМЛЕТА". Комбинирам го с каквото имам - ту с пуешка шунка, ту с краствичка, или сладък с канела и подсладител. Всеки обед изяждам все по-голямо количество-днес стИгнах до 3 яйца...мале... #Crazy  А иначе като че ли съм смъкнала още 0.500 но ....Peaceпърво да започна на П и тогава ще потвърдя. Лек ден!
Виж целия пост
# 121
Продължавам да лоча вода- дотук 2 литра и половина
Рали, изключи от менюто си днес рибните продукти, че ще станеш на аквариум Joy hahaha
Виж целия пост
# 122
Вещи, как бе, тука си бях и посред нощите, ама докато изчета и не можах да попиша Wink
Благодарско на всички за комплиментите, разликата наистина е оЧеизвадна, и така се и чувствам. А мъж ми най-много ми се радва Mr. Green.
Пуснах снимките за мотивация на новичките, с този режим всичко е възможно! Peace
Виж целия пост
# 123
Здравейте, милички!   love001
Току-що се порибрах и веднага сядам при вас, много ми липсвахте.  Hug
Нямам време да прочета изпуснатите тема и половина (71 и 72), но ще се върна да прочета началото на тази.
Пускам ви няколко снимки от слънчева Гърция, правя си кафенце и се връщам да чета.  Grinning

Пред Мола в Солун, отивам на шопинг  Mr. Green : http://images23.snimka.bg/005072876-big.jpg
На кея на Солун с новото палтенце MANGO  Flutter на фона на Бялата кула: http://images23.snimka.bg/005072877-big.jpg
На централния площад: http://images23.snimka.bg/005072879-big.jpg
Бялата кула: http://images23.snimka.bg/005072880-big.jpg
Виж целия пост
# 124
Пък мен ме пуснаха по-рано от работа
Честито на всички с минусчета!    bouquet
На задържащите- търпение! newsm10 Прави ми впечатление, че някои Дюканки са много нетърпеливи и направо ненаситни, ама няма да ги посочвам...Не ви ли харесва тука, че толкова бързате с тия килограми? Crossing Arms И при нас често има почерпки, но аз съм желЕзна  Grinning В началото се опитваха да бъдат настоятелни, но сега се възхищават на постоянството ми  Sunglasses
marini, не се отчайвай! Имам предчувствие за теб за утре Wink Hug
Михаела, честити шест месеца с Дюкан! Да си щастлива и все така очарователна!
Цвети, невероятна промяна! smile3525 Още един стимул за всички нас Sunglasses
Jedira, дано се оправите бързо! Hug
Спринг, направи си кексче- супер става, мисля, че и в темата с рецептите, и в сайта има рецепта Hug
Вещи,
Сънче, да не те откраднаха в Гърция такава хубава, бе?
А, ето те!


Виж целия пост
# 125
Мише, честито, дано завинаги да си останеш такава сладка муцка newsm51
Жедира, пожелавам ти детенце да оздравее и да отидеш на срещата.
Честито на всички с минусчета!
Добре дошли на новите, тук е прекрасно, а режима е перфектен!
Някой знае ли нещо за Ванчето, отдавна не е писала.
Блеки, честито ти професионален празник. Наздраве!
Обаче аз като Дорчето Трифон зарезан си го признавам на 14.02.
Цвети, разликата ти е зашеметяваща.
Виж целия пост
# 126
Цвети, това ти ли си? Браво момиче, разликата е впечатлямаща. Hug
Мише, честити 6 м. Дюкан.  bouquetЗавинаги да се закотвят тия килограми. Hug
Деатка, честити 3 месеца и на теб.  bouquet  Hug
Дорче, страхотна рокаджийка си. Hug
Жедира, дано детенце оздравее до утре. babydust7
Честито на свалилите, с пожелание все надолу. Hug
Добре дошли на новичките и успех с диетуването.   bouquet
Виж целия пост
# 127
Момичета, време е за обяд! Hug
     
Виж целия пост
# 128
Аз за 11 дни съм свалила 4 кг. Това не е ли малко?
А уж правя всичко по книгата и по вашите съвети.
Не мисля, че това е за оплакване, мила, а направо за  newsm44. Вярно, че всичко зависи от това колко много имаш да сваляш, но не бързай. Мисля, че колкото по-бавно се сваля, толкова е по-трайно. Аз за 20 дни съм свалила едва и почти 2 кг и съм много много щастлива. И аз бях настроена, че имайки само 5 излишни кг ще ги преборя като всички останали за 10-15 дни и от там само ще се поддържам, но не става. Всеки е устроен различно, различно и се е хранил преди този режим. Може би ти ще сваляш на всеки 10 дни по 4 кг, а някой друг ще свали бързо 10, а после по 2 по 3, нали. Аз съм се настроила оптимистично, въпреки че съм от тези, които Дюкан нарича ваксинирани  Rolling Eyes. Преди години, тогава бях и по-пълничка си създадох един мой си режим и тогава за около 3 месеца (бавно с няколкократни задържания на кг) свалих 7-те си за тогава излишни кг и си ги поддържах без проблем близо година, когато забременях. Но даже и през бременността си запазих добрите си вече създадени навици. И сега знам, че мога да достигна желаните за мен 50 кг с 5 дни на плодове. И с житната диета свалях по 1 кг на ден, но какъв е смисъла  Crossing Arms след като няма как, колкото и да е силна волята, в един момент да не се поддадеш на глада или лакомията. Моето постижение е много скромно в сравнение с вас и макар и нова тук в темата, вярвайте ми не съм нова в "света на диетите", но за тези 20 дни нито веднъж не ми се е прияло нещо сладичко, нещо калоричничко. Тук не е въпроса, че имам силна воля и съм удържала на изкушението, наистина просто няма изкушения, когато се храниш и си сит. Та идеята на поста ми е ...  Mr. Green сещам се за една реклама на Варненско радио, което слушах като бях студентка "Ако сега се включвате на вълната - къде по дяволите бяхте?!" Joy Ами точно така се чувствам  smile3555- разбрах за режима преди 1 година, а защо все си казвах, че не е за мен   33uu.
Вещи, понеже виждам, че ме споменаваш в постовете си, а и прегръдки ми пращаш, благодаря ти. Досега все ми беше неудобно да помоля да ме включиш в статистиката и все се каня да улуча предмомента  Laughing на пускането на новата тема, но все не успявам-ако може включи ме в следващата: начало 12.01.08-55 кг, цел  кг 50., в момента 53,3 (дано помръдне някое грамче до новата тема  newsm53. Ако предпочиташ да се дават на лични (както някои авторки на теми) кажи, за да знам. Сега ви оставям, че сигурно се отегчихте и отивам да си хапна обедната салата от извара, малко мляко и краставички.  lovekiss
Виж целия пост
# 129
Сънчееее- супер си- Hug
Мишле- направо се удавих с тази вода, но това имам чувтвото, че донякъде ми помага да съм по-бодра, поне ме кара по-често да ставам от стола и да не заспя- hahaha
Виж целия пост
# 130
Сънче, добре дошла! Възвръщаш ми стари спомени с тези снимки, защото точно преди 100 годиня съм била по тези места   bouquet
Виж целия пост
# 131
Ееее, Сънче! Добре завърнала се на родна земя!
Чудесни снимки, ама какво да го казвам, ние сме си всички хубави сладурки и  правим снимките хубави! Blush Peace Изглеждаш страхотно!  bouquet
Виж целия пост
# 132
Сънчееееееееездрасти, добре дошла. Малеееееееееееее поразителна си на снимките, а какво синьо око имаааааааааааашшшш. Страхотна красавица.
Чухте ли по новините в 12,00: "Гърция в наводнения, хора бедстват, положението е трагично, искат помощ от ЕС... От изтеклите лиги на гърците по една българка - Сънчето  й викали, била от последователките на някой си Дюкан" hahaha hahaha
Виж целия пост
# 133
Мишле, как разбра , че сме гладни.  bouquet
Сън, добре си се завърнала . Много хубави снимки, разкажи как беше.  bouquet
Фанси  Hug
Виж целия пост
# 134
Сънчееееееееездрасти, добре дошла. Малеееееееееееее поразителна си на снимките, а какво синьо око имаааааааааааашшшш. Страхотна красавица.
Чухте ли по новините в 12,00: "Гърция в наводнения, хора бедстват, положението е трагично, искат помощ от ЕС... От изтеклите лиги на гърците по една българка - Сънчето  й викали, била от последователките на някой си Дюкан" hahaha hahaha
Мария, и аз чух сега по BBC  такава новинка и имах едни подозрения за какво е Joy

Мишле, как разбра , че сме гладни.  bouquet
Фоли, ами....Дюканско чувство! Joy Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия