Празника на виното и любовта, с усмивка среща МАЙската тайфа!

  • 14 139
  • 290
# 105
tan4uka, сега попаднах на тази темичка, http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=239133.160
 Иначе в Мола - имат си аниматорки, то както навсякъде условието е деца под 3 год влизат с придружител, но ако намо много дребосъци не е проблем да не се влиза с тях, таксата е два лв. без ограничение във времетраенето, за разлика от Елитис,и дечицата са сравнително малкои са на възраст 2-3-4-5год. и общо взето всичките се заиграват общо чудесно. Бетина тав след 2 часа търчене не може да стои на краката си а само пълзи, но няма тръгване. Целия Мол ни разбира като се изнасяме.
  Я иначе аз нямам притенции кога ще се заформим, когато решите.
А сего да сложа и едно кафе и да бягам
Виж целия пост
# 106
aз чета иночка и чааааааааакам кафетоооооо  Flutter Mr. Green

та да си дойдем на думата:


спорен ден ви желая, макар е петъчно  Whistling
Виж целия пост
# 107
Добро утро мили момичета,

Да напомня, че се броим за среща по женски (без деца, мъже, баби и дядовци) в София на 16ти февруари (събота). Аз преброих Шуши, Пилето, Недка, Руми, Страйпър, Имар, Олчето, Сиса (гастролът ни от ВТ  Wink), Таня Арк и мене си.

Давайте на първа писта да видим за колко хора горе-долу трябва да правим резервация.

Също и заведение за изберем. Аз предлагам да е кръчма с (очевидно) дълга маса и предлагаща вино и бира. Като имена Кривото, Дивака, Халбите (в тази на бул."Прага" мисля, че има по-големи маси). Но май е по-добре да е в центъра. Ако се сещате за още някое заведение - казвайте, че на мен не ми иде нищо друго в ума.

Също да допълня, че ще е хубаво да дойде някой от Пловдив, някой от Шумен, някой от Варна, някой от Сандански и пр.
Виж целия пост
# 108
Ванилка извинявай, но Бетина нададе рев.
 Следобедното от мен.
Виж целия пост
# 109
Добро утро мами!
Моят син тази сутрин ме изрита от леглото и се намърда на мое място/за това имате честа да съм тук толкова рано/ Mr. Green
Ани,стискам палци днес и хич не се съмнявам,че ще се представиш отлично Simple Smile
Косю да се оправя бързо/мразя я тая клавиатура дето ми ги няма буквите Embarassed/
Весел уикенд момичета!
Виж целия пост
# 110
инна, НЯМА ЗАЩО  Heart Eyes Hug

Виж целия пост
# 111
Дени, като ви чета каква готина среща си организирате и се замислих дали няма да мога да излъжа Дидо да направим едно гости на брат му другия уикенд. Тази събота ще ходя на едно такова женско парти с дълги маси  Wink и се чудя как да подхвана тема за следващото женско толкова скоро.  newsm78
Виж целия пост
# 112
Ани, кажи на Дидо, че този път те викат на интервю в Битиви за Часът на мама Simple Smile)))))))

Но наистина помисли сериозно, ако ти дойдеш може и танци да уредим  Wink
Виж целия пост
# 113
Дени определено идеи не ти липсват.  Mr. Green
Пък аз без танци не си вдигам гъзето от тука.... Party
Виж целия пост
# 114
Здравейте мами!Да се разпиша и аз.Как върви  записването на децата за ясли.Вчера ги теглии
на яслата и Мариела е 13.300кг. ,но с дрехите и памперса.Март месец ще ходим на имунизация
и тогава ще я притеглят гола на електронен кантар и тогава ще разбера с точност.
А да се похваля че снощи заспа в 8.30 в ръцете ми и сутринта в 7.30 не мога да я вдигна
това трябва да се одбележи.ЧАО за сега. newsm03  261uu
Виж целия пост
# 115
Чета аз за някаква среща, но уви не ме огрява. Казаха ми, че вече ставам нахална. Нестига, че се прибирам вечер след 20 от работа ами и по купони да ходя...., ако си намеря детегледачи можело иначе - не. А да си призная и мен ме е малко срам вече да го моля да гледа децата, горкия след работа е стях събота и неделя също, а аз все съм си на работа. Както и да е да не ви занимавам с глупости.

Днес ще взема бележка за яслата и от понеделник сме вече напълно готови. Мислех си, че като съм преживяла вече веднъж пускането на ясла ще ми е по-леко на душата, да ама не. Така ми се е свило сърцето как ще се адаптира, че не е за разправяне. Направо ако можех да го дам в групата на Дамяна щеше да ми е по-спокойно, но уви прекалено им е голяма разликата.

Ани, успех и никакво излагане. При мен предаването Биберон снимаха едно от предаванията си. Когато дойдоха аз си тръгнах, защото не смеех да се пожа в кадър, а после ми дадоха едно копие на диск. момичето искаше да участвам с малкия в предаването ама аз твърдо не. А ти имаш дар слово пък си и фотогенична, поискай едно копие и ще ти направят.
Спирам за малко, че ме привикаха.

Виж целия пост
# 116
Здравейте и от мен Heart Eyes
Първо да честитя на  рожденичката -ЕЛИ-да е жива и здрава,много щастлива и късмет да има най-вече,че нали ги знаете тия хорица от Титаник колко си били живи и здрави,но си нямали късмет горките LaughingТова в кръга на майтапа.
Петя,много е хубаво,че сте записали детенце,дано свикне бързо и да се чувства добре;сигурна съм,че това е най-удобното място за малката,не се тревожи;много искам да те видя на срещата.
В тая връзка бройте ме и мен-Дивака е супер,ще си спомня с умиление и бременния период,че май от тогава не се подвизавам там,а на пиянките ни беше втори дом JoyИсках да ви видя и дечицата,но при тая перспектива(спокойно да си пиеш без да се озърташ и да ти присяда),мисля снимките им са прекрасни и засега ще стигнат  bouquet
Руми,дано нее болест,Гоги при всеки труден зъб е с t.
Накрая да ви кажа,че вчера бяхме на консултация-младежът е 12.200 кг и 88 см висок-не е качил почти нищо,но не се учудвам като само беснее;аз нали си качвам,що и той... Embarassed
И наистина последно,да не съм досадна;успяхме да го навием за фризьор,че досега все аз го кълцах и стана ....държа се почти прилично и ето резултата
Виж целия пост
# 117
А,добър ден и от мен Heart EyesДа се разпиша докато спи Божана,че след това отивам да пазарувам,защото ще правя кокошо парти Mr. Green

Пилето,младежът е много хубав GrinningАз,пак да запитам дали  ще доживея да заведа Божа на фризьор преди да е изминала тази петилетка newsm78

Руми,как е Косьо?Надявам се,че всичко вече е ок Praynig

Мими,нещо като майки ,свекърви,лели и нещо такова не се ли намират newsm78Пък ти спец. ми беше обещала лична среща+покана в новия ви апартамент BlushТака,че ще се радвам да намериш начин да се появиш Hug

Ани,давай запис Naughty
За сега толкова!Хубава и спокойна вечер!
Виж целия пост
# 118
Привет....жива съм...оцелях и тоя път.......ама от вчера се каня да се разпиша и все нещо ми осуетява плановете....
На първо място да не забравя-Честит рожден ден,Ели!  bouquetДа си жива и здрава,мъжете ти също  Praynig.....и да си все така усмихната и позитивна!И много успех ти желая-в личен и в професионален план! Peace
Гледам и купон се заформя..........ама поради наложените рамки/дата,час и кръг на присъстващите/-една Пловдивска мама се въздържа/ама наистина няма никакъв начин-Сами ми е рожденник на другия ден....а детегледачите ми са..................... #Cussing out,ама няма смисъл да се оправдавам.......дано поне следващия път да ме огрее Praynig/
Виж целия пост
# 119
Дени и аз много ще се радвам да присъствам на купона, но засега се въздържам от обещания. Момичета, има вероятност да се преместим да живеем временно в столицата, но засега е само вероятност. А това ще стане най-рано лятото може би, но може и да не би. Зависи как тръгнат работите на благоверния. Аз мислех че ще си ползвам майчинството, после ще поработвам във фирмата и ще ходя на изпитинали съм студент.
Но май трябва да записвам курсове по английски и да си усъвършенствам курмуването, то само с шофьорска книжка не става, трябва си практика, но ми нямат доверие да карам с детето. Ще трябва да го оставям по-често на бабите. Търсим офис в центъра до 150кв.м. чакаме от няколко места резултат, а също и терен за застрояване.
За фризьор агитирам сина отначалото на зимата,а то дойде пролетта и не ще и не ще. Не ми дава и аз да го пооформя, че е станал като момиче и бавно съхне перушинката след баня. Като си спомня какъв зор видях при последното посещение не ми се мисли как ще е сега.
Сиска, внимавай с тези партита  и най-вече с алкохола и кафетата, защото пречи, а не да ми пишеш че Чемширов толкова можел Heart Eyes
Руми дано вече нямате температура и да сте добре. Мими дано детето се адаптира безпроблемнно и да не тревожи мама.
Забравих да кажа, че малчовците са големи сладури, а Бетинка е направо сладуранка. Сина на пилето също, Ивко на Ани и всички останали да не изреждам колко са пораснали. Ако има интернационална майска среща ще направя всичко възможно да присъстваме и ние Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Люба, радвам се че оцеля и да се заформи страхотно парти за рождения ден на Сами
Май стана много дълго Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия