Гастрален пръстен за отслабване

  • 141 090
  • 547
# 390
Мишел, ти с каква диета свали 18 кг. ?

8 кг. ги смъкнах с диетата за диабетици - 1200 калории на ден, да отбележа не съм на сиофор и метформин /не ми понасят/.
Другите 10 кг. ги свалих с диетата "В зоната". Остават ми още 12 кила, за да влезна горе-долу в нормалните рамки, а до наистина нормалното ми тегло ми остават около 20-тина кг. Така че и аз съм на голям зор, но вече гледам да го давам по-спокойно и не толкова напористо.
Виж целия пост
# 391
Здравейте на всички "сгодени" с този пръстен Laughing никой не пише вече в едеиндтвената тема за гастралне пръстен в България изглежда всички вече са слаби и само аз съм останала пълничка да не казвам дебела и мисля да дам спестените си пари да се отърва от излишните ми 50кг а аз съм млада на 24 год и живота е пред мен писна ми цял живот да се гледам не приличам на човек  обезобразена съм Cry
Може ли да ми кажете дали всички все още имате успех с този пръстен сваляте ли ,колко килца свалихте, усложнения имате ли и всичко ,което се сетите ,освен това което сте писали вече?
Ще съм ви благодарн а да чуя дали успехът продължава или всичко е временно защото не са малко парите  които ще дам ако се оперирам,но ако това е решението ще го направя за СЕБЕ си! smile3525  Лек ден!
Виж целия пост
# 392
Не си давай последните парички за тази операция...Млада си , ще отслабнеш!  Я виж колко народ отслабна във форума и са били над 100 кг?  Сега четох ,че   "nana77", е била 123 миналата година и с 90 дневната диета , сега е 85!  Ще повтори пак диетата и ще смъкне още поне 13-15...'
Млада си,,кожата ти ще се прибере постепенно...  Аз съм била най много 76-78 кг /1,60 см,  така,че наистина не мога да кажа как е да си на 123,  но си го представям...Според мен всичко е въпрос на   търпение и  желание. Ако имаш заболявания, и докторите преценят -Ок, но имай предвид, че каквато и да е ситуацията те с удоволствие биха ти прибрали паричките...   
Намери си здравословен режим и ще свалиш, разбира се АКО  си стриктна , но то това важи за всеки режим...аз също се боря цял живот...от лакомия...ха нагоре, ха надолу..  Успех,каквото и да решиш!   Hug
Виж целия пост
# 393
исма само да ви кажа, че тези канибалски методи са нещо нормално тук, в Швеция
само че една голяма част от тях имат и тъмна страна:

напр. http://www.aftonbladet.se/kropphalsa/article7253315.ab -Наела,която постепенно се стопява

или тук: http://www.aftonbladet.se/kropphalsa/article6949619.ab - или Аника, която остана без крак

има много като тях

като тази, починала след операцията: http://nwt.se/torsby/article598466.ece

или тази нещастна парализирана след операцията жена: http://www.kostdoktorn.se/forlamning-och-tarmvred-efter-viktoperation

за оцелелите: при тях се наблюдава поява на алкохолизъм, документирана в медицински изследвания, недохранване и авитаминози

процентът неуспешни операции с негативни последици е доста висок, над 20%
когато намеря тази статистика, ще я публикувам и нея

затова, замислете се преди да се осакатите завинаги
винаги има и друг начин
аз поне открих моя
пожелавам и на вас същото
скалпелът не е решение
Виж целия пост
# 394
Ау че страшно, никой не е застрахован от усложнения ,но имам малка разлика между операциите.Тези примери в сайтовете ,които побликува са за поставяне на гастрален бай пас.Тази операция е много по сложна и продължителна от гастралния пръстен тя се прави при много тежки случай на затлъстяване.http://www.teglo.bg/nadnormeno-teglo/laparoskopski-operacii
Съгласна съм с голямото сваляне от диети и режими ,но аз след такива успешни отслабвания сега съм 50 кг отгоре,които не могат да се свалят по никакъв начин,ходила съм по какви ли не специалисти по диетика и наднормено тегло и нищо.Ако не сте или не сте били над 120 кг на 24 години не можете да си представите какво е да ви гледат и обсъждат и да не ви стават нормални дрехи а само за лелки.
Виж целия пост
# 395
Mаркиза,  съгласна съм, не знам какво е да си над 120 кг !  Аз и на 76-78 се чувствах много гадно...
Оскам да те питам нещо.  Като ти сложат пръстена, какво става нататък?   Започваш да се храниш отначало с течна храна, после с малки смлени храни, по натам на къстчета...нещо такова нали? И ако хапнеш по голям залък, това ще ти предизвика болка,нали?  И така, на този режим на хранене, ще си  доста време, и ще отслабнеш, нали така?   - това е крайната цел.  Защо тогава не опиташ, от утре да се храниш, все едно са ти сложили пръстена, и сега си излязла от операционната?  / а ти изобщо няма да си ходила там!/....  Нали така или наче те чака точно това, този режим на хранене?  Просто ти го предлагам... Hug 
Виж целия пост
# 396
Това е много хубава идея! Заслужава си да се пробва!
Виж целия пост
# 397
Така е, аз го казвам с цялата  си загриженост, защото си представям  какво може да стане..да не дава Господ...а така би било по безболезнено, защото не става дума тук само за парите..парите са най-малкото,което  можеш да загубиш... а и така ще си докажеш доста неща, над ,който си заслужава човек да се замисли.. от друга страна, може и да си докажеш ,че си много по-силна волево и не е необходимо непременно да изпитваш болка и страх за да спазваш строг режим и най-вече да рискуваш здравето си и живота си...
Когато се решавате на такава стъпка , не мислете само за себе си...помислете и какво може да направите на хората около вас...които ви обичат и толкова дебели,колкото сте ! На дечицата ви,които искат просто Мама, тях не ги вълнува колко тежите !
Виж целия пост
# 398
Ау че страшно, никой не е застрахован от усложнения ,но имам малка разлика между операциите.Тези примери в сайтовете ,които побликува са за поставяне на гастрален бай пас.Тази операция е много по сложна и продължителна от гастралния пръстен тя се прави при много тежки случай на затлъстяване.http://www.teglo.bg/nadnormeno-teglo/laparoskopski-operacii

сигурно е така
но резултатът е един и същ все пак: намаляване обема на стомаха, което често се оказва временно
много са случаите на разширен стомах след това и постепенно покачване на теглото отново
само че докато тук има статистика, то в БГ тази информация не е достъпна, нали?


Съгласна съм с голямото сваляне от диети и режими ,но аз след такива успешни отслабвания сега съм 50 кг отгоре,които не могат да се свалят по никакъв начин,ходила съм по какви ли не специалисти по диетика и наднормено тегло и нищо.Ако не сте или не сте били над 120 кг на 24 години не можете да си представите какво е да ви гледат и обсъждат и да не ви стават нормални дрехи а само за лелки.

напротив, знам
от 65 станах 90 за 3 месеца след неуспешна и странна бременност
именно затова си позволявам да се намеся в темата

ти си от онези 25% от хората с висока чувствителност към въглехидрати и тялото ти реагира по съответния начин
все още си млада и единственият ти проблем засега е само двойното тегло
за съжаление с възрастта ще започнат и здравословните проблеми
затова е добре, че отсега си решила да промениш ситуацията, но за съжаление по грешен начин

пишеш, че си качила от диети
именно тук е препъни-камъчето ти
на теб не ти трябва временна диета, а режим до живот
за да нормализираш теглото си и да избегнеш здравословните проблеми след години

тялото пълнене и апетитът е увеличен, когато се консумира храна без никаква есенциална стойност
повишеният апетит е именно начинът на тялото да си набави малко нутриенти (мазнини и протеини)
ако си сложиш пръстен и продължиш да се храниш по същия начин както до сега, ще поддържаш тялото си в постоянно състояние на недохраненост, което рано или късно ще се отрази на здравето ти

моята препоръка е: тук в този подфорум има точно 3 НискоВъглехидратни Режима
избери си един от тях и го спазвай цял живот
така ще си здрава, красива и стройна

и последно
ще ти разкажа за един човек:
http://www.skaldeman.se/

преди 7 години, на 63 годишна възраст е бил 160кг при ръст 175
с рекордно високо кръвно, 260/220
лекарите са му давали няколко месеца живот
тогава той решил за първи път в живота си да хапне  от забранената храна: бекон с яйца
и така след седмица изведнъж се оказал с почти нормализирано кръвно и няколко кг надолу
продължил да се храни по подобен начин и за година свалил половината си тегло
и вече 7год успешно поддържа сваленото
но не се е спрял до тук, а заедно с приятели лекари направил клиника, където са помогнали и продължават да помагат на хиляди хора да върнат младостта и здравето си
написал също и книги по въпроса, с които помага и на други хиляди човека, както и прави он-лайн консултации

та този човек се храни според режима ВМ НВХ - има тема и за него тук във подфорума

затова моето предложение е преди да легнеш под ножа, да жертваш няколко месеца от времето си и да се храниш нисковъглехидратно
ако си 100% режимна и нямаш резултат (което не вярвам да стане) то тогава ще можеш да кажеш, че си опитала наистина всичко

успех и не се отказвай
 Hug
Виж целия пост
# 399
Имало е случаи, когато не съм била напълно съгласна с W'A'S'P' , но последния и пост е една истина, която човек няма как да отрече.
Дори и на мен ми подейства мотивиращо Simple Smile
Мерси, W'A'S'P'  ! bouquet
Виж целия пост
# 400
Zdraveite...
Ot izvesno vreme cheta tozi forum no edva dnes se registrirah zashtoto tova e sait za maikite a az oshte ne sam takava...Vse pak reshih da se vklucha i da dam informaciay otnosno vaprosite za gastralniay prasten.Operiraha me minalata godina noemvri mesec...i ot togava sam beezumno shtasliva i spokoina...zashtoto otslabvam mnogo bavno i mnogo sigorno i bez glad i bez depresii i zabrani...useshtaneto e interesno opredeleno tazi intervenciay si zaslujava.Vsichko minava barzo leko bolezneno ne ne e neshto netarpimo i koi znae kakvo...Parvata sedmica sled operaciayte se aydat samo bulioni mlayko i razni technosti (kafe kapuchino it.n.)shte useshtate glad samo ako ima njkakav aromat na hrana okolo vas...inache glad ne se useshta sled edno plodovo mlayko ili neshto takova...na 7 den bayh na rabota. Reshavashto e zahranvaneto parviay mesec sled koeto prastena se fiksira i moje da se ayde vsichko no razbirase e jelatelno mnogo da se davchi i da se probvat mnogo neshta parvo vkashti zashtoto ot opredeleni hrani shte povrashtash...chovek iska po navik da hapne i posledniay zalak a tova e nevazmojno zashtoto imenno toi e tozi koito shte prichini povrashtane...saotvetno vnimavash kakvo hapvash po zavedeniayta i tam gledash da si po baven i davchish poveche...Horata zapochvat da te pitat zashto neyadesh...ne ti li haresva i t.n. az obiknovenno kazvam reshila sam da se ogranicha...istinata e che moga da jm vsichko koeto resha no po malko Simple Smile)))))ako naykoi ima vaprosi da pita:))))
Виж целия пост
# 401
shans , колко килограма си свалила от ноевмри до сега? И колко кг ти остават да свалиш до нормалното ти тегло?
Виж целия пост
# 402
Здравейте отново Grinning
Благодаря на всички за съчувствието и времето което сте отделили за съветите и инфото, които ми давате. Hug  bouquet
Може би съм се отчаяла от всички методи вече и за това съм решила така за пръстена ,но вече нямам сили за нови и нови режими и методи повярвайте ми бях на 21 когато започнах с опитите загубих 4 години след 3 месеца стават 5 години от живота ми за безсмислената битка с КИЛОГРАМИТЕ, получих като подарък за това много стрии навсякъде по мен, мисля вече за дете а всяка гинеколожка ми се кара за тях все едно съм изрод Embarassed
и  ми се натяква че заради килата ми не мога да забременея.Та за това вече не  ми се занимава чесно казано искам и аз като нормалните хора да нося дрехи от магазин а не употребявани от дебелите германки които се продават по вторите употреби.
SHANS можеш ли да дадеш по-вече подробности за пръстена -кой ти го поставя странични ефекти колко свали колко си била и колко си стананза с него?
Лек ден от мен на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 403
... мисля вече за дете а всяка гинеколожка ми се кара за тях все едно съм изрод Embarassed
и  ми се натяква че заради килата ми не мога да забременея....

смятам, че след поставяне на пръстен  една бременност ще бъде трудна и опасна, а износването на здраво дете под въпрос

не разбрах, с нисковъгл. режим пробвала ли си???
в дюканската тема има дами, тръгнали от даже повече и нормализирали теглото си
аз ти показах и пример за ВМ НВХ
само че принципите на НВХ се спазват до живот

ВМ НВХ се слави с това, че освен нормализира теглото, води до хормонален баланс
ПКЯК и др. подобни гин. проблеми изчезват
жени, декларирани от лекари за безплодни, забременяват без проблем
има вече няколко такива клиники в САЩ напр, където лекуват именно с храна и където лекарите са наистина лекари, а не касапи, знаещи само да ползват скалпел

надявам се да си разумна
успех
 Hug
Виж целия пост
# 404
Здравейте,
  Изинявам се,че нахлувам в тая тема,но искам да се обърна към markiza.-Мило момиче,не се навивай на разни операции.Аз бях стигнала 98кг/от диабета/ и за 4 месеца стигнах до 62кг.Първо психологически трябва да се настроиш за нов режим на хранене.И да го започнеш веднага,а не от следващия ден.Избери си един режим,който на теб ти допада,изчистваш хладилника от всички други не режимни продукти и започваш.Тези пръстени въобще не са безопасни и безвредни.И не слушай какво са писали току-що регистрирали се потребители,щото по този начин някои търсят да "зарибят" клиенти-разбираш ме,нали?
  Хайде,започвай от днес,но с постоянство и инат.Желая ти успех.  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия