Моми Дюканки - стройни като фиданки - 74 тема

  • 30 918
  • 763
# 255
Маркираш линка на снимката и натискаш отгоре в/у полето за писане където има една картинка в рамка под черното В , което е за почерняне на текста. 
то било лесно бе  Mr. Green - аз съм си аз - защо да ми е лесно, като може да е трудно Rolling Eyes
Виж целия пост
# 256
1 път ядох крем карамел и сега си изпекох кекс - по вашите рецепти newsm78
Виж целия пост
# 257
Добър вечер на всички не спящи  Hug

и лека нощ на вече заспиващите!



Днес цял ден се опитвам да пиша и така и не успявам. Докато ви прочета и трябва да ставам. Аз успях да го пребора гадния 1 кг който бях качила и пак съм си 89 но не знам до кога ще е това задържане. Дано по бързо да минава този период и да почнат да падат кг.

Явно днес за много от нас е бил свински ден и сме яли като за световно. И аз цял ден се тъпча и все ми се яде, а не съм пред Мц или нещо подобно. Даже преди малко си забърках крем без карамел и едвам го изчаках да изстине, за да хапна.
Виж целия пост
# 258
Волна, леко  с чушките, докато не докараш това дупе Wink


ахаааааа Wink
Виж целия пост
# 259
Волна, леко  с чушките, докато не докараш това дупе Wink

ее, не можах да кача снимката начиииии newsm78
Cry Cry нАма дупе  Cry
Виж целия пост
# 260
Момичета и аз днес съм направо неознаваема,не спрях да ям разни неща, и се чувствам подута................... Tired ядох една солена риба................... ooooh! май утре хич няма да се тегля.

Snow-Anna , Волна и всички Варненки и аз съм за срещата,поне ще се опитам да дойда ако организираме нещо.
Виж целия пост
# 261
обичаш ли Red Hot Chili Peppers - не,не . Кукумявке, колко си висока?аз съм с твоите кг, но при мен не върви..... ще ми напишеш ли твоето меню newsm17
Виж целия пост
# 262
Сънче,да е жива и здрава баба ти  bouquetАvAnA  smile3501Пожелавам ви успешна седмица,с много минуси.Лека нощ! Hug
Виж целия пост
# 263
Goody има вече, схващам малко бавно, ама като отцепя веднъж... Wink
Виж целия пост
# 264
Даже преди малко си забърках крем без карамел и едвам го изчаках да изстине, за да хапна.

Ми що го чакаш?  Mr. Green Аз топъл го ям  Joy
Виж целия пост
# 265
Момичета и аз днес съм направо неознаваема,не спрях да ям разни неща, и се чувствам подута................... Tired ядох една солена риба................... ooooh! май утре хич няма да се тегля.

Snow-Anna , Волна и всички Варненки и аз съм за срещата,поне ще се опитам да дойда ако организираме нещо.

Ами хайде да се организираме. Няма да стане, ако само си подхвърляме идеята, нали? smile3506
Виж целия пост
# 266
като не успях да приспя никого си лягам, но преди това
честит рожден ден на баби   bouquet да е жива и здрава
лека нощ и да осъмнете с - много Heart Eyes
 Party ихаааа, да му имам чушката на туй дупе
трети път публикувам  Mr. Green
четвърти  Confused
Виж целия пост
# 267
Ако говорим за среща аз ще съм на линия сряда или четвъртък - другите дни съм заета, а през почивните ще пътувам.  Peace
Виж целия пост
# 268
Ако говорим за среща аз ще съм на линия сряда или четвъртък - другите дни съм заета, а през почивните ще пътувам.  Peace

Джини, предполагам, че няма да е толкова скоро, ще се организираме по-отрано, предлагам,
за да могат да се подготвят повече желаещи  lalalala
Виж целия пост
# 269
Кукумявке, колко си висока?аз съм с твоите кг, но при мен не върви..... ще ми напишеш ли твоето меню newsm17
Здравей Лоли
закуска - 2-3 с.л. овесени трици с половин кофичка кисело мляко или палачинка пак с мляко
обяд - пил. пържола или извара с мляко и яйце нарязано /в ПЗ дните голяма салата с малко месо/
следобедна - една кофичка кисело мляко със степче
вечеря - пиле или риба /в ПЗ дните с гарнитура зеленчуци/

Но да ти кажа смятам, че храната ми не е много и е доста еднообразна, така че едва ли съм най-добрия пример.
Успех  Hug

А, забравих... висока съм 170 см.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия