Бременна съм!
Весе, направо ли е така?

Желая ти лека и абсолютно безпроблемна бременност и здраво бебче!!!Кога се очаква събитието - да не би да е хубаво скорпионче,като мен.


И в нашите очи да блестят радостните лъчи на щастието заради щастието на наша много специална и обичана приятелка. Пожелавам ти това
, а от мен това
до щастливия миг. 




стискам палци и вярвам ,че този път всичко ще е наред ти само се пази
. Аз знам, че този път всичко ще е наред и ще си гушкаш накрая една сладка принцеса.
на всички!
Коя е другата бременна? Да си признава, че да не правя едно и също нещо два пъти. Срок до довечера.
Коя е другата бременна? Да си признава, че да не правя едно и също нещо два пъти. Срок до довечера. 

- просълзих се от кеф и немога да спра да подсмърчам. И аз като Мерри 2-3 пъти се връщах да прочета новината (то толкова направо, та чак шашкащо).
и положителни мисли!Препоръчани теми