Моми Дюканки - стройни като фиданки - 74 тема

  • 30 918
  • 763
# 420
Милички, едва понеделник сме, а аз съм изморена ooooh!
В момента едва клепам пред компа в офиса, очите ми се затварят...едно ми е отпаднало.....
Пролетна умора ли е, що ли е, ама направо съм гроги! Tired
А и тези "+" сутрин допълнително ме леееекинко депресират #Cussing out
Виж целия пост
# 421
Мишле, това четене тук май.....   newsm78 Доста работа несвършена имам и аз, ама - краста.
Здравейте момичета и момче  Hug
ooooh! Верно бе  Joy
Креми, това с перушинта ми хареса  Joy
Pokcu, я рецептирай туй кремче  Flutter
Виж целия пост
# 422
Купих крема сирене лайт на Маджаров. И не ви го препоръчвам. Не, че не е хубаво, хареса ми, но е много солено. А най-изненадващото беше, че любимият хапна и каза "Това не е ли много солено за теб? Май не трябва да го ядеш.".  Simple Smile Да го похваля пред строя - освен, че се старае да не виждам шоколадовите неща, които поглъща (и съвсем е спрял да носи вкъщи), вече е що-годе в час кое не става за мен и се грижи да не попадне в търбуха ми.  Blush

Ако помните, той щеше да започне в края на януари Протал, за да пребори десетина кг. Да, ама като разбра, че бирата и виното отиват в небитието, каза най-твърдото не, което някога е изричал. Въпреки това, вечеря с мен режимни неща (не ме мъчи да му готвя отделно, ако менюто е поносимо) и вече е -3 килца. Така че, надничащи мъже, които имате нужда от малко вталяване, включете се поне частично. Изпробвано е. Режимът пак работи върху вас, за което искрено ви мразим.  Laughing
ти си щастливка-моят освен че яде пред мен само шоколади и еклери и да не изброявам,ами и ми ги поднася,предлага и завира в лицето-само ме изпитва ама не е разбрал че имам желязна воля,що се отнася до това как изглеждам,много е лош,и само ми казва да си хапна от това-онова и се сърди като му се карам smile3516
Виж целия пост
# 423
Бачи, явно моите вкусови рецептори започват да отвикват от солта. Солено ми беше. Изпих 1 литър вода след 1/4 кофичка сирене.  Grinning

Злати, игнорирай тези опити и ще мирне. Няма да му бъде интересно, ще оцени волята ти и друга песен ще запее.  Wink Моята майка беше така в началото. И продължава да повтаря, че съм луда. Но резултатът вече се вижда с невъоръжено око и отношението започна да се променя - нямам един панталон, който да ми става. Вчера взех от сестра си два, че докато си купя, да не ходя с провиснали.

Аз поемам към дома, където ме чакат пране, чистене и готвене.  ooooh!
Хубава вечер на всички!   bouquet
Виж целия пост
# 424
Ето това ядох за обяд - пълнени калмари, рецептата е на жена ми.
  chef Супер! Тутакси метни рецептата в http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=135084.0
Само да уточниш, с какво са посипани калмарите?
Виж целия пост
# 425
Неее, Бачи, аз не съм непрекъснато във форума, понякога вляза и съм он-лайн, но не чета, а си работя, само от време на време хвърлям по едно оченце Flutter
Но ми е едно отпаднало, сънливо, заспало, отнесено......Ветроооовееееее..... Joy Joy
Виж целия пост
# 426
Момичета, искам да ви попитам дали могат да се ядат кремвирши по време на 1ви етап?Знам че са пълни със соя, но много ги обичам.
newsm78 и ти май ще си останеш дебела................... Sad
Виж целия пост
# 427
Е, точно това имам предвид де  Whistling
Виж целия пост
# 428
Етика, не става въпрос какво обичаш или не обичаш! Naughty
И аз обичам много неща, ама не може! Naughty
Или си поставяш цел и я спазваш стриктно, с възможно най-малко отклонения, или изобщо не се захващаш! Crossing Arms
Всеки преценява сам за себе си! Naughty
Виж целия пост
# 429
Първи ден м ие и за сега съм добре, ядох варени яйца, кисело мляко и диетично сирене на Маджаров, до сега 3 пъти. Оказах се днес неподготвена, сутринта пътьом си купих една извара, но  се оказа ,че не мога да я ям, не била обезмаслена. След работа , отивам да си напазарувам и да вечерям, а за утре ще съм съвсем подготвена Simple Smile, даже ще си направя омлет с шунка или сирене и ще измисля още какво. Тук , в офиса 3 колежки сме започнали от днес и се надявам да ни е по-лесно и да се следиме Grinning
Виж целия пост
# 430
Писах, писах и ми изчезна. Не беше важно, затова само ви пращам целувки. Joy
Виж целия пост
# 431
Абракадабра,кажи повече за това крема-сирене на Маджаров,с каква масленост е  newsm78 Милички(да не казвам мацки  Laughing),аз си се връщам във втора фаза,по-спокойно ми е и след неделното похапване определено имам нужда малко да се взема пак в ръце  Rolling Eyes
Мамс,радвам се,че детенце е по-добре,аз пак изтеглих късата сламка и моето е с бронхит и след тридневна висока температура снощи дежурната дойде в къщи и почнахме антибиотик,не съм спала 3 поредни нощи и вече определено ....абе "ветрове" и аз  Laughing
foli,и на теб
amsimom,изварата,дори обикновена пак е по-нискомаслена от сиренето на Маджаров лайт,избора си е твой Peace
Виж целия пост
# 432
Момичета, олекотените продукти на Маджаров са олекотени, но не и обезмаслени-кашкавала, сиренето и кремасиренето, но поради липсата на други наистина обезмаслени хапвам от тях, но много рядко, а кашкавала направо го забравих.Сега погледнах, че маслеността на кремата е 4.5% - тези дни си го хапвах тънко намазан на хлебчето в МВ.Внимавайте с тези продукти - позволявайте си ги само ако има опасност от прегрешаване и наблегнете на месото - това е основната идея! Peace
Виж целия пост
# 433
Вземете си Ескуиза фитлайн,откакто го открих благодарение на момичетата тук само такова ползвам,масленост 0%,благодаря ви,момичета
Благодаря и на момчето за рецептата с калмарите,още точа лиги  Laughing
Виж целия пост
# 434
Fancy N да кърмачка съм и много много не ми е ясно какво точно мога да ям.
Момичета я да ви кажа какво ядох днес и ако може кажете става ли за трета фаза:
Сутринта бях на чаша чай и малко кисело мляко На обяд изядох 1 Дюкански дюнер с шунка и зеле . А за вечеря току що си хапнах омлет с пилешко варено месо,малко шунка обезсолено сирене и кашкавал на разтителна основа.И съм изпила 2л. вода днес. Rolling Eyes
А да питам също лккафе 3 в 1 мога ли да пия?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия