Стриктна съм Дюканка, бивша дебеланка! - 73 тема

  • 28 118
  • 600
# 360
добро утро!!!Аз днес късно се излюпих, отивам да видя, кой ме е заместил с кафетата!!
Черпя ви моята закуска /палачинка, ала Джини + извара+ 4 ролца от раци накъсани, след затопляне в МВ/ Mr. Green

Спорен и слабеещ ден за всички,! Честито на всички минуси!
Отивам да ви чета и по-късно пак ще се навъртя!
Виж целия пост
# 361
Мацки, не зная колко дюканки се събираме, но дали не е добре да направим една резервацийка newsm78 Или някой вече я е свършил таз работа? Thinking
Виж целия пост
# 362
Мишле, честито минусче! Хич не е малко дори   bouquet И аз ще си купувам обръч  Laughing
Волна  Hug
КрисиМБ, страхотен резултат, браво! И честит дюкански месец и на теб! smile3501 newsm51
Христина, браво, момиче! smile3525 Мажи се непременно! Ами и аз така се бях притеснила от бързото сваляне и затова след 2 месец минах за 2 месеца в своеобразна 3 фаза. Ако искаш, ще коментираме на лични.  bouquet
КатяДжин, супер сандвич!   bouquet
Аз излизам, после пак   love001
Виж целия пост
# 363
Добро утро и от мен.

Постарах се да прочета назад какво сте писали. Само че нещо ми е премрежено пред очите... много ми се спинка. Снощи свирихме докъм 12, а после някои от нас решиха, че трябва да ходим да танцуваме .... та до 4:00.  ooooh! Ама станах - трябва да излизам, кво да прайш.  Crazy

Е, тъй както ми е премрежено, все пак видях Дюкански ХУБАВИЦИ от Бургас и Стара Загора.
Волна пише "Абе няма такъв готин режим", аз бих добавила, няма други такива лъчезарни и свежи мацки като Дюканките. Всички лица греят, забелязвате ли?  Party
Виж целия пост
# 364
Кри, аз не съм въртяла обръч, просто тази емотиконка я пльоснах вместо гимнастика. Гимнастикувах (ако има такава дума, де) с голямата топка, малко раздвижване...
Иначе ми се върти обръч, ама като няма къде Thinking
Виж целия пост
# 365
Добро утро!
Аз съм от вчера в МЦ и от 4 дни кантара полудя. Надявам се до 1-2 дни да се стабилизира.  ooooh! Всеки ден е различно, нагоре, надолу с почти по килограм, вече съм ей така  Crazy Crazy Crazy.
Зарибих и мъжа с дюканските палачинки, голям кеф, ще си закусваме двамата.  Laughing
Честито на всички регистрирали минусчета! На всички останали - търпение! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 366
Добрео утро момичета http://www.vbox7.com/play:34cd75a6
(то докато седна на компютъра стана почти обяд)

Ним, няма какво да се притесняваш, организма така показва за промените, които се случват с него. Аз също като теб бях много зле по време на ударната, описаните симптоми, че и повече. На всичкото отгоре не беше едно и също, с напредването не дните, по различен начин се чувствах зле. Само че съм инат и издържах 10 дена. След 6-7-мия ден всичко отмина. Но ти вече си направила 3 дена ударни, което е достатъчно, така че може да минаваш на фаза 2.

кри  Hug

djufka, ужасно, пожелавам ти да се оправиш скоро  Hug

vani_nik, толкова не предполагах, че танга има захар, че дори не си направих труда да проверя. Той явно затова е толкова вкусен. Благодаря, че ме предупреди, повече няма да ползвам танг (а се пристрастих към ягодата  CryHug

tzvety roussimova, твърдо съм режимна, въпреки ежедневните изкушения край мен. Може би защото не ям всеки ден по едно и също време... Сега като четох назад в темата ще взема да спра пуешката шунка и ролцата от раци, които са основната ми храна на работа, защото са лесно достъпни. Преди на работа се хранех исновно с кисело мляко, но ограничих и него. Ще взема да наблегна на яйцата, щот пържоли всеки ден няма как да стане просто...  Hug

фоли  Hug

вещи  Hug

сън  Hug малко ти завиждам като те гледам на тези снимки, наистина си много слънчева  Hug

Бургаски момичета, гледам ви на снимките и съжалявам, че не можах да дойда, но аз си знаех предварително. Моята среща продължи до 8ч, почти колко вашата. Следващият път няма да пропусна  Hug

Време е да ставам, на всички пожелавам хубав ден, моя май се провали заради лошото време няма да можем да осъществим замисленото... но има време, ще видим.

Още не мога да се науча как да споменвам всички, но вече ви познавам по никове и дори когато не съм във форума се сещам за вас и ви мисля  Embarassed
Така че на всички  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 367
Зелена ябълкаHug
На мен ми по-допада да ти казвам "Нережимен плод"  Joy
Виж целия пост
# 368
Здравейте и от мен! Най-накрая що годе сколасах с домакинстването. Сигурно загубих половин час с фурната, ама като нова стана Grinning Остана да простра прането само. Временцето е точно за разходка. Днес ще ми се размине, ама утре  smile3508
Гледам че бургаската среща е минала много добре. Пожелавам същото и на колежките по режим от София тази вечер! Честито на Мишето за покупките! И аз се бях наточила да се подновя, ама.. Вчера са ни тупнали сметка за ток 230 лв  Shocked Да уточня че е за два месеца. Мойто мъж много тежко го преживя.
Виж целия пост
# 369
Здравейте и от мен. Вчера не можах да се включа вечерта, колко много сте изписали  #Crazy Божкееееййййй, момичета, ако знайте каква съм пишман готвачка   chef ... мъча се и се мъча с проклетото зеле, колко било полезно и т.н..... Миналия път го хвърлихме, днеска май мене ще ме хвърлят вече... Гледам за шунки се коментира, аз досега не съм намерила някаква, дето да отговаря на изискването по книгата за 2 % - 4 % мазнина. Не че гледам всеки път, но когато търся, се оказва, че на повечето няма съдържание, различно от месо и много Е-та, никакви проценти и така аз не вземам. Саламите заместваме в момента с пушен пуешки бут от Фантастико, може да е солен и пушен, ама си е разнообразие. Изяждаме (двамата с мъжа) около 2 парчета по 700 грама за седмица, понякога - по-малко.

Аз за 11 дни съм свалила 4 кг. Това не е ли малко?

Според мен резултатът е страхотен... разбира се зависи от мноооого неща, но чак пък "малко"???

spring, за микровълнова има рецепта за кекс и хляб, също имаше и няколко манджи, ако искаш - ще ги препиша, но не помня авторите и затова не ги казвам в момента, да не се обиди някой. Днес направихме торта от кекс в микровълновата + крем от рецепта за торта, много добре стана   chef

ЗлаВещица, ами честно да си кажа не държа тази тема да се напълни с хора, които ме познават лично, особено пък с колежки от работата... Много е егоистично, знам, но аз съм си малко дръпната. Затова питах може ли само "Увода" по e-mail-а, пък ако има интерес - ще му мисля тогаз... срам

Sun, липсваше м(н)и   bouquet

Мишле_, и аз съм страхотен фен на чашите, по-точно на големите чаши тип за чай, но в тях си пия кафето, едва се сдържам като видя някъде... Дай боже всекиму такъв ефект от плоския данък, явно ти е прилична заплатата, за да се усети чувствително...

Снимките от Бургас и от Стара Загора са много хубави!

Fancy N, имаш прилика с О. Тоту в погледа според мен Simple Smile


На всички желая слънчев и режимен ден
  bouquet

П.С. Аз ще дойда на срещата, дано се познаем... то с толкоз снимки...
Само малко ме е яд, че ще испусна м.к., ама...
Виж целия пост
# 370
Добър ден и от мен!
djufka, бързо да се оправяш, че да не изпускаш повече срещи...Мен много ме е яд, но...разстояния, какво да се прави!
Най-напред да благодаря за подкрепата на всички ви... Hug Hug Hug
То мрънкането ми явно уплаши кантара и тази сутрин ме изуми...цял 1 кг го е хванала липсата! Качвах се и слизах 100 пъти, да не би да не съм се събудила, но все така си показваше. Ей, много голям кеф! Засега мисля да не променям лентичката, за да не предизвиквам съдбата...Ако и утре е така тогава...
Как ми се иска да ви разцелувам!!! Heart Eyes
Да си изкарате страхотно на срещата и много да се снимате, за ди имаме мотивационни материали...
ЧЕСТИТО И НА ОСТАНАЛИТЕ С НАМАЛЕНИЯ!
Хубав ден!  bouquet
Виж целия пост
# 371
Били, как си, мила? Нещо се позагуби тези дни, та те мислех  Hug
Добре съм вече.Много мъка има по този свят и не ми се пишеше за храни и режими.Понякога си мисля колко съм дребнава и как пропилявам важни моменти...ей такива работи...Но, вече съм добре.Знам, че мога да правя добро и се чувствам пълноценен човек.Малко попрекалих с количествата на храната-позволени въглехидрати, и сега трябва да съм доста внимателна.Давам си няколко П дни и така...
Иначе си ви чета постоянно. Hug
Виж целия пост
# 372
Привет,Дюканки! Sunglasses
Виждам,че има затишие в темата.
Явно времето е хубаво и всички използват почивката за разходка или домашна работа.
Днес ми е последен 5-ти П ден и съм си приготвила супа топчета от пилешко,а за вечеря ще имам печена рибка.
От сега се облизвам за утрешните зеленчуци!
Успех на всички и  Hug!
Виж целия пост
# 373
Момичета, време е за обяд, а виждам, че още никой не е сервирал.... Thinking
Май и днес ще сте на моя "издръжка" Hug
Аз в момента хапвам ето това: , взимайте си докато е още топло! Hug
За тези, които са на П - да не пипат броколите и млечната салата! Naughty
Ето ви и нещо за преглъщане:

Да ви е сладко! Hug
Виж целия пост
# 374
Добро утро момичета  afwitch
Сузана, мерси за кафето и браво за намалението  newsm51
Екстакт, браво за намалението!  smile3501
Даренка, казваш че си на гости на мама, но не казваш дали има нарушенийца   Crazy
Пинки, виждам че питаш за малката стаичка и 10-те дена. Аз имах проблема и набързо след това се научих да си правя и ям супички, а не сухи меса.  Mr. Green
Ним, и аз бих те посъветвала да отидеш на лекар  Peace
Бургазлийки, много сте хубави   bouquet
Джини, явно ще трябва да се адаптираш. Всеки стомах приема промените по различен начин  Confused
Гуди, много си ти е добро свалянето. Все пак и тук важи адаптацията - не може винаги да е много, организмът се приспособява  Peace
Жедира, знаех си, че може да оставиш Борянка за малко на някой друг  Party
Катя, мерси за водичката  newsm51
Криси мб, прекрасен резултат  smile3525
Мишле, 300 грама изобщо не са малко   smile3501
Христина, всеки се оплаква, че сваля бавно, ти си единствената, която не го прави, то няма и повод де    smile3503
Дори, тежка нощ, а???   newsm47
Вани, Ейпъл, сега пред мен има един Танг. Та съдържанието му е захар, киселина, подсладители(натриев циламат, аспартам, натриев захарин) атни-утаител, аромати, стабилизатори, железен цитрат, малтодекстрин, витамин С , оцветители, витамин А, ацета). Честно казано при наличието на тези подсладители ми се струва съмнително някой да слага захар вътре. Лично аз използвам Фрути и Съни, те си ми харесват и Танг не купувам, сега имам по изключение. Та едва ли има захар, но все пак ако ви е страх може да го заместите с останалите разтворими сокчета. Въглехидратите вътре са 1.3 гр.
Зеленко, явно съм те разбрала погрешно. Мисля, че в случая няма проблеми   bouquet
Марини, чесито килце  smile3525

Кри   Hug  Фенси   Hug  Зайка   Hug  Баева   Hug   Блеки    Hug  Фоли  Hug   Джуфка   Hug  Сисита   Hug   Били    Hug  Волна   Hug  Кати   Hug  Калиакра    Hug  Муцка   Hug

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия