Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Защо все още има педиатри, които проявяват арогантност и не четат, като по този начин застрашават здравето на децата ни?
Как една майка може да получи информация за кърменето и захранването на бебето си?
Как може майката да се справи с некомпетентния педиатър?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Защо все още има педиатри, които проявяват арогантност и не четат, като по този начин застрашават здравето на децата ни?
-
Как една майка може да получи информация за кърменето и захранването на бебето си?
-
Как може майката да се справи с некомпетентния педиатър?
-
Какви са проблемите, свързани със захранването на бебета в България?
-
Как може майката да се справи с натиска от страна на другите за ранното захранване на бебето?
За съжаление обаче и в списанията има противоречива информация и не се отрича ранното захранване, не се говори достатъчно за кърменето, даже често има статии против изкл кърмене, защото кърмата след определена възраст била крайно недостатъчна за детския организъм. Това, разбира се, не ме учудва, нали тези списания се издават с помощта на рекламите на производителите на АМ и детски храни.