Стриктна съм Дюканка, бивша дебеланка! - 73 тема

  • 28 118
  • 600
# 405
Вещи,и аз се радвам,че още ме помните.Като се има предвид условието-ако не пишеш в две теми да си вън,направо всеки път не вярвам като видя,че не сте ме забравили.Ама няма как да го спазя при тоя темп на писане-за две седмици 6 теми.Не ходя в залата,защото компютрите са много стари,няма кирилица,даже няма букви по клавиатурата.Тук вече има толкова много нови момичета,че направо не е за вярване.
Виж целия пост
# 406
Какво време е навън само!!!!  Party
Досега се мотах с приятелки..шопинг, фитнес, кафета ...КРАСОТА!!!! Във фитнеса докопах една свободна пътека и вървях ( ама мнооого бързо ) 40 минути. пот се лееше обилно... Сега ми е сънливо и леко уморено, обаче ще имам гости и ще почвам да се стягам. Мъжо вади барбекюто. За гостите свински пържолки, за мен пилешки. Абе аз съм просто един режимен ангел!!!!!  Crazy
Пухче   Hug

И на всички вас  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 407
Пухче, в списъка си, защото знаем обстоятелствата - не си у вас, нямаш компютър и си стоиш на режима. От списъка махам тези, които доста време не са писали и в повечето случаи се оказва, че не пишат наистина защото не са режимни Simple Smile
Виж целия пост
# 408
Блеки,Вещи Hug
Нещо всички позачезнаха днес,сигурно е заради хубавото време ,или пък срещата на софиянки,чакам снимки  Flutter
Виж целия пост
# 409
Здравейте!
Сисич,честит първи месец на Дюки Hug
Вече минава 16 часа и другите са сигурно във вихъра на дискусиите,а аз боледувам гадноооооооооооо Cry
Лора ,Пия ремантидин.Било специално за вирусни състояния....обаче ще поръчам да ми вземат и Таилол. Hug
Вещи Hug
Виж целия пост
# 410
Джуфка дано оздравееш по скоро,че много кофти тоя грип  bouquet
Виж целия пост
# 411
с приятелки..шопинг, фитнес, кафета ...КРАСОТА!!!!
Само аз съм 12 часа на бачкане
Джуфка, скорошно оздравяване!  bouquet
Деси вал,  май само двете с тебе не сме на разходка Sad
Виж целия пост
# 412
Здравейте, милички!  Hug
Днес ми е толкова мързеливо. Вкъщи всичко е надолу с главата, а не ми се захваща с нищо.  ooooh!
МимиЗ, добре дошла и успех!   bouquet Явно при теб се е олучила т.нар. "имунизация" вследствие от диетите. Не се отказвай, зареди се с търпение и ще успееш.  Peace
Муцка, Куини, Рокси, Волна, Кри, Ябълчице, Зелено човече, благодаря ви, милички!  Hug Heart Eyes
Авана, честито намаление!  Hug Моят съвет е да не се захващаш с никакви дъвки за отслабване и други подобни боклуци.  Peace
Баева, Фортунова, Рачонка, Klemi, Криси мб, Инка кар, страхотни сте!  Hug
Фенси, Сузи и Вещи, прекрасни сте!  Hug
Всички сте истински дюканки - прекрасни, чаровни, свежи!  Heart Eyes
Ичката83, няма да се отчайваш.  Naughty Hug Намали млечните и се зареди с търпение и оптимизъм! Ще успееш!  Peace
Куини, честито намаление!  Hug
Мишле, чудесни придобивки!   thumbsup Със здраве да си ги носиш! Честито минусче!  Hug
Хриси, браво! ЧУдесен резултат!  smile3501 Яденето ти ми се струва малко. Честито минусче!  Hug Мажи се с дълбоко овлажняващ, подхранващ и стягащ балсам за тяло.  Peace
Сисита82, честито намаление!  Hug Според мен повече от 7 ударни недей да правиш без да те наблюдава лекар.  Peace
Сузи и, честито намаление!  Hug
Екзакт22, честито намаление!  Hug Не е добре това, което си намислила.  Naughty Спазвай си режима по правилата на Дюкан.  Peace
Абракадабра, и на днешни снимки ще се радваме.  Wink Със сигурност не ти е нужен коафьор всеки ден, за да изглеждаш добре.  Hug
Сузана63, браво!  smile3501 Страхотни намаления в сантиметри!
Мария, честити 3 месеца с Дюкан!  Hug
Сисисча, Криси мб, Klemi, Фанта, Нинна, Тотуниа, честит 1 месец в дюканските редици!  Hug
Гууди, браво! Страхотни резултати!  smile3501 Не увеличавай ударните дни, продължавай си с 2-ра фаза.  Peace
Джуфка, бързо оздравяване!  Praynig Hug
Ним, честито намаление!  Hug Радвам се, че вече си добре!  Hug И успех на половинката!  fingerscrossed
Марини, честито намаление!  Hug
ПухчеHug Радвам се да те "видя"!
Сбъдваща мечти, дано леко да изкарате шарката!  Praynig Hug
Фенси, не плачи, мила!  Hug Нали ние сме тук.  Wink Ето, специално за теб: http://www.youtube.com/watch?v=tUfZA_uB9qw

Много прегръдки и целувки на всички!  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 413
Страхотно време, направихме с дребоса страхотна разходка. А и предишните 3 дена пак такива разходки от по 2-3 часа си правихме, че и мъж ми не беше на работа и беше супер. Чак мускулна треска имах на прасците  ooooh! Явно колко съм обездвижена през зимата  ooooh!

Продължавам с режима, но сега съм в МЦ от вчера и ми е едно криво и подуто, не смея да се кача на кантара, че да не се разочаровам. Ще се премеря след нялколко дена. А и си мисля, че като карам трета олекотена фаза няма да свалям толкова бързо като останалите (но честно казано не спазвам всички гала вечери, както и не ям хляб, дали е грешка  newsm78 ).

А и мъж ми и той продължава в дюканските редици  и май и свекърва ми и тя е бъдещ член  Mr. Green (вчера беше сготвила само режимна храна, бяхме им на гости  Peace ). Така, че дюканските редици се увеличават определено. А май и една приятелка зарибих, абе.... ставам за агитатор, нищо, че не съм все още пример за показване.

Хубав уикенд на всички и приятно изкарване на срещата довечера.
Виж целия пост
# 414
с приятелки..шопинг, фитнес, кафета ...КРАСОТА!!!!
Само аз съм 12 часа на бачкане
Джуфка, скорошно оздравяване!  bouquet
Деси вал,  май само двете с тебе не сме на разходка Sad

Hug Hug Hug Както се казва ще изгрее и на твоята улица слънчице.. Аз само като си представя какво ме чака пак на работа от понеделник и ми се приплаква...Но и то ще отмине..
Виж целия пост
# 415
Пухче, в списъка си, защото знаем обстоятелствата - не си у вас, нямаш компютър и си стоиш на режима. От списъка махам тези, които доста време не са писали и в повечето случаи се оказва, че не пишат наистина защото не са режимни Simple Smile

А-а-а- , Вещи - не така! Naughty
Аз например - най- стриктно си дюкансктвам!!! Ама то - часове ми трабвят да насмогна с четенето, и често се оказва, че е това което съм искала да ви попитам - вече е обяснено - точно и ясно.... От вашата виртуална компания не се отказвам !!!!!  PeaceТа ако може , така ... да те помоля, все пак.....през последните дни още 1 кг от мен се разкара.  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 416
Благодаря ви, момичета!  love001


Сънче, страхотен поздрав! Grinning Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 417
Сецилиа7, честито намаление!  Hug
Фенси,  Hug
Виж целия пост
# 418
Здравейте милички  Hug
Да поздравя всички с намаления   bouquet
Марини, браво, видя ли стресна го кантара май  Grinning
Бургазлийки, Старозагорки, много сте свежи и прекрасни Hug
Аз пак съм болногледачка, както си и знаех сега баткото се разболя. Ужасен е този грип-цял ден поддържа температура 39 и нагоре  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 419
Ето и аз насмогнах да наваксам с четенето и даже да се включа  Mr. Green - от вчера следобяд бяхме без нет  #Cussing out - тъкмо се канех да прочета някоя от Дюканските рецепти за нещо сладичко и кръц  #Crazy Но сега след като прочетох пропуснатото ще си намеря някоя рецептичка по вкуса  smile3508 Аз от вчера не съм мръднала - до сега съм само -1,600кг, но се надявам кантара пак да тръгне надолу  Praynig А иначе от днес съм уж на ПЗ, въпреки, че до момента не съм яла зеленчуци  newsm78 Чудя се как да ги редувам 3 ПЗ/4П или 5П/5П - какво ще ме посъветвате   Thinking

Дано си изкарат хубаво момечетата на срещата днес   bigdance2 - аз нали съм с бебка и няма как да отида, но виртуално все едно съм там - като видя снимките съвсем ще си го представя  newsm24

Фенси - не плачи миличка - и утре е ден   Nature Sunny  newsm51

Айде весело изкарване на всички, които ще отидат на срещата днес и чакаме мнооооооого снимки  smile3509

 Hug за всички


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия