44 теми за раздумка в Америка

  • 17 252
  • 298
# 105
Здравейте!  wavey

Аз отдавна не съм писала...  Joy  та минавам (пак) да се изкажа...   animal085

аз съм с Канон 28-135мм 

Нашия другия е Сони 18-200мм, но нещо не ме кефи... светлочуствителността му е по-слаба от на фиксирания - ползваме го само навън и то понякога.

МрсГ, мерси за комплимента, но тя онази снимка е 36ч след раждането. Пък и вие сте я виждали само в малък размер - убегнала ви е красивата ми пъпка с връхче, която краси дясната ми буза.  newsm56


Ми туй бебе на 5 месеца изглежда като година по-голям от Ноли  Shocked. И защо е в "седнала" количка? Това значи ли че мога да слагам Ноли вече да седи в количката?  newsm78

айде стигаааааа от мене      newsm49
Виж целия пост
# 106
Дани го слагах на една възглавница отгоре върху завивките ни, и мен ме беше страх да не го задуша. После обаче ни стана комфортно, и си го гушках, а и той все се буташе в мен...

Дженоо, теб да не са те прихванали българските "да не се слага да сяда, ще му се натовари гръбчето"? Аз подпирах Дани на бопи-то от крехка възраст.

Гледам, и Мисис Джи, и аз днес усилено изпълняваме новогодишната си резолюция... ще ми се върне през останалите дни на седмицата.  Mr. Green

Айде да не съм съвсем безполезна, според нови изследвания, няма връзка между ваксини и аутизъм:
http://www.babycenter.com/204_mercury-in-childhood-vaccines-coul … ls-stu_5227645.bc
Виж целия пост
# 107
Ох, добре че влизам тук да разбера кой кого зарязал и кой има нова любов из американските селебрити-та. tooth

Дженче, гледам започваш пак кампанията "Да Научим и Изучим Емотикона!" book

Слагай седнал кака, слагай, нищо неема му стане на Нолчо. А за пъпките не ми говори, и аз голяма жена и аз съм станала и пак с пъпки се разхождам, и синът ми ме поглежда любвеобилно и с малко сладко пръстче ги посочва и казва "на мама пъпките" . И особено сега след една процедурка миналата седмица да видиш как хубавичко ме инфектираха и сега съм красавица първа. 4470

Последно реших да звъня и даже ако трябва да отида на място да се срещна с посланика на Руската (не)демократична федерация на республики, билетчетата ей така ще ни изгорят иначе, а и любимия, любимия... чак юни ми се очертава на мен да го видя, а на сина му кой знае кога... мамка им и визи Banghead

днес ми е трудна трудовата мотивацията и на мен и затова си лягам вече. Sleeping
Виж целия пост
# 108
Ей, не 44 ами не знам колко теми сте захванали  Laughing

Сори за Патриотс. Ама и рекламите не струваха тази година; аз от футбол не се интересувам, ама по стар обичай намерих рекламите да гледам  Mr. Green

Индиана, хубавица Ангелинка  Simple Smile И колко много коса!!! Моите и двамата бяха (и са...) плешковци; язък, никой не хвана моите къдрици.

За обективите, МрсГ, много го гледах този 85мм, ама за мен май става много дълъг с кроп фактора, а и тялото на моя апарат ще му дойде леко. Професионална работа е това, завист, завист  Flutter

Много обичам Ейми Уаинхаус (въх, как го написах!), ама напоследък само за наркотици я цитират; концерти отложи; жалко за този глас и този талант. И предишния и албум е много хубав.
Виж целия пост
# 109

Слагай седнал кака, слагай, нищо неема му стане на Нолчо. А за пъпките не ми говори, и аз голяма жена и аз съм станала и пак с пъпки се разхождам, и синът ми ме поглежда любвеобилно и с малко сладко пръстче ги посочва и казва "на мама пъпките" .


Ма чаровник бе!  Hug Много се смях! И аз имам пъпки и свеки редовно примъква по някой крем, пуска коментари, предлага ми да ги стиска...

Бистре, успех с тия ултратъпи бюрократи! Не им се давай!!!
Виж целия пост
# 110
На Зорница току-що й монтираха короната, и я цепи тиквата. Взима си детенцето и отива да обикаля детските градини. Мамка му и живот.
Виж целия пост
# 111
На Зорница току-що й монтираха короната, и я цепи тиквата. Взима си детенцето и отива да обикаля детските градини. Мамка му и живот.

Честита коронка! Да ти издържи дълго време!  Laughing
Виж целия пост
# 112
Софко, за много години, да си жива и здрава!   bouquet

Гледам, и Мисис Джи, и аз днес усилено изпълняваме новогодишната си резолюция...

Тъй, тъй.  На мен тази резолюция ми стои на поличката точно до онези другите две- за working out и being more orgаnized.  Wink Embarassed

Бистра, това е абсурд просто! Дано се оправиш някакси, това с консула е добра идея. Бори ги, не се отказвай.


И стига моля ви се сте говорили за пъпки.
  Laughing
Виж целия пост
# 113

Ми туй бебе на 5 месеца изглежда като година по-голям от Ноли  Shocked. И защо е в "седнала" количка? Това значи ли че мога да слагам Ноли вече да седи в количката?  newsm78

Полулегнало е, не е седнало. Можеш да го слагаш, естествено. Аз само така разхождам Борис, защото той иска вече да гледа.
За седнало се смята най-изправеното положение на облегалката. Затова препоръчват да е около 6 мес., когато позаякват, защото иначе трябва да го овързваш целия да не се кандилка.

От уважение към MrsG, няма да споделя с какво се събудих тази сутрин и аз. Тялото ми ме наказва за снощното ядене на шоколад  Laughing
Виж целия пост
# 114

И стига моля ви се сте говорили за пъпки.  Laughing
значи да не ви ъпдейтвам, за това колко са излезли от вчера насам? Simple Smile

Значи, руския посланик не се среща с простосмъртни български граждани, няма такива неща в неговия ден. искам само да ви цитирам част от биографията му ....Образование высшее. .... 1978 г. окончил  высшую партийную школу при ЦК КПСС. На государственной работе с 1975 г..... no comment......
изпратих му имейл, да видим ще има ли сми... Rolling Eyes поне за това ви ъпдейтвам Simple Smile
Виж целия пост
# 115

И стига моля ви се сте говорили за пъпки.  Laughing
значи да не ви ъпдейтвам, за това колко са излезли от вчера насам? Simple Smile

Значи, руския посланик не се среща с простосмъртни български граждани, няма такива неща в неговия ден. искам само да ви цитирам част от биографията му ....Образование высшее. .... 1978 г. окончил  высшую партийную школу при ЦК КПСС. На государственной работе с 1975 г..... no comment......
изпратих му имейл, да видим ще има ли сми... Rolling Eyes поне за това ви ъпдейтвам Simple Smile

И той мухльо на государственной работе. Дано знае кво е имейл и как се ползва.  Twisted Evil
Виж целия пост
# 116
Софко, за много години, да си жива и здрава!   bouquet

Аз, таковата, утре съм...  Embarassed, ама мерси   bowuuHug!!!
Виж целия пост
# 117

И стига моля ви се сте говорили за пъпки.  Laughing
значи да не ви ъпдейтвам, за това колко са излезли от вчера насам? Simple Smile

Значи, руския посланик не се среща с простосмъртни български граждани, няма такива неща в неговия ден. искам само да ви цитирам част от биографията му ....Образование высшее. .... 1978 г. окончил  высшую партийную школу при ЦК КПСС. На государственной работе с 1975 г..... no comment......
изпратих му имейл, да видим ще има ли сми... Rolling Eyes поне за това ви ъпдейтвам Simple Smile

Мъжа ми каза, че руското посолство тук не желаят да се срещнат с клиентите от ранга от Майкрософт,  едно от най- ужасните посолства за работа. Егати представителите на Русия по света, за какво се мислят ooooh!
 Дано скоро ти дойде поканата, ако това ще помогне.

Има ли някой да гласува днес?


Виж целия пост
# 118
Леле момичета, да не би да гласувате днес  newsm80 много опустяла темата  Thinking.
Дано всичко е наред с Тандури не е писала тези дни  fingerscrossed
Биз , дано успееш да уредиш нещата с руската виза.
Иначе по въпроса с пъпките мога и аз да се включа с дългогодишен опит  Mr. Green.
Оказва се, че другата седмица ще ми е интервюто за виза, аз очаквах да е в началото на март, малко се притеснявам да не ми направят проблем че нямам още оценки за семестъра в книжката  Praynig Praynig. Поне да минава и да знам какво ще става, че откачам вече  Rolling Eyes.
Виж целия пост
# 119
Бистре, ама че глупост! Дано този може да ползва компютър  Confused

Джена, в Какво да очакваш първата година пише от 4 месец че можеш да подпираш детето на възглавници, за да си упражнява мускулите за сядане, а и за да зяпа света  Wink

Аз за пъпки няма да ви говоря, но ще ви се оплача от килограмите  Sad Не ме биите моля  Praynig Тъкмо си мислех, че магически съм изгубила 3 и те се появили обратно. Сега си внушавам, че съм пила много вода. Ами как ще си ходя в БГ такава като мелинка  Rolling Eyes
Ама шоколад нагъвам верно /Кейси  PeaceMr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия