Стриктна съм Дюканка, бивша дебеланка! - 73 тема

  • 28 117
  • 600
# 60
Здравейте пак!
Пинкито, браво на теб, в тази ситуация, проявяваш завидно чувство за хумор. И каква вечер в 5 часа сутринта? hahaha  JoyДано бързо се оправите. Hug
Катя, Майка Зайка,  мерси за кафенцата, много сте  ранобудни. Hug
Катяджин, ти кога спретна и закуска. Ей , пълно обслужване рано сутринта.  JoyHug
Фенси, Сузана   Hug
b]Елфа, [/b] хубаво си го замислила, нали няма да прегрешаваш на купона.  bouquet
Перла, какви са тези изкушения. Искам рецептата. Joy
Сисисче, никакви прегрешения повече, да не с е разправяме. Hug
Талис, много телеграфно. Hug
Грийн , мерси за поздрава, ама и ти минаваш само. Не плачии, временно е, ще мине. Има такива периоди Hug
USER 1 ,  Hug
Екзакт, честити 300 гр., продължавай надолу. Hug
  Даниа, Кри Hug, ще се видим в събота.Hug
Рокси Клеми, Вани ник, Джини, Светла, Цвети, Бейби дол, Лора ,  Ним, Калиакра,Ралче, ДВВ,  Блеки :hug:
Дидочка, Деси Вал, Мишле, Дивана, Блондинка, честито намаление. Hug
Марини, специални поздравления  Hug

Ако съм изтървала някой, да се оплаче, където трябва. Joy
Лек ден засега.
Виж целия пост
# 61
Да се запиша и тук! Момичета ,честито на тези с минусчетата!Аз съм с вас от 14.01.08 и съм свалила 6 кг. до сега.Като ви чета резултатите,ми се струва,че са малко....така ми се иска да смъквам по-бързичко....,но тези пусти кила не съм ги качила за 1 месец,че да искам да ги сваля за толкова,нали ...Търпение му е майката!
Отивам да поработя малко.НА всички пожелавам чудесен и усмихнат ден!  bouquet
Виж целия пост
# 62
http://www.vbox7.com/play:15292c00
(но не ви пожелавам историята в песента)
Хм, тъкмо такива мисли ми се въртяха из главата днес сутринта на път за работа, като се сетих, че наближава 14 фревруари  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 63
Айййй НАЗДРАВЕ и от мен!  Crazy

Виж целия пост
# 64
И линийката си поднових. Наистина се сваля в трета фаза, въпреки че понякога имаме леки забежки от режима или пък почти не ядем Embarassed
Виж целия пост
# 65
Вещи   Hug
Пинкито, дано бързо да оздравеете  Peace
На Катетата, Майка Зайка, Перличка, много мерси за кафенцето и закусчицата  Heart Eyes
Зеленко, честит петък и на теб - това е любимия ми работен ден  Twisted Evil
Честито на всички с намаления   bouquet
Аз съм се застопорила на 58 и точка-няма мърдане. Много ми е криво, Фоли, къде сииии?
На всички честит празник и голямо гуш  Hug
Виж целия пост
# 66
Добро утро, мили мои сърежимнички!  Hug Hug

Много ми е кът времето напоследък, затова ще пиша без да съм прочела, но просто не мога да не споделя.  Simple Smile
От както съм на режима, два пъти промених прическата си. Първия път отрязах драстични 20 см коса и смених леко фасона, а вчера, освен, че още отрязах, я и боядисах. Сутринта се гледах в огледалото и се чудех аз ли съм, не съм ли... Променя ми психиката този режим. Прави ме по-смела и уверена. И ми харесва.  Blush
Тази сутрин, след като половин час се преобличах (накрая получих ултиматум, че ще си ходя пеша на работа  Mr. Green), попитах как изглеждам. Отбелязвам само, че винаги ми се казва истината, дори това да предизвика ново преобличане. И обикновено чувам "добре" (щот' съм мадама с вкус, макар и овална  Joy). Днес обаче, ме позагледа повече и каза "ммм, много добре". Ей, крила ми поникнаха! После в офиса имах още 5 минути хвалебствия от шефката, как прическата ми подчертавала очите, колко съм елегантна (идвам с пола веднъж на 4 месеца)...

Обаче,  Naughty аз не мърдам надолу.   Sad Забелязвам следната тенденция - свалЯ 1 кг, на другия ден качА половината и после го свалям сума време отново. Странна работа, но още не мога да го отчета като закономерност, защото съм на режима само от месец и половина. Но, ако за втория месец отчета спад с по-малко от 3 кг, ще се омърлуша. Не искам чудеса като в ударния, но поне едно стабилно темпо...

Тази сутрин и моят кантар отчете намаление -1кг,след дългия застой Grinning
Колко дълъг беше този застой?

Хубав петък на всички! Надявам се до неделя да ви изчета (то ще има още 2 теми поне), че и старата не съм довършила, но мнооого работа ме дебне!   bouquet
Виж целия пост
# 67
Момичета,  Hug  днес правя 6 месеца с чичко Дюки!

Много съм щастлива, че ВИ открих!



Не знам защо бях сложила цветя.... чак сега се сетих, че трябва да черпя.

Пожелавам ви страхотен ден и умната с виното!  Wink
Виж целия пост
# 68
Дюканска среща, София, 02.02.2008г. в ДИВАКА на "Христо Белчев"16, от 16 часа-събота.
Не на Гладстон, а на "Христо Белчев"16 е срещата този път.

Прилагам линк за карта на мястото на срещата  ето го
Виж целия пост
# 69
Честита половингодишнина, Мише! Поздравления и за впечатляващия резултат по отношение на килограмите!  bouquet Тия дни гледах и снимките ти преди и след Shocked
Случихме на режим!  Joy
Виж целия пост
# 70
Розичка, сега разбирам, че сме адашки  Hug. Вчера забравих да ти кажа едно мерси, задето ме изкара "момиченце".

Елена82 и Елена - и двечките от Варна! На по-"старата" дюканка  Hug добре дошла отново! Радвам се за теб.

Pinkito, дано бързо оздравеете  Praynig

Клеми, Екзакт, Деси вал, Дивана Блонди, честито намаление

GreenApple, Лора нечестито. Жалко за покачването.

Джини, бързо да казваш какво скри снощи.

Волна, честито ти бачкане, почна значи! Дано имаш възможност да похапваш достатъчно и режимно

Калиакра, ДВВ, Елена - радвам се, че варненските редици се сплотяват отново! Къде чезнете бе, хора? Мислете за среща, да се запознаете с Волна, а и по-новите момичета трябва да приобщим!

За мен пък днес не е никакъв Трифон Зарезан, чак на 14-ти.

Михаелка, честито ти! Половин година, която ти донесе поне един огромен успех  bowuu

Бачи, Вещи, Кри, Фоли, много  Hug Какво се разчувствах заради Мишето. Нали вие ме посрещнахте така чудесно преди половин година.
Виж целия пост
# 71
Мишеее- честити 6 месеца и честито ти преобразяване, да си здрава, щастива и все така прекраснаbouquet
Абракадабра- браво, само така-  bouquet
Дори, Блеки, Мишле, Фоли, Бачи, Вещи- целувам ви много- Hug
И всички други де- Hug Blush
Аз се наливам с вода и чай, ама много, вече изпих литър и половина течности- ooooh!
Виж целия пост
# 72
Добро утро и от мен! smile3525

Вещи   bouquet мерси за темичката

Кри Благодаря ти за коментара за линийкита!Поиграх си снощи.

Елена - значи освен,че сме адашки ,сме и във Варна,успехи ти желая!   bouquet

mihaella77 Честита ти половин година с Дюканчо и момичетата и още успехи!   bouquet

Така, аз днес съм още - 1кг. newsm44 много се радвам ама все се страхувам после да не си ги върна............. Tired
Отивам да си оправя линийката,значи общо - 6кг.
Виж целия пост
# 73
Здравейте и от мен,милички  HugАз днес се очертава да си седя в къщи,детенце ми е болно,снощи взе да вдига температура,а от сутринта и повръща  Лошото е,че с моя късмет пак изпускам Дюканската среща,а я чакам толкова отдавна  Почти си оправих пораженията от няколкото поредни "гала-вечери" миналата седмица  и сега си поднових линийката и докато не я стигна няма да си правя гали,взех си ги в аванс Лошото е,че в темичката дори когато имам някакъв проблем не мога да се надявам на съвет,защото новичките са с по-належащи проблеми и много се надявах на дълъг и приятен разговор за режима на срещата,както и да е ,тази седмица цяла седмица ми е на карък Няма повече да ви се оплаквам,пожелавам приятен ден и много минусчета на всички  Hug
Виж целия пост
# 74
Михаелка, честито 6 месеца. Постигнала си невероятен и респектиращ резултат  newsm51
Дори, бре мен къде ме забрави сред варненките  Hug
Жедира, много съжалявам за детенце, дано бързо оздравеете  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия