Стриктна съм Дюканка, бивша дебеланка! - 73 тема

  • 28 118
  • 600
# 345
 newsm51  love001
Виж целия пост
# 346
Добро утро!
Надявах се да съм само настинала ,но съм лепнала гаден вирус. Cry
Температура ,гърлото ме боли ужасно ,не мога да говоря ,всяко мускулче по тялото ми  е изтръпнало...от цялата тази работа един плюс,нямам проблем с 00...
Толкова се канех за тази наша среща...нали скоро пак ще има Praynig
Ще чакам да споделите емоциите тук  bouquet
Виж целия пост
# 347
Добро утро и от мен! HugМомичета,да ви питам последно колко дни да правя ударния 7 или 10?Кое ще е по-добре?Моля ве посъветвайте ме като по-вещи в режима PraynigПриятен уикенд ви желая!
Виж целия пост
# 348
Днес съм добре, навих мъжо да почне с мен. Simple Smile До тук съм -2 кг за 3 дни.  bowuu Може и за това да ми става лошо, това си е шок за организма. Благодаря на всички за подкрепата и хубав слънчев ден  ви желая.
Виж целия пост
# 349
Добро утро!От мен е третото кафе.Я, да видим кой ще устои на изкушението!Който вземе бисквитка, да си признава веднага! hahaha
Виж целия пост
# 350
Ним,радвам се,че днес си добре,успех ти желая и на мъжа ти също,а Дюкан казва за хора с ниско кръвно,каквато съм и аз,да се ограничат течностите до 1.5л дневно и че може да не се изключва солта,опитай Peace
sisita82,5 са достатъчни,неведнъж сме дискутирали с момичетата,че след 5-ия ден свалянето спира,но ако си набрала скорост пробвай до 7,10 са прекалено много и се правят само под лекарско наблюдение  Simple Smile
Били,е що така сега с тия бисквити  ooooh!Ти мина в трета и сега... Hug
Виж целия пост
# 351
Момичета пропуснах да ви кажа че направо минах на смесен режим и мислая така 1 месец да карам,после ударен 10 след това пак на смесен.Мога ли да си позволявам такива волности
Виж целия пост
# 352
Момичета пропуснах да ви кажа че направо минах на смесен режим и мислая така 1 месец да карам,после ударен 10 след това пак на смесен.Мога ли да си позволявам такива волности

Това вече е друга диета,защо не караш примерно2П/5ПЗ,има и такъв вариант newsm78Освен това от линийката ти виждам,че искаш доста да сваляш,защо не си караш 4/3 или 5/5,което си е класика,другото просто няма да доведе до желания резултат  Peace
Виж целия пост
# 353
Мами може ли да ми кайете къде точно да погледна за рецепти ,който стават и за кърмачки.Благодаря ви предварително
Виж целия пост
# 354
http://dukanskirecepti.wordpress.com/2007/12/11/
Виж целия пост
# 355
Екзакт, ударен режим се наричат само първите П дни. След това се редуват П и ПЗ. Според мен да продължиш 5/5. Peace
Били, как си, мила? Нещо се позагуби тези дни, та те мислех  Hug
Ним, добър резултат, хапвай на често и пий водичка. Повечето сме минали през неразположения  първите дни. Гадно е, но се преживява. Все пак гледай да почиваш по възможност повече. Peace
Сисита, не мога да преценя състоянието на организма ти. Всичко зависи от това как се чустваш. Аз лично бях запланувала да изкарам 10 ударни и го направих. След първоначалния шок на организма, свързан с главоболие, прилошаване, виене на свят, причерняване и т.н. не съм имала проблеми. Помисли! Прецени! За това, което искаш да сваляш, аз бих направила 10 дни.  Peace
На всички  Hug
Джуфка  Hug
           
Виж целия пост
# 356
Здравейте и от мен момичета!

Най - после и аз да се включа.
Хубава бургаска срещичка си спретнах ме нали newsm10 Момичетата са страхотни. Изкарах ме си чудесно.
Аз днес имам месечник 1 МЕСЕЦ С ДЮКАН - 8 КГ. Мисля, че резултата не е лош.
Виж целия пост
# 357
                                   Добро утро и от мен момичета-кокичета. Hug Hug Hug

 Аз чак сега седнах да ви почета и да закуся с любимия си кекс.Нали съм на работа вече,и се налага да се мобилизирам от рано да шетам из къщи.
 Софиянки,пожелавам ви приятно да си прекарате на срещата днес.Направете много снимки,и ви чакаме довечера да разказвате. Hug  bouquet
Джуфка мила  Hug,пожелавам ти бързичко оздравяване.
Кри,много си  активна от сутринта. Hug  bouquetТи си ни пътеводната звездичка.
 
 Гушки и целувки на всички.Весел и приятен уикенд ви пожелавам.  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 358
Добър ден и от мен!
Едва сега сколасвам да седна пред компа.
Ако знаете само колко работа свърших до сега smile3521
   goodscale  luvbed   kiss  kaffeetrmker_2   cook   wash   newsm79   hang    и сега съм  
Честито на всички с намаления!
Сега се връщам да изчета какво съм пропуснала от снощи и пак ще се включа!
А, забравих! Тази сутрин съм с мъъъъничко минусче, но все пак е нещо- -300г!
Много  на всички ви!
И чудесна събота ви пожелавам!
Времетое чудесно- излезте навън!
Виж целия пост
# 359
добро утро!
Момичета,след вчерашното Велико плюскане съм -800гр.и съм адски доволна.Вече съм -9800гр,но кожата ми...... Rolling Eyes.много взе да се набръчква.Явно трябва да взема добри лосиони,за да може да й пооправя елстичността!!!Доста зле изглежда(особено тази на краката.За гърди и корем имам лосиони).Като я показах на мъж ми ,се шашна.Всички се радват,но са и обезпокоени от бързото сваляне на теглото ми.....То не е нормално за 20 дни,толкова килца да се свалят Thinking Blushама ям ...незнам на какво се дължи това....предполагам на наистина многото ми кг,които ще споделя колко са били,като отслабна с 30-35:)
какви шунки препоръчват освен Финес на Никас???
Лек и успешен ден  bouquet
Отиваме на разходка 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия